You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Агроволокно Greentex р-23 біле

Біле покривне агроволокно щільністю 23 г/м2 застосовують для захисту рослин від заморозків до - 5°С, сильного вітру, дощу або граду, притіняє рослини при спеці, а також захищає урожай від шкідників, комах і птахів.

Має відмінну світлопроникність й одночасно захищає рослини від перегріву.

Агроволокно Greentex - легкий, дихаючий, екологічно чистий, нетканий поліпропіленовий матеріал для застосування в сільському господарстві та благоустрої.

Створює оптимальний мікроклімат для рослин, що сприяє отриманню більш раннього і високого врожаю.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Рівномірна щільність
Рівномірна щільність
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
Довговічність
Довговічність
Міцність
Міцність
Німецькі технології
Німецькі технології
Європейська сировина
Європейська сировина
Матеріал поліпропілен (PP)
Щільність, г/м2 23
Розміри, м

1,6х10

1,6х100

3,2х10

3,2х100

4,2х100

6,35х100

9,5х100

10,5х100

12,65х100

15,8х100

Колір білий
УФ-стабілізація 4 сезони
Країна виробництва Україна

Застосування

Застосовуючи біле агроволокно Greentex щільністю 23 г/м2  для укриття рослин на грядках можна отримати ранній урожай капусти, помідорів, огірків, ранньої цибулі, зелені, перцю, картоплі, редиски, моркви, полуниці та ін.

Також агроволокно дозволяє захистити теплолюбні дерева, наприклад, персик, абрикос, або декоративні чагарники, виноград від можливих заморозків.

Укладання

Використовують як для укриття теплиць тунельного типу, так і укладають безпосередньо на рослини. При укладанні агроволокна, його краї точково фіксують спеціальними кілочками або притискають мішками з землею або камінням по всій довжині полотна.

Після збору врожаю або закінчення морозів біле агроволокно необхідно зібрати і очистити від бруду.

Зберігання

Зберігати агроволокно слід в темному і сухому місці.

Біле агроволокно — це хаотично переплетені поліпропіленові волокна, з'єднані в полотно шириною від 1,6 до 15,8 метрів. Поліпропілен синтетичний матеріал, а значить він не гниє. Одночасно з цим поліпропілен екологічно безпечний, він майже не виділяє шкідливих речовин з нього роблять упаковку і одноразовий посуд для харчових продуктів. Завдяки волокнистій структурі агроволокно проникне для води та повітря розберемо для чого потрібні такі властивості.

Для чого використовується покривне агроволокно Greentex щільністю 23 г / м2

Агроволокно використовують для захисту молодих і тих, що дозрівають рослин. Завдяки волокнистій структурі воно хороший теплоізолятор, тому що повітря, що знаходиться між волокнами майже нерухоме. Газообмін між простором під агроволокном і зовнішнім повітрям уповільнений, але не заблокований. Воно діє як ковдра, під якою тепло, але яке не парить (немає конденсату і надмірного зростання вологості). Завдяки таким властивостям агроволокно стало конкурувати з плівкою якщо мова йде про парники або покриття грунту для прогріву.

Адже плівка абсолютно непроникна і якщо від нічного холоду вона захищає непогано, то, коли зійде сонце її потрібно знімати. Інакше рослини під нею можуть постраждати: від перегріву, занадто високої вологості та опіків від лінзового ефекту (крапельки конденсату працюють як лінза фокусуючи сонячне проміння).

Агроволокно завдяки волокнистій структурі вільне від цих недоліків. Так, його теж потрібно прибирати, коли це потрібно по погоді, відкривати парники і т.д. Але в разі форс мажору не буде таких неприємних наслідків як з плівкою.

Може виникнути питання, а як же прозорість адже рослинам потрібне світло. Зі світлом все добре, біле агроволокно пропускає досить розсіяного світла для нормального фотосинтезу, і чим воно тонше, тим більше. Агроволокно Greentex р-23 біле можна вважати золотою серединою, воно пропускає достатньо повітря і світла, міцне і одночасно легке щоб ним можна було вкривати молоде листя і пагони без каркаса.

