You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Чорний геоматеріал р-100

price: 22 uah.

Чорний геоматеріал використовується в сільському господарстві і ландшафтному дизайні: для організації або створення компостних бункерів, мульчування, розшарування слоїв ґрунту, облаштування садових доріжок, створення ландшафтних композицій
Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Довговічність
Довговічність
Міцність
Міцність
Європейська сировина
Європейська сировина
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
Німецькі технології
Німецькі технології
Рівномірна щільність
Рівномірна щільність

                                                                                                                                                                                                                                                                                

Матеріал поліетилен (РР)
Щільність, г/м2 100
Розмір, м 1,6х100
Колір  чорний
Країна виробництва Україна

Застосування

Геоматеріал GREENTEX це мульчуючий матеріал підвищеної щільності, який застосовується проти бур’янів та втрати вологи. Слід пам’ятати, що маючи більшу щільність, геоматеріал не має надлишкової міцності для витримування механічних навантажень. При високих механічних навантаженнях слід використовувати агротканину або термоскріплений геотекстиль.

В сільському господарстві геоматеріал використовується як мульчуючий матеріал на багаторічних рослинах, як покриття підлоги теплиці при вирощуванні розсади і саджанців, організації компостних ям і бункерів. При мульчуванні ґрунту геоматеріалом на багаторічних насадженнях потрібно дотримуватися інструкції застосування мульчуючого агроволокна.

- При покритті підлоги теплиці, слід якісно підготувати і вирівняти поверхню ґрунту, щоб не було великих грудок землі. Проходи бажано вкрити більш міцним матеріалом.

- При організації компостних ям слід якісно вирівняти стінки ями досягнувши рівної поверхні без виступаючого коріння та інших предметів. Після чого заслати дно і стінки ями. Краї геоматеріалу зафіксувати на поверхні ґрунту.

- При організації компостних бункерів слід використовувати жорстку конструкцію бункеру з стінками зі суцільного матеріалу, або з сітки з розміром отворів вічка не більше ніж 10×10 мм. Після чого вкрити дно і стіни бункеру геоматеріалом закріпивши його на конструкції зовні.

Слід пам’ятати, що геоматеріал не зупинить проникнення коріння дерев та інших багаторічних рослин. Тому, якщо не бажане проникнення в яму або бункер коріння рослин, слід застосувати більш міцний матеріал.

В ландшафті геоматеріал використовується в декоративних композиціях з метою запобігання проростанню бур’яну.

При застосуванні геоматеріалу GREENTEX слід якісно підготувати поверхню уникаючи виступаючих гострих граней і великих грудок ґрунту. Поверхня повинна бути щільно затрамбована. Геоматеріал фіксується анкерами або траншейним присипанням по краю інсталяції. При створенні інсталяцій не можна перетаскувати та сунути важкі матеріали і елементи інсталяції по поверхні геоматеріалу. Після фіксації матеріалу і встановлення інсталяцій, поверхня вкривається декоративними елементами.

В місцях з великим механічним навантаженням (доріжки і т.д.) слід використовувати більш міцні матеріали.

Геоматеріал GREENTEX щільністю 100 г / м2 - це «старший брат» агроволокна. Застосовується для мульчування грядок і як розділяючий шар при облаштуванні компостних ям. Матеріал GREENTEX р-100 також проникний для води і повітря, при цьому уповільнює втрату вологи і блокує ріст бур'янів. Матеріал витримує дещо більші навантаження в порівнянні з агроволокном щільністю 50г / м2. Геоматеріал не рекомендується використовувати в якості мульчування в міжряддях і на майданчиках з підвищеним механічним навантаженням. Для цих цілей необхідно використовувати Агротканину.

Геоматеріал GREENTEX р-100 рекомендується придбати і застосовувати в аграрній сфері і ландшафтному дизайні.

Для чого потрібно купити геоматеріал GREENTEX р-100

Достоїнств і переваг у геоматеріалу GREENTEX багато, особливо цінне співвідношення ціна / довговічність і міцність. Почнемо з найпоширенішого способу застосування.

