You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Плівка мульчуюча SOTRAFA чорна перфорована

Мульчуюча плівка SOTRAFA призначена для мульчування у відкритому і закритому грунті. Мульчуючі плівки використовують при вирощуванні рослин для захисту від бур'янів і поліпшення грунту. Плівка надає на грунт такий же вплив, що і натуральна мульча. Плівка підтримує вологість і рихлість грунту.

Перфорація (доміно) на плівці розташована в два ряди з відстанню між рядами 30 см, а крок між рослинами – 25 см. Наявність готових отворів для розсади діаметром 5 см дозволяє суттєво економити кошти і час в сезон посадки.

Мульчуючі плівки SOTRAFA забезпечують захист рослин від втрати вологи, захищають від бур'янів і комах. Плівки SOTRAFA сприяють створенню сприятливого мікроклімату в прикореневій зоні рослини.

Плівка виробляється на заводі SOTRAFA, який знаходиться в центрі найбільшого скупчення теплиць в світі – провінції Almeria, Іспанія. Протягом більше 40 років завод удосконалюють технології виробництва плівок, розробляючи інноваційні рішення і домагаючись оптимальних поєднань характеристики, які реалізуються в основі матеріалу.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Вироблено в Іспанії
Вироблено в Іспанії
Міцність
Міцність
Еластичність
Еластичність
Довговічність
Довговічність
Параметр Показник
Матеріал поліетилен
Товщина, мкм 25, 30
Розміри, м

1,2х1000

1,4х1000

Колір чорний
Виробник Sotrafa
Країна виробництва Іспанія

 

Застосування

Мульчуюча плівка SOTRAFA чорного кольору використовується для посилення прогрівання грунту і отримання більш ранніх врожаїв (до 2 тижнів). Мульчуючу плівку найчастіше застосовують при посадці овочевих і ягідних культур, а вкривають нею грядки переважно навесні і восени. Полімерну плівку потрібно використовувати тільки на сформованих грядках. Якщо просто вкрити нею землю, вода буде накопичуватися в мікронизинах, і окремі кущики почнуть підгнивати, а іншим рослинам не вистачатиме вологи. Тому вкривати плівкою слід тільки рівні й високі грядки, а її саму треба туго натягувати і усувати прогини.

Що отримує фермер, використовуючи мульчують плівку SOTRAFA:

  • Мульчуючі плівки допомагають збільшити врожайність.
  • Прискорити процес дозрівання плодів.
  • Приводить до зменшення втрат вологи з ґрунту – а це істотна економія по використанню водних ресурсів.
  • Зберігає ягоди в чистоті, що безумовно позначиться на їх якості, а значить і вартості.
  • Плівка дозволяє відмовитися від використання хімікатів для боротьби з бур'янами – екологічно чисте рослинництво.
  • Також застосування плівки допомагає знизити трудовитрати по догляду за рослинами.
  • Гарантія на мульчуючі плівки 1 рік. За фактом можуть використовуватися 2-3 роки.

Укладання

Перед укладанням плівки готується грунт і формуються гряди для висадки рослин. Плівки укладають, використовуючи спеціальні плівкоукладачі або вручну. Після укладання на гряду, плівку обов'язково прикопують землею з боків (для фіксації). Важливо, щоб плівка щільно прилягала до грунту – так вона буде найбільш ефективно виконувати свої функції. Одночасно з плівкою укладається крапельна стрічка для поливу рослин.

Зберігання

Зберігати мульчуючі плівки слід в темному і сухому приміщенні.