Підіб'ємо підсумки, для чого потрібно купити агроволокно щільністю 23г / м2:

 1. Захист від переохолодження аж до заморозків до -5 º С, що дуже важливо якщо потрібно отримати ранній урожай.
 2. Захист від сильного дощу, вітру і навіть граду. Не дивлячись на те що матеріал пропускає воду, агроволокно уповільнює потік води тим самим захищає грунт від розмивання. І після сильного дощу під ним не утворюється суцільна кірка (заплескуввання) грунт залишається пухким. А це важливо для аерації кореневої системи.
 3. Допомагає зберегти більше вологи у верхніх шарах грунту.
 4. Захищає від птахів і комах, наприклад, якщо вкрити агроволокном посіви редиски вона виросте чиста, щільна, без черв'яків. А таку охоче розкуповують.
 5. Прискорює ріст і дозрівання багатьох овочів і ягідних культур. Що дозволяє отримати ранній урожай: помідорів, огірків, зелені, перцю, редиски, зеленої цибулі і багатьох інших культур.

Що стосується застосування, то агроволокно щільністю 23 г / м2 найчастіше застосовується як покривний матеріал і укладається на рослини без каркаса. Але застосовується воно і тунельних теплицях. Може застосовується як другий шар під прозорим основним покриттям теплиці. Також можна замовити агроволокно для притінення і захисту від птахів і комах, на відкритому грунті (поза теплиці). Його можна підвішувати і розтягувати на каркасах, тільки прольоти не повинні бути занадто великими.

У яких фасовках можна купити агроволокно Greentex р-23 біле

В асортименті передбачені потреби як дачників-городників, так і фермерів, і агрохолдингів. Для застосування на присадибній ділянці у нас можна купити агроволокно Greentex щільністю 23г / м2:

 • 1,6х5 і 1,6х10 м;
 • 3,2х5 і 3,2х10 м.

А для фермерів і організацій у нас можна купити агроволокно:

 • 1,6х100 м;
 • 3,2х100 м;
 • 4,2х100 м;
 • 6,35х100 м, 6,35х200м;
 • 9,5х100 м;
 • 10,5х100 м;
 • 12,65х100 м;
 • 15,8х100 м.

Крім стандартних рулонів можемо зробити під замовлення рулон довільної довжини під замовлення для фермерів або тепличних господарств.

Складський запас агроволокна у нас підтримується не тільки на центральному складі, але і на філіях. Замовити Агроволокно Greentex р-23 біле в Україні можна на будь-якому з 26 складів та представництв у всіх областях України. А якщо вас цікавить довгострокове співробітництво якщо потрібні регулярні поставки переходите в розділ Співпраця, там можна ознайомиться з варіантами роботи для торгуючих організацій та для аграріїв.

Чому вигідно купити біле агроволокно р-23 від бренду Greentex

Покривний матеріал з поліпропіленового волокна в Україні можна купити турецького, китайського, польського та вітчизняного виробництва. За рахунок виробництва з якісної сировини з Німеччини агроволокно Грінтекс володіє хорошим балансом ціною / якість. І ось короткий перелік переваг полотна Грінтекс:

 1. Щільність і міцність повністю відповідають заявленій. Це важливо, адже щільність 23 г / м2 це небагато, і, якщо виробник «заощадив» полотно буде рватися і не виконувати в повній мірі функції захисту від заморозків.
 2. Довговічність, завдяки якісній сировині і добавкам агроволокно Greentex може прослужити більше 2-х років. Далеко не всі виробники можуть похвалиться такими показниками.
 3. Хімічна та екологічну безпеку. Завдяки все ті й же чистій та якісній сировині без домішок. Агроволокно Greentex чисто білого кольору і пропускає достатньо світла для нормального росту рослин. Ніяких сірих і жовтуватих відтінків в продукції Грінтекс не зустрічається.

Якщо залишилися питання або потрібна консультація пишіть в онлайн чат, ми обов'язково допоможемо підібрати потрібну різновид і підібрати найближчого до вас дилера.