You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Де купити тепличну плівку SOTRAFA в Україні - порівняння, відгуки

Навіть невелика теплиця - це джерело свіжих овочів і зелені, для себе і на продаж, до того ж будь-якої пори року. А якщо зайнятися цим професійно навіть на власній присадибній ділянці, можна отримувати непоганий, а головне стабільний прибуток. Адже проста конструкція теплиці з полімерною плівкою дає чудовий урожай соковитих, красивих і яскравих помідор, перцю або зелені.

Де купити тепличну плівку SOTRAFA в Україні - порівняння, відгуки

Взимку особливо важливо отримувати корисні речовини зі свіжих овочів, щоб уникнути авітамінозу та для зміцнення імунітету. Свіжу зелену цибулю, петрушку, базилік, огірочок, крім того, що все перераховане вище потрапить на ваш стілі, зі свіжих овочів і зелені можна отримати дохід. Професійне тепличне покриття іспанського бренду Softara допоможе вам досягти бажаного результату.

Що таке професійна теплична плівка і чи потрібна вона вам

При спорудженні теплиці завжди виникає питання - який матеріал вибрати для її покриття. З усіх існуючих варіантів для укриття теплиці найбільш поширеним варіантом є полімерна плівка.

Звичайний поліетилен досить довго залишався найдоступнішим матеріалом для теплиць. Однак так було до появи багатошарових професійних плівок. Можливо багато з вас вже використовували в якості тепличної звичайну поліетиленову плівку, яка не доживала до кінця першого сезону.

І тут постає питання знову купити звичайний поліетилен або недорогу тепличну плівку з початковим рівнем УФ-стабільності. А може звернути увагу на спеціалізований матеріал преміум класу, адже як кажуть англійці: ми не такі багаті щоб купувати дешеві речі.

На сьогоднішній день можна купити плівки різних типів з високим коефіцієнтом світлопропускання, здатністю зберігати тепло та здатні витримати істотні розтягування і навантаження на розрив. З усіх нових матеріалів можна вибрати оптимальний як за ціною, так і за якістю. Більшість з нас в першу чергу звертають увагу на ціну імпортних плівок для теплиць. Навіть серед професійних плівок є значний розкид і потрібно вивчати паспорт і карту характеристик. Наприклад, мало кому вдалося зрівнятися з параметрами професійної плівки Sotrafa (Іспанія).

Основною відмінністю професійної тепличної плівки Sotrafa від поліетилену є добавка сополимера EVA (етилен-вінілацетат), і багатошарова структура. Саме це робить її міцною, еластичною, стійкою до перепадів температур і ультрафіолету, а також довговічною. Якщо міняти тепличне покриття рідше це заощадить ваш бюджет, адже крім ціни плівки вартість монтажу теж займає значну частину бюджету.

У підсумку виходить, що висока ціна виправдана і окупиться за рахунок високої якості, що підтверджується міжнародним сертифікатами і багаторічною експлуатацією.


 

Чому купити тепличну плівку Sotrafa вигідно

Спробуємо розібратися в чому ж переваги професійної тепличної плівки в порівнянні зі звичайним поліетиленом і професійними плівками початкового рівня. Почнемо з поліетилену, який можемо купити в будь-якому будівельному супермаркеті. В основному продається в рулонах або рукавах від 1 до 3 метрів шириною і різної товщини.

Як переваги цієї плівки відзначимо що вона:

 • дешева;

 • доступна, продається на кожному розі;

 • легко закріплюється;

 • в ідеальних умовах проводить до 90% сонячного світла.

Недоліки звичайного поліетилену і тепличних плівок початкового рівня:

 • навіть поліетилен високої щільності рідко витримує більше одного сезону;

 • притягує пил і бруд і погано піддається очищенню, а від цього залежить скільки сонячного світла потрапляє в теплицю або парник;

 • легко рветься при недбалому використанні, від вітру, граду перепадів температур;

 • гірше зберігає тепло вночі через що паростки можуть замерзнути, а якщо мова йде про опалювальної теплиці то потрібно більше палива;

 • на поверхні плівки сідає велика кількість конденсату, який шкодить рослинам.

