You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Сітки для затінення

 

Затіняючі сітки

Більша частина українських областей знаходиться в помірно континентальному кліматичному поясі. Такий клімат характеризується різкими температурними змінами, що можуть сягати діапазону 10-15 градусів. Літня прохолода залишається прийнятною для більшості рослин, але сильна спека може суттєво вплинути на весь врожай. Тому багато фермерів та досвідчених городників стали активно використовувати різноманітні матеріали, що дають змогу захистити рослину від негативного впливу ультрафіолетових променів.

Одним із таких популярних рішень являються затіняючі сітки. Представлені загорожі здатні мінімізувати вплив сонячної радіації, що допоможе в майбутньому виростити бажаний урожай.

Це екологічно чисті тіньові сітки, котрі не становлять небезпеки для фруктів і ягід. Затіняючі сітки виконані зі сплетених ниток, а велике різноманіття кольорових відтінків дозволяє фермеру з легкістю підібрати найбільш зручне рішення. Купити затіняючу сітку може кожен бажаючий, скориставшись доступною ціновою політикою. Продукція представлена в спеціальних рулонах для зручної експлуатації.

Де використовують затіняючі сітки

Затіняючі сітки використовуються в різних сільськогосподарських сферах, що робить їх практично універсальним матеріалом. Завдяки своїм характеристикам і властивостям, представлена продукція активно використовується для:

●Вирощування різноманітних культур.

●Тепличних конструкцій.

●Вирощування ягід.

●Зимового саду. В будовах, накритих тканинними сітками, часто висаджують рослини, привезені з тропічних і субтропічних регіонів.

●Організації огорож.

●Захисту від сонця.

●Якісного маскування.

Це основний список сфер, де можна зустріти використання даного матеріалу. Високі захисні властивості зробили тіньову сітку практично незамінною в багатьох галузях, за рахунок цього відмічають широкий попит користувачів на популярну продукцію.

Основні переваги сітки від сонця

Выбираючи затіняючий матеріал, кожен покупець звертає увагу на основні переваги такої сітки, завдяки яким вона вважається достатньо популярною:

Збільшення урожайності

Доведено, що сітка від сонця дозволяє збільшити урожайність від 6 до 30%.

Прискорення росту рослин

Рослини значно швидше достигають, що дозволяє фермерам одними з перших отримати плоди. В результаті вони зможуть продати продукцію за вигідними цінами.

Захист розсади в тепличних конструкціях і парниках

Завдяки ефективному відображенню тепла, яке надходить від землі всередину будівлі, можна захистити розсаду від заморозків.

Створення сприятливих умов

Затіняюча сітка для теплиць забезпечує ідеальні умови для розвитку висаджених рослин: ідеальні температурні показники, дозована подача сонячних променів.

Захист рослин, висаджених на відкритому ґрунті

Окрім захисту від УФ-променів, такий матеріал відмінно справляється з захистом культур від птахів, різноманітних комах, гризунів, сильних поривів вітру і значних опадів, а головне – від сильної спеки.

Тривалий термін використання

Довговічність ‒ результат використаного матеріалу. Виробники вибирають високоякісний поліетилен (HDPE). Тому протягом декількох сезонів сітка від сонця не втрачає своїх основних якостей.

Велике різноманіття сіток для рослин за кольорами

При організації штучного затінення використовують високоякісні поліетиленові сітки від сонця, які представлені в різних відтінках кольорів.

Серед найбільш поширених виділяють:

●сітки темно-зеленого кольору;

●білі сітки;

●біло-блакитні;

●біло-зелені;

●жовто-сині;

●зелені.

Всі вони мають на меті захистити рослину від інтенсивного сонячного випромінювання та утворення плісняви. Таким чином, фермери можуть зібрати врожай набагато раніше встановленого терміну і в більших об’ємах.

Для зручної експлуатації рекомендується підібрати затіняючі сітки для рослин в рулонах. Після кожного сезону такий матеріал необхідно висушити під сонцем і знову звернути в сувій. Зберігати сітку потрібно в сухому і темному місці.

