You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

ЛПГ Павлівські 2016

22 липня 2016 року на базі ЛПГ Павлівські відбувся один з найцікавіших заходів у ягідному бізнесі. Інформаційне агентство «Інфоіндустрія» і Український ...

ЛПГ Павлівські 2016

22 липня 2016 року на базі ЛПГ Павлівські відбувся один з найцікавіших заходів у ягідному бізнесі. Інформаційне агентство «Інфоіндустрія» і Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP організували грандіозні збори фермерів-ягідників на базі одного з найбільш інноваційних фермерських господарств ЛПГ Павлівські.

Компанія AGRID представила на заході нові підв'язки GrondMeester для ягідників, виноградників та саду, а також тепличні і мульчуючі плівки POLITIV, кокосові субстрати GrondMeester, агроволокно Greentex і затінюючі сітки KARATZIS.

Власник підприємства Михайло Михайлович Павлівський разом зі своїми агрономами з радістю поділився своїми знаннями та напрацюваннями в технологіях вирощування ягід і винограду, а також розповів про аспекти успішного ведення бізнесу в Україні.

Співробітники компанії AGRID не тільки представили інструменти для підв'язування, а й продемонстрували їх роботу на ягідниках і виноградниках Михайла Михайловича. При цьому клієнти мали можливість самі спробувати новинки в роботі і переконатися у зручності та швидкості роботи з якісним інструментом і підв'язками.

Фермери також відзначили якість мульчуючих плівок POLITIV, які багато хто з них вже використовують на своїх полях при мульчировании суниці та інших ягід.