You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Агроволокно Greentex р-30 біле

Біле покривне агроволокно щільністю 30 г/м2 застосовують для захисту рослин від заморозків до - 7°С, сильного вітру, дощу або граду, притіняє рослини при спеці, а також захищає урожай від шкідників, комах і птахів.

Має відмінну світлопроникність й одночасно захищає рослини від перегріву.

Агроволокно Greentex - легкий, дихаючий, екологічно чистий, нетканий поліпропіленовий матеріал для застосування в сільському господарстві та благоустрої.

Створює оптимальний мікроклімат для рослин, що сприяє отриманню більш раннього і високого врожаю.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Рівномірна щільність
Рівномірна щільність
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
Довговічність
Довговічність
Міцність
Міцність
Німецькі технології
Німецькі технології
Європейська сировина
Європейська сировина
Матеріал поліпропілен (PP)
Щільність, г/м2 30
Розміри, м

1,6х10

1,6х100

3,2х10

3,2х100

4,2х100

6,35х100

9,5х100

10,5х100

12,65х100

15,8х100

Колір білий
УФ-стабілізація 4 сезони
Країна виробництва Україна

Застосування

Застосовуючи біле агроволокно Greentex щільністю 30 г/м2 для укриття рослин на грядках можна отримати ранній урожай капусти, помідорів, огірків, ранньої цибулі, зелені, перцю, картоплі, редиски, моркви, полуниці та ін.

Також агроволокно дозволяє захистити теплолюбні дерева, наприклад, персик, абрикос, або декоративні чагарники, виноград від можливих заморозків.

Укладання

Використовують як для укриття теплиць тунельного типу, так і укладають безпосередньо на рослини. При укладанні агроволокна, його краї точково фіксують спеціальними кілочками або притискають мішками з землею або камінням по всій довжині полотна.

Після збору врожаю або закінчення морозів біле агроволокно необхідно зібрати і очистити від бруду.

Зберігання

Зберігати агроволокно слід в темному і сухому місці.

Біле агроволокно — це матеріал з тонких хаотично переплетених волокон. Агроволокно випускається з різною щільністю. Через цю сторінку можна купити біле агроволокно Greentex щільністю 30г / м2. Воно досить міцне щоб витримати вітер, дощ і навіть помірний град, при цьому пропускає досить розсіяного світла щоб використовуватися як покривний матеріал для парників. Також завдяки волокнистій структурі агроволокно пропускає повітря і вологу, чим вигідно відрізняється від поліетиленової плівки, яка намертво закупорює простір під плівкою через що вдень вологість і температура можуть вирости до критично великих значень і рослини можуть загинути. А під агроволокном цього не станеться, воно працює як ковдра під ним тепліше, але можна «дихати».

Область застосування агроволокна Greentex р-30 білого

Біле агроволокно Greentex - це покривний матеріал для захисту рослин як в весняно-літній, так і в зимовий період. Наведемо основні способи застосування агроволокна р-30:

 1. Захист від весняних заморозків до -7ºС плюс створення мікроклімату в просторі під полотном з більш високою температурою і вологістю для швидкого розвитку молодих рослин, коли навколо ще прохолодно. Завдяки цьому покривним матеріалом можна отримати ранній урожай: капусти, зеленої цибулі, петрушки, кропу, огірків, помідорів, перцю, редиски, полуниці і навіть картоплі.
 2. Захист посівів від птахів і комах. Якщо накрити ділянку з висіяною редискою морквою та іншим, то вони швидше зійдуть, а найголовніше їх не поїсть тля.
 3. Захист ґрунту від пересихання — агроволокно затримує випаровування вологи.
 4. Захист від сильного дощу, а саме розмивання і заплескування грунту, коли після відходу води утворюється жорстка скоринка на поверхні.
 5. Також натягнуте на каркасі агроволокно Greentex має достатню міцність щоб витримати град середньої інтенсивності при помірних поривах вітру.
 6. Той же метод з натягнутим над рослинами агроволокном допоможе захистити їх від прямих сонячних променів в періоди сильної спеки. Тобто агроволокно 30-ї щільності спрацює як затіняюча сітка.
 7. Біле агроволокно щільністю 30 г / м2 прекрасно підходить для захисту теплолюбних дерев і кущів на зиму. Ним загортають виноградну лозу, кущі троянд, і навіть стовбури та крони невеликих дерев таких як персик або абрикос. Саме по собі агроволокно звичайно не гріє, але дозволяє сповільнити падіння температури. А також не дає утворюватися крижаній кірці прямо на гілках, що гарантовано допоможе зберегти рослину, незважаючи на сильний мороз.

