You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Розсіююча теплична плівка SOTRAFA TRC з АК+IR+EVA

Розсіююча теплична плівка SOTRAFA – це багатошарова, високотехнологічна, багатокомпонентна плівка яка застосовується в якості основного або внутрішнього покриття різних типів теплиць і тепличних комплексів. Плівка містить ряд додаткових добавок, що дозволяють створити унікальний, контрольований мікроклімат для вирощуваних рослин. Плівка виробляється на заводі Sotrafa, який знаходиться в центрі найбільшого скупчення теплиць в світі - провінції Альмерія, Іспанія. Протягом більш ніж 40 років завод удосконалить технології виробництва плівок, розробляючи інноваційні рішення і поєднуючи оптимальні характеристики, які реалізуються в основі матеріалу – розумному поліетилені.
Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Енергозбереження
Енергозбереження
Європейська сировина
Європейська сировина
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
«Розумний» поліетилен
«Розумний» поліетилен
Розсіювання
Розсіювання
Міцність
Міцність
Вироблено в Іспанії
Вироблено в Іспанії
Висока світлопроникність
Висока світлопроникність
Параметр Показник
Межа міцності на розрив (MD), MPa. 28,5
Межа міцності на розрив (TD), MPa. 27,5
Подовження при розриві (MD), % 820
Подовження при розриві (ТD), % 880
Опір розриву (MD) Кг/мм 11
Опір розриву (ТD) Кг/мм 10
Відхилення 5%
Загальна світлопроникність, % 93
Розсіювання світла, % 55
Термоефект, % 12
УФ стабілізація, Kly 480

 

Застосування

Завдання розсіює тепличної плівки SOTRAFA полягає в досягненні рівномірного і повного пропускання спектру ФАР. Розсіювання світла скорочує вплив структурного (конструкційного) затінення і само-затінення, що дозволяє рослинам отримувати рівномірне світло протягом світлового дня. Завдяки розсіюванню світла відбувається максимальне засвічення всієї листової пластини рослини, що сприяє збільшенню інтенсивності фотосинтезу. Відсутність прямих сонячних променів з високою енергією, перешкоджає виникненню опіків на плодах і листової поверхні рослини.

Через надмірно високий рівень сонячної радіації на території України, для багатьох культур бажано встановлювати розсіюючи плівку SOTRAFA.

Розсіююча теплична плівка Sotrafa TRC з АК + IR + EVA має
ряд основних і додаткових характеристик:

  • високе світлопроникнення - найвищий відсоток світлопроникнення в усьому спектрі ФАР
  • висока міцність - високі показники міцності на розрив і еластичності, що дозволить плівці чинити опір вітровим і механічним навантаженням
  • енергозбереження – спеціальні компоненти зменшують втрати тепла теплиці в нічний період часу
  • «Антикрапля» – добавки, які перешкоджають утворенню конденсату на внутрішньому покритті теплиці завдяки чому зменшується поширення грибкових захворювань, спотворення і відображення світлових променів і т.д.
  • EVA – наявність сополімера EVA (етиленвінілацетат) наділяє плівку рядом додаткових переваг: високою світлопроникною здатністю, широким діапазоном експлуатаційних температур, високу міцність і еластичність навіть при низьких температурах і т.д.

Плівка випускається шириною до 16 метрів і завтовшки від 80 до 200 мікрон. УФ стабілізація розрахована на 4 роки експлуатації на території України.