В процесі придбання одним із головних критеріїв являється ступінь затінення. Тому вибирати конкретну модель необхідно із врахуванням першочергової мети експлуатації матеріалу.

Різновиди затіняючих сіток за ступенем захисту від сонця

Це один з основних аспектів, на який варто звертати увагу під час придбання.

Виділяють наступні різновиди продукції:

●Захист на 35% і 45%. Це найлегший варіант, здатний забезпечити достатню наявність сонця, не створюючи абсолютну тінь на ділянці. Представлені затіняючі сітки для рослин призначені для теплолюбних культур ‒ кавунів, динь, огірків.

●Захист на 50% і 60%. Це більш щільне полотно, що дозволяє зберегти фрукти і ягоди, коли температура повітря досягає екстремальних показників. Представлений матеріал використовується для перцю, баклажанів, томатів, капусти та ін.

●Захист на 65%. Матеріал з серйозним захистом від УФ-випромінювання. Ці затіняючі сітки для рослин використовуються для парників і тепличних конструкцій в якості зовнішнього шару. Вони чудово захищають культури від спеки, сприяючи проникненню необхідної кількості денного світла.

●Захист на 85%. Міцний та щільний матеріал, що дозволяє організувати достатню тінь. Частіше всього такі сітки використовують для конструкції різноманітних загорож, при обладнанні майданчиків з покрівлею, де можна відпочивати влітку, або ж для автомобільного паркінгу, що має тіньовий навіс у вигляді сітки.

●Захист на 90%. Найбільш міцна тіньова сітка, яка активно використовується для маскування, для альтанок, літніх терас різноманітних кафе і ресторанів. Цю продукцію купують для городних культур, що не звикли рости в умовах великої кількості прямого сонячного проміння, і не потребують денного світла.

Представлені затіняючі сітки на городі, в саду, на огорожах і теплицях активно використовуються в різноманітних сферах. Вони стали невід’ємною частиною організації і створення сприятливого мікроклімату для більшості ягідних культур, при вирощуванні декоративних і хвойних дерев.

Використання тіньової сітки для маскування

Літо ‒ найбільш підходящий сезон для повноцінного відпочинку на свіжому повітрі. Проте далеко не завжди вдається відпочити на природі через пекуче сонце. До того ж, для повноцінного відпочинку на подвір’ї власного приватного будинку необхідно сховатися від надокучливих поглядів сусідів. Тому допоможе спеціальна тіньова сітка, яка створює усамітнений куточок, де можна відпочити в затінку і одночасно не стати об’єктом споглядання сторонніх очей.

Основні переваги експлуатації затіняючої сітки для маскування:

●Найперша і найголовніша мета використання – захист від сонця.

●На другому місці знаходиться не менш актуальна перевага ‒ маскування.

●Зручність. Кріплення здійснюється за допомогою спеціальних кліпс чи кілочків, що фіксуються на кінцях.

●Довговічність. При слідуванні всім правилам зберігання даного матеріалу, він здатен затримувати ультрафіолет до 3 років.

●Доступна ціна. Матеріал відрізняється простим способом виробництва, а тому його можна придбати за вигідними цінами.

Вибрати і купити затіняючу сітку для маскування можна з доставкою по всій території України. Продукція має відповідні сертифікати якості, а тому вважається абсолютно безпечною в процесі експлуатації.

Де використовується затіняюча сітка для маскування

Сітка для затінення і маскування використовується для:

●Приватних будинків, садових і дачних ділянок.

●Організації зони відпочинку на свіжому повітрі, доповнення для облаштування альтанок. В денний час полотно закриває гостей від сонця, а ввечері створює оригінальну атмосферу і захищає від комах.

●Спортивних майданчиків. Таким чином, спортсмени не будуть відволікатися на зайву увагу людей на вулиці, концентруючись на процесі тренування.

●Будівництва. Сітка приховає ще недобудовану частину приміщення, а також дозволить забудовникам працювати в оптимальних температурних умовах, що особливо важливо в літній період.