Як бачимо недоліки істотні, а переваг не так багато. Що ж може протиставити продукція іспанського бренду:

 1. Цільова аудиторія. Sotrafa орієнтована на професіоналів фермерів, агрохолдинги і приватників де тепличне господарство поставлено на потік. Тому всі зусилля розробників були направлені на те, щоб підвищити урожай і знизити собівартість продукції. Починаючи від багатошарової структури, антиконденсатного покриття і високої прозорості в діапазоні фотосинтезу.

 2. Міцна й еластична, а після закріплення майже не вимагає підтягування. Тепличні плівки від цього бренду мають найвищі показниками міцності і еластичності, в цифрах ці показники можна знайти в порівняльній таблиці нижче.

 3. Світлопропускна здатність. Ще зі шкільного курсу ботаніки Ви знаєте що для життя рослини потрібні вода і світло. Якщо з першим проблем не виникне, то сонячного світла повинно бути багато, особливо в похмуру погоду або взимку, коли сонце низько над горизонтом і потрібно зібрати всі можливі сонячні промені. Більшість якісних тепличних плівок мають показник більше 90%, але він зменшується з часом. Фірма Sotrafa отримала показник 93% і працює над тим, щоб цей показник не зменшувався якомога довше. На заводах Sotrafa пріоритет віддають високій якості всіх компонентів піклуючись про стабільність заявлених параметрів щоб отримати кращий результат для фермерів усього світу протягом усього гарантійного терміну експлуатації.

 4. Довговічність. Виробник надає гарантію на свій товар 4-5 років, адже розуміє наскільки трудомісткий процес заміни покриття теплиць.

 5. Антиконденсат. Звичайна поліетиленова плівка накопичує на внутрішній поверхні краплі конденсату, що призводить до зниження прозорості за рахунок відбивання пучків світла. А також можливі опіки концентрованими променями (лінзовий ефект) і поширення захворювань від крапель на стебла і листя. Професійні тепличні плівки, наприклад, такі як Sotrafa TRC, включають спеціальну добавку, яка перешкоджає утворенню крапель завдяки чому на поверхні полімеру не утворюються краплі, а осідає тонка водяна плівка, яка стікає до основи теплиці.

 6. Енергозбереження. Хоча і вказано останнім, але цей показник один з основних, адже економить на обігріві теплиці, а це ваші гроші! Передові виробники використовують технологію енергозбереження тепличної плівки - коли частина інфрачервоного випромінювання від нагрітого грунту і рослин відбивається назад всередину теплиці.

Щоб не втратити корисну інформацію рекомендуємо додати статтю в закладки, а якщо потрібні подробиці ви можете задати питання в чат.

Майже всі перераховані вище якості мають і інші європейські виробники, але за сумою показників вони поступаються плівці Sotrafa.

Порівняння характеристик тепличних плівок, які можна купити в Україні

Щоб не бути голослівними подивимося властивості тепличних плівок, які пропонують купити дилери інших брендів.

Перш ніж ви розглянете таблицю нагадаємо:

 1. Спеціалізована розсіююча плівка з коефіцієнтом розсіювання 55% і одночасною прозорістю в 93% є тільки у бренду Sotrafa. Причому є в наявності на складі і готова до відвантаження. А не під замовлення з доставкою на протязі 2-3 місяців як у інших брендів.

 2. Енергозбереження, тобто здатність відбивати назад інфрачервоне випромінювання від нагрітого за день грунту і рослин дає застосування сополимера EVA, який є в складі дуже невеликого переліку брендів: Sotrafa; AGRIPOLYANE, GINEGAR і PLASTIKA KRITIS. Все це прекрасні вироби, але все ж поступаються іспанської плівці по більшості інших характеристик.

У таблиці зібрані параметри дійсно якісних і хороших покриттів для професійних теплиць. Але як то кажуть краще ворог хорошого, і в довгостроковій перспективі найчастіше виявляється, що вигідніше купити дорогу плівку.