 1. Мульчування. Це означає, що матеріал укладається на поверхню грунту. Грунт повинен бути якісно підготовлений: розпушений, вирівняний. Завдання мульчі захист від бур'янів, економії вологи, створення мікроклімату в прикореневій зоні. При цьому мульчирующий шар пропускає воду і повітря. Через геоматеріал можна поливати, але наполегливо рекомендуємо не вносити мінеральні та органічні підгодівлі через геоматеріал GREENTEX р-100. Розчини добрив можуть призвести до втрати УФ стабільності і зниження терміну служби геоматеріалу.
  За рахунок високої щільності довговічності (не менше 4 сезонів) рекомендуємо купити геоматеріал GREENTEX р-100 для багаторічних рослин (малина, ожина, лохина, декоративні рослини). Прекрасно підходить і для мульчування прикореневих зон садових дерев та чагарників. Раніше для мульчування використовувалися тільки органічні матеріали: кора, тирса, солома і т.д. Але для хорошого результату потрібно було укладати досить товстий шар, в якому комфортно могли жити комахи і гризуни. Також органічну мульчу потрібно підсипати і вносити додаткові дози азотистих добрив. Мульча з геосинтетика не вимагає догляду і поновлення на всьому терміні експлуатації.
 2. Для облаштування компостних ям, бункерів і ящиків. Тут сільськогосподарський геоматеріал GREENTEX р-100 використовується як розділяючий шар, який відділяє компост (або сировину для майбутнього компосту) від грунту. У разі облаштування компостної ями потрібно вирівняти стінки і дно ями. Видалити виступаюче коріння та інші предмети які можуть проколоти геоматеріал. Після цього покладіть полотно на дно ями, притисніть чимось по кутах виведіть геоматеріал так щоб він був щільно притиснутий до стінок ями, краї повинні виходити за межі ями не менше ніж на 50 см. Після чого їх потрібно зафіксувати на поверхні грунту кілочками і пригрузить грунтом. У разі компостних бункерів і ящиків геоматеріал GREENTEX р-100 кріпиться на дно і стінки бункера. Бункер повинен бути побудований з жорстких матеріалів (деревина, пластик, метал). Допускається застосування дрібнокомірчатої сітки, з розміром осередку 10х10 мм. Подібні міцні сітки встановлюють на дні бункерів щоб через них могла вийти зайва волога, а в бункер не проникали кроти та миші.
  ВАЖЛИВО! геоматеріал GREENTEX р-100 не може зупинити проростання коренів дерев, тому потрібно застосовувати його в комбінації з іншими більш міцними матеріалами.
 3. Ландшафтний дизайн. Тут геоматеріал для мульчування грунту GREENTEX застосуються для квітників і клумб. Ним закривають ділянки де немає культурних рослин або газонної трави, щоб блокувати ріст бур'янів. А для поліпшення зовнішнього вигляду додають зверху невеликий шар деревної кори, гравію та інших декоративних матеріалів. Також геоматеріал використовують для формування невеликих горбків або багаторівневих клумб в комбінації з бордюрними стрічками, щоб грунт не просідає і не зміщувався.

У всіх випадках застосування геоматеріала GREENTEX потрібно готувати грунт розбивати великі грудки видаляти гострі обрізки коренів і т.д.

Чому вигідно купити геоматеріал для мульчування грунту GREENTEX через нашу компанію

По-перше, якість. У нас тільки кращі матеріали від перевірених виробників. Ми постійно контролюємо якість своєї продукції GREENTEX, застосовуючи найкраща сировина і стабілізуючі добавки з Європи. В Україні отриманий матеріал перемотується фасується та упаковується в рулонах які надходять у продаж. За рахунок розміщення в Україні частини виробничої лінії виходить запропонувати матеріал високої якості при помірній ціні. По-друге, у нас можна купити й інші матеріали для агробізнесу, це:

 • біле і чорне агроволокно;
 • тепличні плівки високої прозорості та міцності;
 • затінюючі сітки;
 • торф'яні і кокосові субстрати;
 • матеріали для побудови системи крапельного поливу.

І це далеко не повний перелік. Якщо зробити комплексне замовлення —  це завжди вигідніше. Тим більше у нас 26 складів з філіями на всіх території України і розвинена дилерська мережа, ви самі можете вибрати найближчого дилера через кнопку «Де купити». Відкриється інтерактивна карта з рядком пошуку де потрібно ввести назву свого населеного пункту. Після чого відкриється список дилерів з позначками на карті. Кожній організації присвоєно унікальний код, повідомте його нам ми дізнаємося чи зможе обраний дилер виконати ваше замовлення в найкоротші терміни, після чого організуємо вам безпосередній договір.

Якщо з'явилися інші питання пишіть в онлайн чат.