Купити затіняючу сітку для городу

Достатня кількість сонячного проміння ‒ одна з основних умов для вирощування різноманітних городних культур. Проте надмірний вплив УФ-променів стає головним ворогом для садоводів і городників, що може привести до зникнення врожаю.

Саме тому багато дачників та фермерів стараються своєчасно потурбуватися про захист власних територій та ділянок в літній сезон. Для цього потрібно купити затіняючі сітки, які виконують наступні задачі:

●Якісний захист від ультрафіолету. Такий матеріал створює на городі необхідні умови, поглинає зайві та шкідливі сонячні промені. Починати використовувати сітку рекомендовано з кінця весни і до початку осені, коли промені сонця вважаються достатньо небезпечними для баклажанів, помідорів, картоплі та інших культур. Це дозволяє фермерам врятувати власні посіви від сильної спеки.

●Рівномірний розподіл денного освітлення. Використовуючи сітку, вдається рівномірно розподілити оптимальні об’єми денного світла по всій площі городу. Такі характеристики важливі під час вирощування теплолюбних культур.

●Додаткові функції. Сітки для городу оберігають насадження від сильних поривів вітру, граду і комах-шкідників. Проте це не основне призначення затіняючого матеріалу, тому від надмірних опадів сітка не зможе повністю вберегти Ваші рослини. Але за умов нормальної погоди вона стане непоганим додатковим захистом.

Сітка для затінення ‒ сучасний і довговічний матеріал, котрий купують відразу на декілька сезонів. В результаті ця покупка вважається достатньо прибутковою як для людей, що вирощують овочі для власних потреб, так і для фермерів, яким не потрібно щорічно витрачати кошти на закупівлю затіняючих сіток для городів.

Як правильно встановити сітку для городу на власній ділянці

Монтаж сітки для затінення ‒ легкий і простий процес, з яким можна впоратися навіть без досвіду. Вибираючи підходящий варіант для городу, краще всього звернути увагу на сітки з невисоким ступенем затінення, що варіюється від 35 до 65%. Це оптимальний захист від негативного впливу сонячного проміння, що дозволяє пропускати необхідну кількість денного світла для теплолюбних рослин.

Після того, як матеріал було вибрано, його обережно розтягують над культурами. Краї сітки кріплять за допомогою спеціальних кілочків. Використовуючи таке укриття для врожаю, полив грядок можна здійснювати в два рази рідше, ніж звичайно.

Сітка затінення для огорож

На дачній ділянці, в приватному будинку максимально важливо створити комфортні умови, захистити себе від сторонніх поглядів з вулиці. Зовсім не обов’язково встановлювати кам’яні чи металеві огорожі, якщо скористатися спеціальною сіткою.

Існує декілька переваг в процесі використання даного матеріалу для огорож:

●Можливість захистити власну ділянку від сонця. Вибираючи сітку зі ступенем затінення від 35% до 90%, кожен власник дачі зможе створити оптимальний мікроклімат на власному подвір’ї.

●Захист від сторонніх поглядів. Щільний матеріал закриває ділянку від сусідів чи людей, що проходять по вулиці повз, даючи можливість організувати усамітнене місце для зручного відпочинку.

●Оригінальні комбінації. Використовуючи затіняючі сітки, вдається з легкістю експериментувати і створювати комбіновані огорожі. Особливо вдало такий матеріал комбінується з металевою сіткою-рабицею.

●Декоративна функція. Великий вибір різних відтінків кольорів допоможе покупцеві підібрати найбільш підходяще рішення, яке буде актуальним для вашого ландшафту.

●Вирощування клумб. Тінь від такої огорожі дозволяє квітам та іншим культурам рости в підходящих кліматичних умовах.

Для надійної фіксації сітки на огорожі використовуються спеціальні пластикові хомути, а матеріал акуратно переплітається з огорожею. Якщо необхідно використовувати сітку в якості ефектного елементу декору, щоб прикрасити екстер’єр, рекомендовано використовувати металеві каркаси в якості основних фіксаторів. В результаті конструкція здатна захистити не лише від сторонніх поглядів, але і від вітру.