Як видно з перерахованого вище область застосування дуже широка. Агроволокно Грінтекс можна застосовувати в теплицях тунельного типу як допоміжний покривний матеріал. Його укладають на грунт щоб створити імпульс для проростання. Але укладати поверх паростків салатних культур, які вже випустили листя агроволокно 30-ї щільності вже не можна воно занадто щільне і важке для цих завдань. Але вкривати полуницю і інші більш жорсткі рослини можна.

Кріпити покривне полотно дуже просто. Якщо воно просто укладається на грунт, то по краях його досить присипати землею, або зафіксувати кілочками.

У яких фасовках можна купити агроволокно Greentex p-30 біле

Ціна р-30 білого агроволокна Greentex - в перерахунку на один квадратний метр однакова у всіх видах упаковки. А замовити Агроволокно Greentex р-30 біле в Україні можна в наступних видах фасування:

 1. Для приватних домовласників і дачників є невеликі фасування, які можна купити через магазини і нашу дилерську мережу.
 • 1,6х5 м;
 • 1,6х10 м;
 • 3,2х5 м;
 • 3,2х10 м.
 1. Професійна фасування в рулонах для фермерів і агрохолдингів. Варіанти ширини відповідають ширині промислових теплиць.
 • 1,6х100 м;
 • 3,2х100 м;
 • 4,2х100 м;
 • 6,35х100 м;
 • 9,5х100 м;
 • 12,65х100м;
 • 15,85х100м.

Для фермерів під замовлення можна зробити намотування рулону довільної довжини. Замовити Агроволокно Greentex р-30 біле в Україні можна в будь-якому регіоні. У нас 26 складів і представництв у всіх областях, а також розвинена мережа дилерів, у багатьох з яких є свої магазини і торгові точки навіть в невеликих містах і селищах. А якщо у вас є потреба в регулярній закупівлі великої кількості агроволокна або ви хочете стати дилером і продавати агроволокно Greentex переходите в розділ «Співробітництво» зв'язуйтеся з регіональним представництвом і отримайте умови дилерської угоди. Ми відкриті до співпраці і напевно зможемо запропонувати відповідні саме для вашого бізнесу умови.

Чому вигідно купити агроволокно Грінтекс - конкурентні переваги

Greentex не єдиний бренд продукцію якого можна купити в Україні, але якщо ви вирішите купити агроволокно українського бренду Greentex, то отримаєте:

 1. Повна відповідність щільності і повноту намотування рулону, чим можуть похвалитися далеко не всі конкуренти.
 2. Greentex — це Український бренд, але обладнання технологія і багато компонентів (добавки) з Німеччини. Що дозволяє запропонувати ринку по-справжньому якісне полотно з терміном служби не менше 2-х років.
 3. Екологічну безпеку і хімічну нейтральність. Поліпропілен безпечний з нього навіть роблять одноразовий посуд. До того ж добре піддається повторній переробці. Що важливо в сучасному світі,де прагнуть до очищення навколишнього середовища від техногенного впливу.

Якщо залишилися питання, чи потрібна консультація з приводу того як замовити агроволокно Greentex в вашому регіоні телефонуйте +38 (044) 290 96 89