You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Плодівництво — сторінка 3

Плодівництво - величезна сфера, яка включає в себе велику різноманітність фруктово-ягідних культур для задоволення споживчого попиту. Для успішного вирощування кущів та дерев використовуються різні технології і допоміжні матеріали, за рахунок яких вдається збирати урожай незалежно від сезону і погодних умов.

Товари для плодівництва

Для успішного комерційного плодівництва рекомендується підбирати такі породи культур, які можуть ефективно плодоносити і приносити прибуток в конкретному регіоні. Адже сучасна сфера плодівництва передбачає використання традиційних і завезених сортів. Районовані сорти були виведені українськими селекціонерами і пройшли процес акліматизації. Незважаючи на це, вони теж потребують особливого догляду, щоб давати стабільний і передбачуваний врожай

Тому більшість фермерів, дачників і садівників-любителів вибирають вузькоспеціалізовані товари для плодівництва, що дозволяють створювати оптимальні умови для кожного сорту. Таким чином, дерева і чагарники зможуть рости навіть в тих умовах, в яких вони не звикли розвиватися. Наприклад укутування агроволокном теплолюбних кущів і дерев дозволяє вирощувати нетипові для нашої кліматичної зони фрукти і ягоди. А деякі дерева і чагарники можуть бути вирощені виключно в тепличних умовах.

Постачальник товарів плодівництва - компанія «AGRID»

Починаючи з 2010 року, компанія «AGRID» активно працює в сфері сільського господарства та благоустрою земельних ділянок. Тому в асортименті завжди представлені високоякісні та перевірені часом товари для плодівництва від популярних європейських виробників. Продукція від світових лідерів має всі потрібні сертифікати, що підтверджують відповідність основним міжнародним стандартам.

«AGRID» - дистриб'ютор товарів для плодівництва, який ретельно відбирає продукцію для подальшого її поширення по всій території України.

Де купити матеріали для плодівництва фермерам і дачникам

Одними з головних критеріїв в процесі підбору даної продукції є гідна якість і демократична вартість. Саме на ці аспекти звертають увагу всі споживачі.

Щоб розібратися з тим, де купити матеріали для плодівництва, необхідно детально вивчити сучасний ринок. Компанія «AGRID» пропонує в продаж корисні і якісні товари, які фермери, садівники і дачники можуть придбати в своєму регіоні. Таким чином, компанія активно працює над тим, щоб товари для плодівництва стали доступними для кожного хто, працює в сільськогосподарській сфері.

Вирощування плодових дерев в теплицях

У теплицях можна вирощувати різні несезонні фрукти і ягоди протягом усього року. Це відмінне рішення для тих, хто бажає отримати прибуток з продажу плодів, а також для садівників-любителів, що вирощують плоди для своєї сім'ї. Якісна теплиця, побудована з спеціально підібраних і екологічно чистих матеріалів, здатна захистити урожай від заморозків, снігу, граду і сильного вітру.

Відзначимо деякі нюанси під час вирощування плодових дерев і чагарників:

 1. Навіть карликові фруктові дерева (сливи, яблука чи груші) в теплиці займають досить багато місця на рівні крони. Тому між окремими деревами можна вирощувати інші культури, наприклад диню.

 2. Діжки з деревами висаджують в теплицю тільки в період їх плодоношення. Це дозволяє прискорити процес отримання бажаних плодів. В інший час дерева найкраще залишати на відкритому грунті.

 3. Після збору врожаю діжку виносять з теплиці і до країв закопують в попередньо дренированную грунт.

 

Якість врожаю буде залежати від правильно створених тепличних умов для кожного сорту. Тому постачальник товарів плодівництва рекомендує приділити особливу увагу підбору матеріалів в процесі будови теплиці.

Розсіюючої теплична плівка SOTRAFA

В процесі будови теплиць і величезних тепличних комплексів важливо використовувати професійне покриття. Розсіюючої плівка SOTRAFA являє собою багатошарове покриття, що дозволяє створити всередині оптимальні умови для вирощування різноманітних плодово-ягідних культур.

 

За основу виробник використовував багатокомпонентний матеріал - «розумний» поліетилен. Постачальник товарів плодівництва рекомендує використовувати даний матеріал для областей, де відзначають надмірно високу сонячну радіацію.

Розсіюючої плівка має наступний набір переваг:

 1. Високі показники світлопропускання.

 2. Висока міцність на розрив і необхідні показники еластичності.

 3. Енергозбереження - компоненти, що входять до складу розсіює плівки, зменшують втрати тепла в теплиці вночі.

 

Ширина плівки досягає 16 м, а її товщина варіюється від 120 до 200 мікрон. Рівномірний розподіл сонячного світла позитивно позначається на процесі фотосинтезу.