Використання затіняючих сіток для теплиць

В процесі вирощування тепличних культур кожен фермер стурбований тим, щоб отримати достатньо якісного врожаю, оскільки від цього буде залежати подальший прибуток. Затіняюча сітка для теплиць збільшує можливість отримати гарний урожай в декілька разів. Такий матеріал легко і швидко кріпиться і натягується над овочами, ягодами, фруктами та іншими культурами. У випадку розкриття теплиці сітка буде оберігати рослини від палючого сонця, пропускаючи достатню кількість свіжого повітря. Коли фермер помічає, що інтенсивність сонячного світла недостатня для повноцінного достигання плодів, матеріал завжди можна зняти.

Затіняючі сітки для теплиць відрізняються різним степенем захисту, оскільки кожна рослина потребує певної кількості світла і тепла. В особливо спекотні дні матеріал дозволяє утримувати необхідну вологу і оптимальні температурні показники всередині теплиці для ідеального росту урожаю. Завдяки спеціальній структурі, така конструкція рівномірно розподіляє сонячне світло і тепло, а також пропускає повітря. Тому всередині не буде збиратися конденсат, що може приводити до утворення плісняви чи грибка.

Навіщо використовувати затіняючі сітки для рослин від сонця

Палючі сонячні промені стають причиною значних турбот для садоводів та городників, які стурбовані якісним захистом власного врожаю. Навіть декілька днів спеки можуть суттєво вплинути на якість врожаю, зменшуючи кількість плодів. Спеціальні затіняючі сітки для рослин допоможуть уникнути небажаного впливу УФ-променів на різноманітні культури.

Головна особливість такого матеріалу полягає в рівномірному розподілі сонячного світла по всьому периметру ділянки. В результаті вдається створити ідеальний мікроклімат для рослин без зайвих затрат з боку фермера чи садовода. Таким чином, можна зменшити кількість поливів і використання різноманітних добрив.

Особливості експлуатації затіняючих сіток для рослин від сонця:

●Варіативність. В продажі представлені матеріали з різним ступенем затінення, що дає можливість підібрати сітку для кожної окремої рослини. Наприклад, помідори, огірки, баклажани і картопля значно краще достигають під сітками зі ступенем затінення від 40 до 65%. Деякі квіти, навпаки, достатньо вразливі до УФ-випромінювання (орхідеї) і потребують більш якісного захисту. Тому для їх нормального росту використовуються сітки до 85%.

●Мультизадачність. Сітки від сонця можна використовувати на відкритому чи на закритому ґрунті.

●Проста експлуатація.

В залежності від погодних умов і певного регіону, починати вкривати рослини можна з кінця квітня. На півдні в цей період сонце достатньо активне, і може зашкодити молодим, ще не досить розвиненим насадженням.

Для повноцінного монтажу потрібно додатково придбати набір кліпс і скористатися каркасом. Відповідний каркас надійно кріплять навколо ділянки, яку потрібно захистити від сонця, а зверху розтягують матеріал. Фіксація сітки здійснюється до опор з використанням спеціальних кліпс. Після експлуатації конструкцію можна з легкістю демонтувати чи перенести на іншу територію. Перед тим як сховати сітку на зиму, не забувайте її обов’язково висушити від вологи і очистити від залишків ґрунту, листя рослин чи квіткового пилку.

Затіняючі сітки для помідорів

Помідори належать до теплолюбних рослин, яким для нормального росту необхідно достатньо багато сонячного світла. Проте в засушливий період надлишок ультрафіолету може негативно вплинути на достигання плодів. Задля уникнення таких наслідків необхідно купити сітку від сонця.

Наданий матеріал виконаний із синтетичних волокон з додаванням фольги. Полотно разділено на велику кількість дрібних комірок. Таким чином, матеріал поглинає сонячне тепло і рівномірно розподіляє його по всій покритій території. Подібні умови чудово підходять для вирощування томатів, які набагато швидше дозрівають в умовах розсіяного світла. Крім того, фермери можуть збирати продукцію і одночасно відправляти на продаж достиглі плоди, що значно скорочує витрати.

