You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Агроволокно Greentex р-50 чорно-біле

Чорно-біле агроволокно для мульчування об'єднує в собі переваги двох видів агроволокна: чорне - перешкоджає проростанню бур'янів, біле - відбиває надлишкове сонячне світло в спекотні дні, захищаючи кореневу систему рослин від перегріву. Агроволокно зберігає в чистоті плоди і ягоди. Надає їм більш яскравий і насичений колір.

Під матеріалом не утворюється гниль і цвіль.

Чорно-біле агроволокно також істотно знижує трудовитрати по догляду за рослинами.

Агроволокно Greentex - легкий, дихаючий, екологічно чистий, нетканий поліпропіленовий матеріал для застосування в сільському господарстві та благоустрої.

Створює оптимальний мікроклімат для рослин, що сприяє отриманню більш раннього і високого врожаю.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Рівномірна щільність
Рівномірна щільність
Міцність
Міцність
Німецькі технології
Німецькі технології
Європейська сировина
Європейська сировина
Довговічність
Довговічність
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
Матеріал поліпропілен (PP)
Щільність, г/м2 50
Розміри, м

1,05х100;

1,6х10;

1,6х100;

3,2х10;

3,2х100

Колір з одного боку чорний, з іншого - білий
УФ-стабілізація 4 сезони
Країна виробництва Україна

Застосування

Мульчування особливо рекомендується для полуниці, сімейства гарбузових, малинових. Може застосовуватися при вирощуванні абсолютно всіх овочів.

Укладання

Агроволокно розстеляється на підготовлений (розпушений і очищений від бур'янів) ґрунт, на місце майбутньої висадки розсади. Укладають чорною стороною до землі. У полотні робляться розрізи хрест - навхрест в місцях посадки насіння.

Зберігання

Зберігати агроволокно слід в темному і сухому місці.

Чорно-біле агроволокно — це двошаровий матеріал з поліпропіленових волокон. Але оскільки технологія його виробництва дещо складніша ціна р-50 чорно-білого агроволокна Greentex вища в порівнянні з однотонним. В Україні можна купити чорно-біле агроволокно Greentex тільки щільністю 50г / м2. Таку щільність маркують p-50, вона достатня щоб забезпечити міцність та термін експлуатації під відкритим небом не менше 2-х років.

Що дає і як використовується чорно-біле агроволокно

Воно, як і чорне застосовується для мульчування. Мульчування — це процедура при якый на грунт укладається захисний шар. Раніше для цього використовувалися відходи деревообробки (кора, тирса, тріска), солома та інші органічні суміші вільні від насіння бур'янів. Але зараз частіше застосовується геосинтетика для мульчування і для цього є свої причини:

 • агроволокно займає мінімум місця при транспортуванні та зберіганні;
 • синтетичне полотно з пропілену не змінює своїх властивостей в залежності від вологості і температури;
 • агроволокно не гниє і не розкладається і досить довго протистоїть ультрафіолету.

Чорно-біле полотно стелиться на грунт чорною стороною вниз. Краї фіксуються кілочками або просто прикопуються землею. Темна сторона блокує проникнення сонячного світла і пригнічує ріст бур'янів. При цьому волокниста структура пропускає повітря, воду, рідкі розчини поживних речовин. Агроволокно Грінтекс чорно-біле допоможе:

 1. Захистити кореневу систему від перегріву і пересихання. Волокниста структура уповільнює процес випаровування і зберігає вологу у верхніх шарах грунту. Білий колір верхнього шару відбиває «зайве» сонячне світло і знижує температуру грядки.
 2. Пригнічення росту бур'янів. Корисні культури ростуть через прорізані отвори, а решта площі грядки вкрита чорно-білим агроволокном. А це велика економія на гербіцидах, прополюванні та ін.
 3. Захист листя, стебел і плодів від ґрунтової гнилі, слимаків і ще багатьох паразитів та хвороб, які поширюються через грунт.
 4. Плоди, особливо суниці, не контактують з грунтом. Ягоди ростуть чистими, симетричними і красивими. Це полегшує їх збір і покращує товарний вигляд, а значить і дохід можна отримати більше.
 5. Грунт під чорно-білим агроволокном залишається пухким і досить зволоженим. Геосинтетика захищає від розмивання після сильної зливи і утворення жорсткої кірки на поверхні грунту.

Використовується чорно-біле агроволокно Greentex для вирощування:

 • овочів - перець, помідори і т.д.
 • полуниці;
 • малини, ожини.

Іноді залишки чорно-білого агроволокна використовують і для захисту теплолюбних культур на зиму. Хоча в рекомендаціях виробника це не заявлено волокниста структура допомагає уповільнити охолодження і захистити гілки від прямого контакту зі снігом, а особливо з льодом. Лід на гілках дуже погано впливає на виноград, персики, троянди та інші культури.

В яких випадках вигідніше купити чорно-біле агроволокно

Спочатку чорно-білий варіант агроволокна Грінтекс був розроблений для південних регіонів. Там мульчування чорним матеріалом призводило до перегріву грунту і уповільнення або навіть загибелі рослин. Тому був розроблений двошаровий різновид агроволокна зі світлим шаром.

Але крім зниження температури грунту білий шар відбиває світло на нижні боки листя, і вони теж активніше беруть участь в фотосинтезі.

Таким чином купити чорно-біле агроволокно Greentex вигідно не тільки жителям Одеської або Херсонській області, а й Київської, Вінницької та інших регіонів.

Найвигідніше застосовувати чорно-біле полотно звичайно ж в південних регіонах, а й у інших воно працює прекрасно. Чорне може бути краще тільки для прогріву грунту ранньою весною.

У теплицях чорно-біле агроволокно також допомагає знизити температуру разом із затінюючою сіткою.

Чорно-біле агроволокно для полуниці

Це, мабуть, найбільш затребуваний спосіб застосування цього матеріалу. Полуниця прекрасна ягода як з комерційної, так і з споживчої точки зору. Вона дає високий урожай, ціна на якісну ягоду висока, а попит ще вищий. Тому статтья витрат на те щоб купити чорно-біле Агроволокно Грінтекс окупиться в перший же сезон. А полуниця багаторічна ягода і може плодоносити на одному місці 2-3 роки.

Застосовується агроволокно для полуниці досить просто:

 1. Потрібно підготувати грунт. Розпушити розрівняти або навпаки сформувати поглиблення між рядами.
 2. Внести добрива (за потребою).
 3. Розкачати і розстелити агроволокно по всіх площі майбутньої висадки полуниці. Краї зафіксувати кілочками або присипати грунтом.
 4. Ножицями або ножем зробити хрестоподібні розрізи в місцях висадки кущів полуниці.
 5. Висадити кущі суниці і полити.

В яких розмірах можна замовити Агроволокно Greentex р-50 чорно-біле в Україні

Потреби у фермерів та агрохолдингів і в дачників-городників різні. Якщо одним потрібні рулони по 100-200 метрів завдовжки, то іншим досить відрізка в 5-10 метрів. Через дилерську мережу нашої компанії можна купити чорно-біле агроволокно Грінтекс в наступних розміри:

 • 1,6х5 і 1,6х10 м;
 • 3,2х10 м;
 • 1,05х100 м;
 • 1,6х100 м;
 • 3,2х100 м.

Під замовлення можна замовити іншу ширину і довжину рулону чорно-білого агроволокна Greentex. Складський запас у нас є на 26 регіональних складів і представництв. Можна замовити Агроволокно Greentex р-50 чорно-біле в Україні з резервом і відвантаженням з найближчого складу.