Агрошпалера POLIFORT

Ще один незамінний матеріал під час створення підтримуючих конструкцій в теплицях і на відкритому грунті - це агрошпалера POLIFORT. Моноволокно було розроблено на основі міцного поліестеру. Сфера застосування даного матеріалу досить широка. Його активно використовують не тільки в теплицях, а й також під час зведення вітрозахисних систем, систем Антиград при організації виноградників, ягідників і інше.

 

Така популярність агрошпалер обумовлена ​​їх перевагами і певним списком особливостей:

 1. Можливість вибрати відповідний відтінок. Виробник пропонує агрошпалери в стандартному чорному кольорі, але під замовлення магазини товарів для плодівництва в Україні надають матеріали оранжевого, зеленого або прозорого кольору.

 2. Високі показники міцності на розрив дозволяють агрошпалерам відмінно справлятися з різними механічними і вітровими навантаженнями.

 3. Матеріал вважається безпечним у використанні, так як не проводить електрику.

 

Компанія «AGRID» підкаже, де купити товари для плодівництва в Україні від європейських виробників. Для замовлення якісних товарів важливо робити покупки виключно у перевірених постачальників.

Сітка TENAX PLURIMA - краще рішення для висушування плодів

Незалежно від обраного способу вирощування плодово-ягідних культур (теплиця або відкритий грунт), в подальшому буде потрібно сушити зібраний врожай - на свіжому повітрі або в спеціальних сушильних камерах. Для цього і призначена сітка для сушки фруктів і ягід.

Сітка виготовлена ​​з 100% поліпропілену. Вибір саме такого матеріалу був зроблений навмисно, так як поліпропілен вважається екологічно чистим і не вступає в жодні реакції з плодами. Крім того, поліпропілен характеризується підвищеною термостійкістю, так як температура плавлення становить +120 градусів. Для порівняння: температурні показники в сушильній камері рідко досягають +70 градусів.

 

Розбираючись з тим, де купити матеріали для плодівництва, необхідно ознайомитися з габаритами матеріалу. Сітка продається в рулонах, що спрощує процес її експлуатації під час сушки фруктів і ягід.

Вибираючи спосіб сушіння на свіжому повітрі, важливо уникати прямого попадання ультрафіолетових променів на плоди, так як це призводить до втрати вітамінів та інших корисних мікроелементів. Найкраще вибирати затінений ділянку, який добре провітрюється.

Вольєрні і декоративні сітки TENAX

Перед тим, як висаджувати плодові кущі та дерева, важливо подбати про те, щоб вони були захищені від різних шкідників, птахів і домашніх тварин. Для цього доцільно використовувати спеціальні сітки від компанії TENAX. У продажу представлено декілька видів захисних сіток, кожна з яких використовується для певних цілей:

 

Декоративна огорожа TENAX COROLLA

Пластикова сітка, виконана з поліетилену. Вона має привабливий декоративний вигляд і використовується для садових ділянок. В результаті вдається облаштувати відкриту територію, де висаджені різні чагарники і дерева.

Вольєрна сітка TENAX AVIARY

Щоб створити огорожу для домашніх птахів, використовується вольєрного сітка. Таким чином, вдається захистити земельні ділянки з рослинами, що дозволяє уникнути псування плодів домашніми птахами. За основу був узятий поліпропіленовий матеріал.

 

Обидві сітки виконані з м'яких матеріалів, що вважаються травмобезпечними. Вибираючи представлені товари, необхідно врахувати розмір осередків.

 

Якісні товари для плодівництва - затінюючі сітки KARATZIS

Для створення штучного затінення використовуються спеціальні сітки від грецького концерну KARATZIS. Представлені сітки продаються в рулонах і відрізняються відсотком затінення: 35%, 50%, 65% і 85%. В якості основного матеріалу виробник використовував поліетилен HDPE високої якості.

 

Магазини товарів для плодівництва в Україні пропонують в продаж сітки в рулонах, що використовуються для захисту рослин від ультрафіолетових променів, для створення зон відпочинку та ігрових майданчиків для дітей. Таке універсальне призначення сіток обумовлено їх перевагами:

Сітки дозволяють створювати тінь на сонячних ділянках. Це особливо важливо для плодово-ягідних культур, які не витримують спеку в літній період.

Додатковий захист від докучливих комах. Мелкоячеистая структура виключає проникнення літаючих і повзаючих комах під сітку.

Характеристики міцності показники даного матеріалу забезпечують тривалу експлуатацію сіток.

Купити товари для плодівництва можна в будь-якому регіоні України, віддаючи перевагу продукції від європейських світових лідерів. Представлена ​​продукція відрізняється високоякісним і екологічно чистою сировиною, що є безпечним для продуктів харчування.