Притіняюча сітка в Україні допомагає також зберегти врожай від недостатньої кількості вологи. Адже ефект від одного поливу буде зберігатися набагато довше, завдяки тому, що культури і ґрунт захищені від прямого проникнення сонячного проміння. Ця перевага особливо важлива для фермерів, що мають великі сільськогосподарські угіддя, які неможливо щоденно поливати.

Затіняючі сітки для огірків

Для отримання якісного урожаю огірків недостатньо вибрати хороші сорти, необхідно також потурбуватися про створення ідеальних умов для вирощування даної культури.

Притіняюча сітка в Україні, за рахунок фольги в її складі, має змогу частково поглинати УФ-промені і рівномірно розподіляти частину сонячного світла по всій ділянці. Таким чином, рослини отримують однакову порцію тепла і світла для рівномірного достигання. В результаті вдається уникнути можливих опікових плям, що можуть проявитися на огірках у вигляді світлих слідів.

Головна перевага затіняючої сітки полягає в тому, що вона з легкістю зменшує максимальну температуру вдень і додає необхідні градуси в нічний час. Захисні властивості матеріалу напряму залежать від особливостей виробництва (компанії-виробника) і ступеня щільності.

Вибір сітки за ступенем затінення необхідно здійснювати із врахуванням конкретних сортів і регіону, в якому вони будуть вирощені. В процесі використання матеріал можна швидко розрізати поперек волокон, при цьому виключена можливість розпускання сітки під час розрізання і подальшої експлуатації.

Затіняючі сітки для полуниці

Сильна спека негативно впливає на полуницю: якщо в тіні термометр показує 32 градуси, то на сонці може бути всі 50 градусів. Навіть в умовах регулярного поливу полуниця поступово починає сохнути, листя в’януть, ріст призупиняється, сповільнюється достигання ягід.

Тому важливо використовувати спеціальну сітку для створення штучного затінення. В результаті ягоди отримують необхідну кількість сонячного світла для рівномірного достигання. Фермерам не потрібно здійснювати часті поливи ділянок, оскільки волога зберігається протягом тривалого часу.

Крім того, сітка захистить плоди полуниці від сильного дощу, адже великі краплини можуть пошкодити уже стиглі ягоди, які втратять товарний вигляд. Дрібносотове полотно розбиває дощ до легкого туману, тому полуниця отримує дозовану необхідну вологу для нормального росту і подальшого розвитку. Також матеріал може справитися з невеликим градом.

Затіняюча сітка береже ягоди від птахів, які не проти поласувати солодкими плодами.

В регіонах України рекомендується використовувати наступні види затіняючого матеріалу:

●В північних областях достатньо використовувати затіняючи сітки зі ступенем затінення від 45 до 50%.

●Для західних, східних і центральних регіонів фермери використовують сітки 50-55%.

●Найбільша ступінь затінення характерна для південного регіону ‒ 55-65%.

Сітки затіняючі з 35 і 45% ступенем захисту

Останнім часом фіксують кардинальні кліматичні зміни у всьому світі. За останні декілька років в Україні спостерігаються короткі зими, а тому сніжний покрив практично не захищає поля від сильних морозів. В літню пору урожай страждає від засухи і палючого сонця. Завдяки інноваційним розробкам, фермери і дачники можуть захистити власні насадження від сонячного проміння.

Для теплолюбних рослин прийнято використовувати сітки зі ступенем затінення від 35 до 45%. Такий матеріал достатньо міцний, тому його складно розірвати руками. За рахунок світостабілізуючого поліетилену, із якого виконана сітка, промені рівномірно проникають всередину, забезпечуючи поступове дозрівання всього урожаю.

Додатково цей матеріал оберігає рослину від граду, який буде відскакувати від поверхні. В протилежному випадку град пошкодить уже дозрілі плоди, поб’є молоді листки. При цьому розмір комірок дозволяє з легкістю пропускати дощову воду. В результаті рослини отримують необхідну вологу, а фермери суттєво економлять на додатковому поливі великих територій. Завдяки затіненню, волога буде протягом довгого часу зберігатися на поверхні ґрунту.

