You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Захист від граду TENAX DEFENDER

Протиградові сітки DEFENDER і DEFENDER PLUS є недорогимм і якісним захистом від граду. Сітки мають зелений колір і низький відсоток притінення. Сітка DEFENDER PLUS відрізняється від DEFENDER подвійною ниткою плетіння і відповідно більш високою міцністю. При певному способі монтажу, за допомогою сіток DEFENDER і DEFENDER PLUS, вдається не тільки захищатися від граду, але і від птахів. При цьому фермери відзначають і зниження відсотка проникнення ос в виноградники.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Легкість обслуговування
Легкість обслуговування
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
Простота монтажу
Простота монтажу
Міцність
Міцність
Виробник TENAX, Італія
Колір зелений
Розмір вічка, мм 7x8
Розмір рулону, м

2х100

3х100

4х50

6х50

8х50

Матеріал поліпропілен
УФ-стабілізація 5 років

Застосування

Сітки DEFENDER і DEFENDER PLUS натягують на конструкції над садом або виноградником. Фіксують сітки за допомогою спеціальних кліпс. На зимовий період сітки знімають повністю або змотують в рукава і фіксують над конструкціями. Якщо при монтажі закрити і бічні частини конструкції, то можна забезпечити захист і від птахів і скоротити проникнення ос.

 

 

Сітка захисту від граду —  це міцні поліпропіленові сітки з розміром вічка менше 10 мм. Бувають різні форми плетіння прямокутна і трикутна. Трикутні осередки виходять якщо використовувалося, то ж обладнання, що і для затінюючих сіток, просто взята більш міцна нитка. Прямокутні осередки ознака високої спеціалізації, саме така форма у продукції TENAX. Закріплюються захисні полотна на несучих конструкціях над виноградом та іншими плодоносними деревами та чагарниками на весь літній сезон, коли є ризик злив з випадінням граду. У нас можна купити сітки захисту від граду від бренду TENAX (Італія) серії DEFENDER і DEFENDER PLUS. Серія Плюс відрізняється подвійною ниткою і підвищеною міцністю. Розберемося наскільки вигідно її застосування і особливості монтажу.

Чи окупається сітка від граду — чи правда, що купити сітку від граду занадто дорого

Звернемося до цифр, а точніше до вартості системи захисту від граду, в порівнянні зі збитками, які може завдати град.

Для зручності рахунку візьмемо площу в 1 Га, витрати на закупівлю сітки і спорудження захисних конструкцій складуть від 170 до 200 тис. гривень (актуально на момент 2021-2022 року). Сума витрат відома, але підрахувати збитки від граду складніше. Адже незважаючи на те, що грози зі шквалами почастішали в зв'язку зі змінами клімату, спрогнозувати що вони обов'язково будуть складно. Але зібрана за останні 10 років статистика говорить про те, що втрати доходу від граду перевищують витрати на захисні споруди від 3,1 до 6,3 рази. 

Різниця залежить від культури, що вирощується і від ступеня пошкодження. Адже град може побити тільки плоди і то частково, а може сильніше, або повністю знищити врожай і пошкодити гілки. Окупається застосування захисту DEFENDER і DEFENDER PLUS вже за перший же сезон, максимум за два.

Врахуйте, що спорудження системи захисту від граду —  це одноразові витрати. Куплена відразу сітка прослужить не менше 5 років. Далі у вас вже будуть несучі конструкції і потрібно буде тільки купити сітку захисту від граду. Крім того, виноградники або персикові сади, над якими встановлено сітка для захисту від граду — це значна конкурентна переваги і є ймовірність отримати додатковий прибуток якщо по регіону урожай збережеться і дозріє тільки у вас, і тих сусідів які теж подбали про те, щоб захистити сад від граду.

Як застосовують сітки від Граду

Сітки захисту від граду трохи нагадують по структурі затінюючі сітки, але відрізняються в кілька разів більшою міцністю і високою проникністю для сонячних променів. Захисна сітка від граду дає легкий затінючий ефект  (близько 15-20%), що теж корисно в умовах зростання сонячної активності.

Затінюючі сітки теж можуть витримати дрібний град (до 5 мм) при помірному вітрі. Спеціалізовані градозахисні сітки можуть витримати град діаметром до 30 мм, з поривами вітру до 30 м / с.

Крім основної функції у сіток від граду DEFENDER і DEFENDER PLUS є корисні «побічні ефекти» вони захищають урожай від птахів, а фермери, які займаються виноградниками відзначають що і ос під навіс проникає значно менше (за умови, що сітка закриває і бічні частини).

Основою для сіток DEFENDER і DEFENDER PLUS служать сталеві або бетонні стовпчики. Між стовпчиками натягують струни зі сталевого троса, дроту, або пластикової агрошпалери. Для фіксації полотна використовуються спеціальні кліпси, які можна встановлювати і знімати при необхідності.

На зиму градозахисну сітку потрібно знімати, для цього її або прибирають повністю і скачують в рулони, або підв'язують в згорнутому стані до крайніх стовпів і залишають так до весни. Все залежить від того чи є місця для зберігання і наскільки великий ризик викрадення або пошкодження залишеного захисту.

Застосовувати захист можна і на низьких несучих конструкціях з дуг. В такому випадку сітка закриває лозу або чагарники повністю і захищає не тільки від граду, але і від птахів і комах.

На фото нижче ви побачите різницю між варіантами захисних сіток від граду TENAX DEFENDER і DEFENDER PLUS. На правій частині фото видно, що використана подвійна нитка — це дозволяє витримувати дуже сильні пориви вітру та крупний град. Далеко не у всіх виробників є наскільки міцні аналоги.

Розмір вічка у обох різновидів однаковий - 7х8 мм. Замовити сітку від граду Тенакс можна в рулонах розміром:

  • 2х100 м;
  • 3х100 м;
  • 4х50 м;
  • 6х50 м;
  • 8х50 м.

Чому вигідно купити сітки від граду DEFENDER і DEFENDER PLUS через нашу компанію

По-перше, співвідношення ціна якість. Ми прямий імпортер продукції TENAX, а значить у немає довгого ланцюжка транзиту і посередників. Це особливо вигідно для фермерів, агрохолдингів і торгуючих організацій. Всі вони можуть звернутися і укласти партнерську угоду та закуповувати сітку захисту від граду за спеціальними цінами.

По-друге, наявність на території України. У багатьох продавців купити подібну продукцію можна тільки під замовлення з терміном доставки від 3-х тижнів. У нас же сітка підтримується на складах, яких 26 на всій території України.

Якщо з'явилися питання по наявності, умов придбання або висновку партнерського договору пишіть в онлайн чат.