Купити товари для плодівництва - вибираємо агротрубки GRONDMEESTER

Агротрубка або кембрік - це необхідний товар в сільськогосподарській сфері, виконаний з еластичного ПВХ матеріалу. Кембрік активно використовується для підв'язки різних плодових дерев і кущів, які потребують «підтримки» під час свого зростання.

В процесі виробництва був використаний якісний матеріал з високим рівнем м'якості, еластичності і міцності на розрив. Таким чином, агротрубка може бути використана для підв'язки всіляких дерев: як старих, так і молодих насаджень.

 

Щоб купити матеріали для плодівництва, рекомендується визначитися з діаметром кембрика. У продажу представлені моделі розміром 3 мм, 4 мм, 5 мм і 6 мм.

Цей матеріал підходить для багаторазового застосування. Полівінілхлорид не розтягується під час тривалої експлуатації, незважаючи на еластичну структуру. Крім того, він не втрачає яскравість відтінку кольору за постійному контакті з водою і сонячними променями. Кембрік не зашкодить культури, тому може використовуватися навіть для рослин з крихким стеблом.

Необхідний елемент для кріплення сіток - кліпса 50

Для надійної фіксації вольєрних і декоративних сіток доцільно використовувати надійні кріплення - кліпси. Це пластикові елементи, виконані з ПВХ, які допоможуть збільшити площу захоплення сітки, тим самим, виключаючи її можливе пошкодження в місці захоплення.

 

Купити товари для плодівництва можна в розкритому вигляді, використовуючи їх для ефективної точкової фіксації сіток. Кліпса з легкістю замикається, що виключає її самовільне розкриття під час експлуатації. Таким чином, вдається створити надійне і якісне кріплення.

Агротканина AGROJUTEX для мульчування грунту

Під час вирощування плодових культур в тепличних конструкціях або на відкритому грунті, необхідно виконувати мульчування грунту. Для цих цілей буде потрібно купити матеріали для плодівництва - агротканина AGROJUTEX.

В процесі виробництва розробники використовували спеціальні поліпропіленові волокна підвищеного ступеня щільності. За стандартом щільність матеріалу становить 100 г / м2. Однак під замовлення споживач зможе отримати агротканину щільністю 90 або 130 г / м2.

Повітро- і водопроникність матеріалу сприяє створенню оптимальних умов для вирощування різноманітних садових і городніх культур. Крім того, застосування агротканини виключає часте прибирання територій від різних бур'янів.

Покривне агроволокно GREENTEX

Для захисту рослин від всіляких погодних умов використовується покривне агроволокно, яке виконано з поліпропіленового матеріалу. Це неткана основа, що має необхідні «дихаючі» властивості, дозволяючи насадженням отримувати певну кількість кисню для нормального розвитку.

 

Особливо ефективним є застосування агроволокна для теплолюбних плодових дерев: абрикоси та персики. Щоб купити матеріали для плодівництва, потрібно визначитися з показниками щільності. У продажу запропоновані товари з щільністю:

 

 • 17 г / м2;

 • 19 г / м2;

 • 23 г / м2;

 • 30 г / м2;

 • 50 г / м2.

 

Агроволокно захищає рослини від заморозків до -2 градусів, дозволяючи зберегти плоди і листя.

Захисні сітки від птахів TENAX ORTOFLEX

Низькорослі чагарники і дерева з різними плодами потребують додаткового захисту від птахів. Спосіб застосування захисних сіток досить простий: необхідно накрити матеріалом рослини, без використання спеціальних конструкцій. Він досить легкий, тому не зможе зашкодити навіть м'яким плодам.

Дрібнокомірчаста структура дозволяє пропускати необхідну кількість вологи, сонячних променів і свіжого повітря для нормального розвитку дерев. В результаті матеріал виконує функцію певного механічного бар'єру, що відлякує птахів, які не сидітимуть на гілках.

Надійний захист рослин від вітру - сітка TENAX MONOTEX

Для отримання хорошого врожаю потрібно організувати надійний захист плодово-ягідних насаджень від різних погодних умов. Сильні пориви вітру здатні не тільки обірвати квіти і вже достиглі плоди, а й також зіпсувати листя, зламати гілки. Щоб уникнути подібних наслідків, застосовують спеціальні сітки TENAX.

 

Ці сітки використовують для створення противітрових конструкцій, що розсікають і зменшують пориви вітру. Особливості матеріалу:

 • Поліетиленовий матеріал відрізняється високими показниками міцності, а тому не порветься від вітру.

 • Сітка має високі показники стійкості до хімічних агентів.