Притіняючі сітки в Україні ‒ 50 і 60%

Для вирощування листя салату та іншої зелени використовують сітки зі ступенем затінення від 50 до 60%. Легка вага поліетиленового матеріалу не здатна пошкодити ламкі стебла врожаю. Фіксація такого полотна здійснюється на певній висоті з використанням спеціальних опор. У випадку необхідності, матеріал легко знімається та згортається в рулон.

Особливо ефективно використання такого матеріалу в період посушливого літа, коли температура достатньо висока для нормального достигання врожаю. Під сіткою утворюється тінь, яка особливо необхідна рослинам в період їх активного росту.

Здійснювати полив зелені можна через сітку: особливий спосіб плетіння полотна дозволяє воді швидко просочуватися крізь волокна і потрапляти на листя, стебла, в ґрунт, проникаючи до кореневої системи рослини. При цьому такий матеріал не вигорає на сонці и не піддається корозійному впливу під дією вологи. В результаті не будуть утворюватися різноманітні мікроорганізми чи бактерії, що призводять до хвороб культур і псування плодів.

Купити сітку від сонця зі ступенем затемнення від 65 до 75%

Наявність сонячного світла необхідна під час інтенсивного росту і розвитку різних культур. Однак в період дозрівання уже сформованих ягід і плодів буде достатньо помірного сонячного випромінювання. Для цього використовуються затіняючі сітки зі ступенем захисту 65, 70 чи 75%. Їх акуратно натягують над ділянкою по горизонталі. Таким чином, плоди будуть під надійним захистом від пересихання і пошкоджень в результаті погодних умов.

Завдяки плетінню сіткою, полотно не надуває і не зриває вітер. Матеріал знайшов своє використання на відкритих ділянках чи в теплицях. Частіше всього такі сітки використовуються в тепличних конструкціях, що мають верхню частину, яка відкривається. При цьому затіняюча сітка не буде заважати проведенню різних робіт на ділянці: регулярному поливу, внесенню добрив у ґрунт. Все це можна виконувати, не знімаючи кожен раз сітку перед роботою.

Розміри рулону дозволяють кожному садоводу і фермеру підібрати оптимальну сітку в залежності від розмірів ділянки. Для невеликих територій можна с легкістю розрізати полотно, оскільки його кінці не будуть розпускатися в результаті експлуатації.

Сітки зі ступенем затінення 80, 85 і 90%

Представлені сітки зі ступенем затінення 85% відрізняються високими показниками міцності ‒ близько 87 г/м2. Характеристики міцності дозволяють використовувати даний матеріал навіть в умовах сильних морозів: волокна не потріскаються від мінусової температури.

Сітка являється ідеальним варіантом для ягід, які не згорять під сонцем, а будуть поступово дозрівати. До того ж, матеріал являється чудовою перепоною для опалого листя і різноманітного сміття, яке не буде проникати крізь дрібносотове полотно.

Завдяки високому ступеню затінення така сітка використовується в якості покриття ділянок для організації зони відпочинку, для бесідок. Наявність штучно створеного затінку дає можливість забезпечити сприятливий мікроклімат під покриттям, де можна заховатися від сонця навіть в найспекотніший день.

Крім того, сітка чудово захищає рослини від птахів, які злітаються для того, щоб поїсти вже достиглі плоди. Проста конструкція такого укриття дозволяє самостійно регулювати ступінь затінення в залежності від погодних умов: матеріал легко знімається в похмуру погоду і знову кріпиться до каркаса в сонячні дні.

Використання затіняючих матеріалів восени

В осінній період купити сітку від сонця можна для подальшого використання в тепличних конструкціях. Щільні сітки зі ступенем затінення від 70 до 85% часто розтягують над теплицею, щоб отримати конструкцію з високою міцністю, яка зможе протистояти сильним поривам вітру, граду чи скісним дощам. Для затінення рослин всередині теплиці краще використовувати сітки 35 чи 45%.

Для вирощування рослин на відкритому ґрунті восени використовують спеціальний дерев’яний каркас, підбираючи до нього відповідний матеріал. Така конструкція фіксується над висадженою розсадою. В результаті всі насадження будуть захищені від птахів і негативного впливу погодних умов.

