You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Сітка для огорожі TENAX MILLENIUM

MILLENNIUM – найміцніша сітка з усіх пластикових аналогів. Сітка має високі характеристики міцності і УФ стабілізацію. Сітку використовують для огородження територій, загонів і т.д. Сітка здатна витримувати великі точкові навантаження.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
Міцність
Міцність
Легкість обслуговування
Легкість обслуговування
Стійка до хімічних агентів
Стійка до хімічних агентів
Виробник TENAX, Італія
Колір cріблястий
Розмір рулону, м 2 х 50
Розмір вічка, мм 35 х 48
Міцність на розрив, кН/м 11
Матеріал поліпропілен
УФ-стабілізація 5 років

Застосування

Сітку MILLENNIUM використовують як огорожу територій і загонів. Сітка відрізняється дуже високою міцністю. Сітку натягують між стовпами за допомогою тросів і кріплень.

 

 

 

У цьому розділі можна вивчити характеристики найміцнішої сітки в асортименті компанії TENAX, але спочатку кілька слів про виробника. Компанія Tenax International B.V. - працює з 1960 року. На сьогоднішній день – це міжнародна компанія, але діяльність розпочала в Італії, де досі розташована більшість виробничих потужностей. Компанія TENAX спеціалізується на виробництві полімерних виробів та сертифікована за стандартами ISO 9001 та 9002. Пластикова сітка TENAX MILLENIUM – це реальна альтернатива металевим сіткам за міцністю на розтяг, розрив та проламування. При цьому поліпропілен з якого зроблена практично вся продукція бренду TENAX не потрібно фарбувати, він не іржавіє і не чутливий до дії лугів, розчинників та ультрафіолету. Тенакс Міленіум не має конкурентів по міцності, стійкості до агресивних речовин та реальному терміну служби.

Особливості та характеристики сітки для огородження TENAX MILLENIUM

При виготовленні використовується процес екструзії, внаслідок чого сітка є єдиним цілим без технологічних спайок. А технологія двоосної орієнтації полімерних ланцюжків дозволяє досягти рекордної міцності та стабільності. Саме тому ідея купити сітку TENAX MILLENIUM, як альтернативу металевій, заслуговує на увагу і вивчення.

У нас можна купити сітку TENAX MILLENIUM у сіро-сріблястому кольорі, при якому вона виглядає як металева, і це не тільки естетично привабливо, але й створює психологічний ефект надійності, і відбиває бажання пробувати огорожу на міцність.

Переваги сітки TENAX MILLENIUM засновані на її характеристиках і основні з них:

 1. Поліпропілен, з якого виготовлені всі сітки для огородження TENAX досить міцний та довговічний, стійкий до ультрафіолету і зовсім не схильний до корозії.
 2. Міцність на розрив сітки TENAX MILLENIUM – 11кН/м це більше, ніж у всіх інших сіток TENAX, та більшості інших брендів.
 3. Гарантія на сітку 10 років.
 4. Мала вага та компактність при зберіганні та транспортуванні. Щільність сітки TENAX MILLENIUM 200г/м2, а рулон 2х50 метрів важить лише 23,5 кг. Що не викликає проблем ні при розвантаженні, ні під час транспортування.
 5. Можна використовувати багаторазово. Наприклад купити сітку TENAX MILLENIUM для огородження будмайданчика, а після завершення робіт прибрати, перевезти та використовувати на новому майданчику. Гнучкість, міцність і відсутність фарби, яку можна подряпати це великий плюс для багаторазового використання.
 6. Стійка до дії розчинників та лугів. У тому числі можна використовувати на морських узбережжях, де сталева сітка із шаром фарби та оцинкування згниває за 5-6 років.
 7. Гранично простий монтаж – в якості опори можуть використовуватися:
 • бетонні стовпчики;
 • сталеві стовпчики та каркаси складної форми;
 • дерев'яні стовпи та каркаси.

Завдяки високій міцності сітки TENAX MILLENIUM її можна натягувати без несучого дроту або троса, але тільки у випадках невеликої відстані між опорами та для не дуже відповідальних споруд. В інших випадках потрібен дріт, трос або агрошпалера.