 • Ультрафіолетова стабілізація та надійність.

 • Тривалий термін експлуатації при дотриманні всіх правил використання матеріалу.

У продажу сітка запропонована в декількох колірних варіантах: чорна, зелена, а також моделі нейтрального кольору. Матеріал продається в рулонах різних розмірів, що уточнюються індивідуально для кожного замовника. В асортименті запропоновані сітки зі ступенем щільності 30, 50, 75 і 90 г / м2.

Сучасна антиградова сітка TENAX IRRIDIUM

Представлена ​​сітка здатна впоратися відразу з декількома завданнями: захистити насадження від граду і виконати фотоселектівную функцію. Для досягнення оптимального фотоселектівного ефекту виробник запропонував в продаж кілька колірних варіантів матеріалу:

 • червоний;

 • жовтий;

 • перловий;

 • чорний;

 • синій;

 • сірий.

 

Поліпропіленова сітка випускається в рулонах, що спрощує процес її експлуатації на різних за розміром ділянках. Виготовлення матеріалу здійснюється індивідуально за попереднім замовленням з урахуванням конкретного об'єкта.

Високі показники міцності допоможуть захистити квітучі рослини і достиглі плоди від сильного граду. Це особливо важливо в тих випадках, коли відбувається вирощування сезонних ягід і фруктів під відкритим небом. В результаті фермери не втратять стабільний дохід через погодні умови і пошкодженого врожаю.

Сітка натягується на попередньо підготовлену антіградову конструкцію. Щоб матеріал прослужив кілька сезонів, на зимовий період його необхідно збирати в спеціальні рукави і фіксувати над грядками. Таким чином, матеріал буде підготовлений до наступного експлуатації.

Магазини матеріалів для плодівництва в Україні

Компанія «AGRID» пропонує взаємовигідні умови співпраці для магазинів інструментів і матеріалів для плодівництва в Україні, що займаються продажем всілякого сільськогосподарського приладдя. Компанія надає всебічну підтримку для своїх партнерів, а також допомогу під час активного просування продукції в інтернеті.

Таким чином, вдається налагодити продаж високоякісних товарів по всіх областях, надаючи фермерам, садівникам і дачникам можливість закуповувати продукцію за вигідними цінами.

Замовити товари для плодівництва від європейських виробників

Продукція, представлена ​​компанією «AGRID», дозволяє великим фермерським господарствам збирати ранній урожай, що позитивно позначається на отриманні бажаного прибутку. Тепер, можна замовити товари для плодівництва оптом, вибираючи необхідну продукцію для розвитку власного бізнесу.

В асортименті запропоновані перевірені і необхідні товари, що активно використовуються для організації тепличних конструкцій, а також для вирощування плодово-ягідних культур на відкритому грунті.

Лідер проектних робіт і використання товарів для сільського господарства - компанія «Евроізол»

Група компаній «EUROIZOL» активно працює над тим, щоб вдосконалити промислову і сільськогосподарську сферу в Україні. Лідер проектних робіт і використання товарів для плодівництва - компанія «Евроизол» в 1994 році зібрала в свою команду популярних дистриб'юторів.

Компанія «AGRID» також входить в організовану групу, будучи головним експертом в сфері сучасного сільського господарства. Завдяки спільним зусиллям цих компаній, українські фермери можуть замовляти товари для плодівництва за доступними цінами.

Купити матеріали для плодівництва для сільського господарства

Активне застосування інноваційних технологій і різноманітність сучасних матеріалів дозволяє компаніям-виробникам пропонувати фермерам високоякісну продукцію. Щоб купити матеріали для плодівництва, кожен споживач має можливість підібрати необхідне рішення, завдяки запропонованому асортименту.

Лідер проектних робіт і використання товарів для підвищення врожайності і рентабельності плодівництва - компанія «Евроізол» підтримує тісну співпрацю з компанією «AGRID». Це сприяє вдосконаленню галузі сільського господарства. Таким чином, великі і дрібні фермерські господарства зможуть купувати необхідні матеріали для вирощування всіляких плодово-ягідних культур.

Переваги покупки товарів в компанії «AGRID»

«AGRID» - лідер дистрибуції, який пропонує якісну продукцію від європейських компаній-виробників. Лідер проектних робіт і використання товарів для підвищення прибутковості плодівництва - компанія «Евроізол» надає всебічну підтримку компанії «AGRID». Це позитивно позначається на активному розвитку сільського господарства.

Фермери і дачники зможуть замовити товари для плодівництва від відомих виробників. На всю продукцію надаються сертифікати якості, які свідчать про те, що усі товари пройшли обов'язкову перевірку і відповідають міжнародним стандартам.