Восени можна прослідкувати часті і достатньо різкі температурні перепади протягом доби: вдень спостерігається необхідне тепло, а вночі температура може опуститися на 5-10 градусів. Використовуючи спеціальну сітку, можна захистити рослини від таких різких перепадів. Адже протягом всього дня матеріал пропускає всередину необхідну кількість сонячного світла і тепла, яке зберігається на поверхні ґрунту достатньо довгий час.

Популярні затіняючи сітки Karatzis

В Україні особливою популярністю користуються унікальні сітки від грецької компанії Karatzis. Представлена продукція моментально завоювала довіру українських фермерів завдяки своїм властивостям і низці переваг. Купити сітки від сонця зможе кожен, використовуючи їх для різноманітних культур.

Такі полотна виготовляються під дією величезного тиску, а додаткове використання фольги дозволяє їм ефективно відображати УФ-випромінювання. По своєму зовнішньому вигляду сітка нагадує суцільне полотно з різними сотами, які відрізняються своїми розмірами. Ці отвори визначають конкретний відсоток затінення (від 35 до 85%) в залежності від сортів овочів, ягід і фруктів. Тому під час придбання кожен садовод і фермер обов’язково повинен звертати увагу на дані показники.

Характерні особливості затіняючих сіток Karatzis:

●Високі показники міцності вихідного матеріалу, який був взятий за основу (використання 100% поліетилену), на розрив і розтягнення.

●Екологічно чиста сировина, що не являється небезпечною для рослин і плодів в цілому.

●Стійкість до різких температурних перепадів і різноманітних погодних умов.

●Довговічність і зносостійкість дозволяє використовувати сітки протягом 4-5 сезонів.

●Стабілізація від УФ-випромінювання (гарантія 3 роки).

●Висока стійкість до різноманітних хімікатів, бактерій, плісняви і механічних пошкоджень.

●Зручна комплектація ‒ матеріал надійно звернутий в рулони.

●Легкий і простий монтаж/демонтаж.

В якості основного каркасу можна використовувати пластикову чи дерев’яну конструкцію, поверх якої акуратно натягують сітку. Зафіксувати сітку можна не лише з допомогою кілочків, а також скориставшись усіма підручними засобами: камінням, піском, мішками з піском та ін.

В результаті ґрунт не буде занадто швидко обвітрюватися, зберігаючи вологу після дощу чи після поливу. Такі оптимальні умови сприяють активному росту сільськогосподарських культур, які можуть плодоносити значно довше. Всі плоди мають привабливий товарний вигляд завдяки рівномірному дозріванню.

Сітки Karatzis не обмежуються садом і городом, їх часто використовують для облагороджування дачних ділянок (альтанки, криті паркінги для авто), під час будівництва в якості огороджуючого матеріалу від пилу і бруду.

Використання сіток для затінення «Добра сіточка»

Популярний і універсальний засіб для захисту рослин ‒ продукція «Добра сіточка», яка входить в категорію бюджетних матеріалів. В залежності від регіону, фермери можуть використовувати затіняючи сітки 45, 60 чи 90%.

Такі матеріали активно використовуються в сільському господарстві, коли необхідно приховати від сонця хвойні, декоративні і ягідні культури. Матеріал широко застосовується в ландшафтному дизайні і домашньому господарстві для маскування і облагороджування окремих ділянок. Сітки представлені в темно-зеленому кольорі, що дозволяє їм з легкістю виглядати доречно в будь-якому екстер’єрі.

Основні характеристики:

●Продукція «Добра сіточка» має високий ступінь УФ-стабілізації ‒ 3 роки.

●Високі показники щільності залежать від ступеня затінення полотна.

●Ущільнені краї виключають процес розпускання полотна під час активної експлуатації. В результаті матеріал залишається неушкодженим навіть під час сильних поривів вітру чи скісних дощів.

Однією з головних переваг являється демократична вартість затіняючої сітки «Добра сіточка», яка продається в рулонах для зручного використання.