Сітка для огорож TENAX MILLENNIUM отримала головну премію на спеціалізованій галузевій виставці Journées des Collections Jardin, що проходила у Франції у 2014 році. Це найважливіший захід, присвячений інноваціям у галузі садівництва.

Область застосування пластикової сітки TENAX MILLENIUM

Поліпропіленова сітка TENAX MILLENIUM універсальна і може використовувати в різних областях. А якщо коротко, то рекомендуємо купити сітку TENAX MILLENIUM для:

 1. Огородження дачних та садових ділянок, а також автостоянок та інших територій.
 2. Зонування та розділення ділянок різного призначення у домоволодіннях чи сільгоспугіддях.
 3. При огорожі та облаштуванні територій, що прилягають до аеропортів або стратегічних об'єктів з високими показниками електромагнітної активності. Наприклад, робота радарів та іншої техніки. Поліпропілен не чутливий до високочастотного випромінювання, тоді як у металевій сітці можуть виникати наведення, та навіть виникати електрична напруга.
 4. Спорудження вольєрів для досить великих тварин.
 5. Захист садів городів від диких тварин – лисиці, козулі, олені тощо.
 6. Огородження спортивних майданчиків (тенісних кортів, полів для гольфу, футбольних та баскетбольних майданчиків), пляжів у тому числі у морському кліматі.

Чому вигідно купити сітку для огорож TENAX MILLENIUM через нашу компанію

Крім технічних даних важливо, щоб товар був у потрібній кількості, був доставлений вчасно. Та й ціна сітки TENAX MILLENIUM залишалася в розумних межах. Не дивлячись на те, що ми імпортер і в основному працюємо з оптовими покупцями та організаціями, що торгують, через наш сайт теж можна вигідно купити сітку TENAX MILLENIUM, і кінцевим споживачам. Для цього потрібно залишити заявку в онлайн-чаті. Або скористатися кнопкою “де купити” у картці товару. Відкриється доступ до партнерської мережі де можна знайти карту з можливістю знайти розташування найближчих представництв. В будь якому випадку ми направимо вас до найближчого до вас торгового представника, що може виконати ваше замовлення. 

Сітку для огорож TENAX MILLENIUM дійсно вигідно купити через наш сайт тому що:

 1. Ми прямий імпортер, а якщо товар продається без довгого ланцюжка дилерів та посередників, то його ціна завжди нижча. Якщо вам потрібно купити невелику кількість сітки, ми порекомендуємо найближчого до вас продавця, який може доставити потрібну кількість. При цьому ціна не перевищуватиме рекомендовану роздрібну. А якщо ви фермер, представник агрохолдингу або організації, що торгує, і вам цікаві регулярні поставки подібних матеріалів, то перейдіть в розділ Співпраця. Де знайдете короткий опис умов і переваг роботи з нами, а також контакти для зв'язку.
 2. У нас 26 складів та представництв по всій території України, на яких підтримується складський запас продукції Тенакс. Отже ми завжди можемо організувати доставку TENAX MILLENIUM з найближчого регіонального складу. А якщо потрібної кількості не виявиться в наявності, ми оперативно перемістимо товар з центрального складу. Ми допоможемо зменшити витрати на доставку. Якщо вам зручніше забрати садову сітку TENAX MILLENIUM самовивозом, ми зарезервуємо потрібну кількість на найближчому регіональному складі.
 3. Крім TENAX MILLENIUM у нас можна купити:
 • тепличні плівки SOTRAFA (Іспанія);
 • агроволокно Greentex, та агротканину Juta;
 • затінюючі сітки, та сітки захисту від граду;
 • ґрунтові субстрати на основі торфу та кокосового волокна;
 • матеріали для систем краплинного зрошення.

Якщо виникли питання щодо наявності, або можливості купити сітку TENAX MILLENIUM у вашому регіоні, телефонуйте (044) 290 96 89 і ми зв'яжемо вас з регіональним менеджером нашої компанії.