You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Кокосовий субстрат GrondMeester UNIbrick100

Кокосовый субстрат GrondMeester™ – це високоякісний 100%-во органічний субстрат для вирощування рослин методом гідропоніки, який створює оптимальні умови для розвитку кореневої системи і плодоношення рослин. Кокосовий субстрат виготовлений методом переробки кокосової шкірки.

Перевагою Кокосових брикетів GrondMeester UNIbrick100 є їх якісний склад, наявність в структурі волокон, оптимального співвідношення чіпсів і торфу. Структура субстрату сприяє швидкому та інтенсивному проростанню кореневої системи рослин. Завдяки своїм перевагам, кокосовий субстрат збільшує врожайність рослин від 40 до 100%. Кокосові брикети GrondMeester UNIbrick100 мають високу буферність як по волозі, так і по мікро- і макроелементах. Завдяки цьому кокосові мати здатні, в разі аварії, забезпечувати рослини вологою до 24 годин. А також вони можуть накопичувати поживні речовини і віддавати рослинам за потребою.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Гарантований склад
Гарантований склад
100% органіка
100% органіка
Відсутність патогенів
Відсутність патогенів
Нейтральний рН, ЕС – 1мСм/см
Нейтральний рН, ЕС – 1мСм/см
Тривалий термін експлуатації
Тривалий термін експлуатації
Країна-виробник Шрі-Ланка
Розмір, см 20x10
Склад 100% кокосових чіпсів
Вага, кг 0,650
Об’єм готового субстрату, л 7

Застосування

Кокосові брикети GrondMeester UNIbrick100 використовують для вирощування квітів, зокрема орхідей, приготування сумішей з субстратом UNI і UNIbrick для досягнення оптимального співвідношення повітря і вологи.

Для вирощування рослин на кокосових брикетах GrondMeester UNIbrick100 необхідно розмочити блок прісною водою, наповнити отриманим субстратом ємності, додати живильний розчин і висадити рослини.

При вирощуванні на гідропоніці, слід пам'ятати про постійний контроль аналізу дренажних вод, а при повторному використанні субстрату його слід продезинфікувати, а при тривалому зберіганні висушити.

На відміну від торфу, кокосовий субстрат після висушування знову легко поглинає воду. При повторному використанні субстрату дуже важливо переконатися, що він вільний від хвороб і шкідників. Якщо такі були виявлені, необхідно зробити парову або хімічну стерилізацію.