Як вибрати якісну затіняючи сітку

Великий асортимент затіняючих сіток дозволяє фермерам і дачникам вибирати потрібні матеріали для подальшого використання. Під час придбання кожен покупець має змогу отримати детальну консультацію щодо конкретної продукції від популярних виробників.

В процесі придбання враховують наступне:

●Визначений рулон сітки, який буде залежати від габаритів ділянки.

●Компанія-виробник.

●Оптимальний процент затінення ‒ від цього залежить показник щільності полотна.

●Конкретна область використання: будівництво, сільське господарство, ландшафтний дизайн та інше.

●Вибір підходящої за ціною продукції.

●Певний колір чи відтінок.

Враховуючи всі вищеперераховані особливості, кожен покупець зможе підібрати ідеальний варіант для подальшої експлуатації. Додатково можна придбати кілки чи кліпси для надійної фіксації матеріалу. Проте для кріплення окремі фермери використовують і каміння, цеглу та пісок, якщо конструкція дозволяє використання подібних підручних засобів.

Функціональні можливості і характеристики захисних покриттів

Враховуючи колосальні затрати, виділені на догляд за деревами і розсадою, будь-які втрати бажаного урожаю являються недозволеною розкішшю. Адже пошкоджені фрукти чи ягоди можна відправляти виключно на переробку, а значить, їх ціна зменшується відразу в декілька разів. Це практично не компенсує фермерам ті фінансові витрати, які вже були виділені раніше.

В результаті несприятливих кліматичних і складних погодних умов збільшується ризик розповсюдження різноманітних інфекційних захворювань, які характерні для дерев. Такі наслідки можуть призвести до загибелі цілих садів. Ніякі добрива не зможуть допомогти, якщо на рослину було здійснено негативний вплив ззовні.

Тому все більша кількість українських фермерів починають використовувати спеціальні затіняючи матеріали. Це ефективні і достатньо міцні сітки із поліетиленових волокон синтетичного походження. Таке якісне штучне затінення сприяє захисту рослин від граду, сонця, вітру та інших погодних умов.

Колір сіток

В процесі здійснення покупки затіняючих сіток далеко не всі фермери приділяють необхідну увагу такій важливій характеристиці, як відтінок полотна. Багаточисельні дослідження показали, що колір здійснює прямий вплив на подальше дозрівання різних культур. В результаті кожна рослина характеризується різною реакцією на один і той же відтінок кольору.

Таким чином, фермери можуть отримати двохразове збільшення плодів солодкого перцю чи збільшення врожаю хурми на третину. Сітки, представлені в тому чи іншому кольорі, здатні прискорити чи затримати розвиток певної рослини до 15-ти діб.

Досвідчені садоводи і городники уже встигли детально вивчити реакцію культур на визначені кольори затіняючих сіток. Це підтверджує наступні переваги:

●збільшення біомаси рослин;

●активний розвиток кореневої системи;

●висота стебла;

●регулювання кольору і розміру плода.

Компанія «Agrid» зібрала в своєму асортименті найбільш популярні затіняючі сітки від відомих виробників, які пропонують актуальні відтінки кольорів, що користуються попитом. Такі кольори здійснюють позитивний вплив на активний розвиток різноманітних культур, що допоможе фермеру своєчасно отримати бажаний врожай.

Ефективний розподіл сонячного світла за допомогою сонячних сіток

Відсутність необхідного захисту для рослин може негативно вплинути на врожай. Адже сонячні промені здатні пошкодити не лише листя і стебла, але також ускладнити процес дозрівання плодів.

Однак природний фотосинтез являється невід’ємним при вирощуванні якісної продукції, оскільки він сприяє активному розвитку і росту кожної культури. У випадку недостатньої освітленості зменшується швидкість фотосинтезу, що призводить до сповільненого дозрівання ягід, фруктів та овочів.

В весняно-літній період необхідно використовувати затіняючі сітки, які не знижують швидкість фотосинтезу, але при цьому рівномірно розподіляють сонячне світло по всій території, де висаджені культури. Таким чином, матеріал затримує надлишкову сонячну радіацію, а також переломлює і розподіляє сонячне світло, що пропускає полотно.