У таблиці ми порівнюємо найближчі за ціною і якістю прозорі плівки (світлорозсіюючі порівнювати особливо нема з ким). Від бренду Сотрафа представлена ​​базова і економ серія (тришарова). Там, де вказано - «ні» означає немає наданих даних, а де стоїть - прочерк означає ця опція може бути недоступною.

Параметр Показник
Межа міцності на розрив (MD), MPa. 28,5
Межа міцності на розрив (TD), MPa. 27,5
Подовження при розриві (MD), % 820
Подовження при розриві (ТD), % 880
Опір розриву (MD) Кг/мм 11
Опір розриву (ТD) Кг/мм 10
Відхилення 5%
Загальна світлопроникність, % 93
Розсіювання світла, % 55
Термоефект, % 12
УФ стабілізація, Kly 480

 

Як бачимо теплична плівка Sotrafa лідирує за міцністю і еластичністю та прозоростю, але інші зразки також мають свої переваги. Для остаточного вирішення яку плівку купити, потрібно провести розрахунки з термінами окупності. Для цього ми надамо вам всі матеріали аж до зразків для випробувань.
Для натягнутою між прольотами теплиці плівки важлива міцність і стабільність. Цей стан настає після остаточного натягу, і далі професійна теплична плівка вже не тягнеться і не провисає під дією літньої спеки або снігу. Завдяки багатошаровій структурі, де кожен шар виконує свою функцію, і первинної сировини теплична плівка Сотрафа значно перевершує більшість конкурентів.

Монтаж тепличної плівки та аксесуари для її кріплення 

Пропонуємо вам розрахувати ціну і обсяг за параметрами (завантажте документ з параметрами і Вашим контактом для розрахунку менеджером КП),

При монтажі тепличної плівки важливо дотримуватися простих правил:

 1. Підготувати основу, раму і несучі опори теплиці - пофарбувати, видалити задирки та інші гострі предмети, які можуть пошкодити плівку.

 2. Ідеальні умови для натягування плівку це тепла, але не жарка погода (10-17 ° С) при слабкому вітрі.

 3. Слідкуйте щоб теплична плівка була повернута до сонця правильної стороною, інакше ультрафіолет швидко зруйнує поліетилен внутрішнього шару.

 4. Теплична плівка натягується в два етапи. Перший, коли її розгорнули, дали полежати закріпили і попередньо натягнули. Другий етап - через добу-дві натягуйте остаточно. При такому підході плівка не буде провисати і вимагати частої підтяжки. До кінця терміну експлуатації можливо знадобиться ще пару раз підтягти плівку.

 5. В процесі монтажу можуть виникнути дрібні порізи і проколи - для їх ремонту є спеціальна поліетиленова клейка стрічка П-1, або акрилова двостороння М-2.

 6. Для фіксації використовуються спеціальні кліпси і жолобкові тримачі з пружинними або пластиковими тримачами, див. фото нижче.

Де купити тепличну плівку або замовити послуги монтажу і збірки тепличної плівки

У компанії А-грід - є 26 представництв і складів у всіх областях України. Якщо ви фермер чи представник агрохолдингу, телефонуйте ми зможемо організувати доставку або відвантаження самовивозом з найближчого складу.

А якщо вам потрібен монтаж або навіть спорудження тепличного комплексу з нуля, теж телефонуйте. У нас є партнери серед будівельних і монтажних організацій у всіх регіонах України. Обов'язково допоможемо знайти організацію, яка зможе виконати роботи в найкоротші терміни.

Крім тепличних плівок, у нас можна купити і інші товари для вирощування овочів, фруктів, ягід і квітництва, див. ілюстрацію нижче.

 

Якщо вам цікаво знати ще про матеріали і технології, які дають конкурентну перевагу в сільському господарстві читайте наступну статтю.
 

Крім тепличних плівок, у нас можна купити і інші товари для вирощування овочів, фруктів, ягід та квітництва: