You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Кокосовий субстрат GrondMeester PRO40

Кокосовий субстрат GrondMeester™ – це високоякісний 100%-во органічний субстрат для вирощування рослин методом гідропоніки, який створює оптимальні умови для розвитку кореневої системи і плодоношення рослин. Кокосовий субстрат виготовлений методом переробки кокосової шкірки.

Перевагою Кокосових матів Grond Meester PRO є їх якісний склад, наявність в структурі волокон, оптимального співвідношення чіпсів і торфу. Структура субстрату сприяє швидкому та інтенсивному проростанню кореневої системи рослин. Завдяки своїм перевагам, кокосовий субстрат збільшує врожайність рослин від 40 до 100%. Кокосові мати Grond Meester PRO40 мають високу буферність як по волозі, так і по мікро- і макроелементах. Завдяки цьому кокосові мати здатні, в разі аварії, забезпечувати рослини вологою до 24 годин. А також вони можуть накопичувати поживні речовини і віддавати рослинам за потребою.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Гарантований склад
Гарантований склад
100% органіка
100% органіка
Відсутність патогенів
Відсутність патогенів
Нейтральний рН, ЕС – 1мСм/см
Нейтральний рН, ЕС – 1мСм/см
Тривалий термін експлуатації
Тривалий термін експлуатації
Країна-виробник Шрі-Ланка
Розмір, см 100х15х12
Склад

60% кокосового торфу

40% кокосових чіпсів

Об’єм готового субстрату, л 18 л

Застосування

Кокосові мати GrondMeester PRO40 використовують для вирощування садової суниці, троянд та інших квітів, салатів і зеленних культур.

Для вирощування рослин в кокосовому маті Grond Meester PRO 40 необхідно укласти мати в лотки або на стелажі, прорізати отвори для рослин, наповнити його водою і після набухання прорізати отвори для дренажу. Після цього мат живиться живильним розчином і починають висадку рослин.

При вирощуванні на гідропоніці, слід пам'ятати про постійний контроль аналізу дренажних вод.

Слід пам’ятати що, при повторному використанні субстрату його слід продезинфікувати, а при тривалому зберіганні висушити.