You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Кокосовий субстрат GrondMeester UNI100 без упаковки

Кокосовий субстрат GrondMeester™ – це високоякісний 100% -во органічний субстрат для вирощування рослин методом гідропоніки, який створює оптимальні умови для розвитку кореневої системи і плодоношення рослин. Кокосовий субстрат виготовлений методом переробки кокосової шкірки. Перевагою Кокосових блоків GrondMeester UNI100 є їх якісний склад, наявність в структурі волокон, оптимального співвідношення чіпсів і торфу. Структура субстрату сприяє швидкому та інтенсивному проростанню кореневої системи рослин. Завдяки своїм перевагам, кокосовий субстрат збільшує врожайність рослин від 40 до 100%. Кокосові блоки GrondMeester UNI100 мають високу буферність як по волозі, так і по мікро- і макроелементах.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Гарантований склад
Гарантований склад
Тривалий термін використання
Тривалий термін використання
100% органіка
100% органіка
Нейтральний рН, Ес – 1 мСм/см
Нейтральний рН, Ес – 1 мСм/см
Відсутність патогенів
Відсутність патогенів
Країна-виробник Шрі-Ланка
Розмір, см 30х30х15
Склад

100% кокосових чіпсів

Вага, кг

5

Фракція, см

1,2-1,8

Об’єм готового субстрату 60-65 л

Застосування

Кокосові блоки GrondMeester UNI100 використовують для вирощування квітів, зокрема орхідей, приготування сумішей з субстратом UNI для досягнення оптимального співвідношення повітря і вологи, для мульчування і поліпшення структури ґрунту.

Для вирощування рослин в кокосовому блоках GrondMeester UNI100 необхідно розмочити блок прісною водою, наповнити отриманим субстратом ємності, додати живильний розчин і висадити рослини.

При вирощуванні на гідропоніці, слід пам'ятати про постійний контроль аналізу дренажних вод, а при повторному використанні субстрату його слід продезінфікувати, а при тривалому зберіганні висушити.

На відміну від торфу, кокосовий субстрат після висушування знову легко поглинає воду.