You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Мульчуюче агроволокно

Мульчувальне агроволокно

 

Мульчувальне агроволокно — це синтетичний матеріал, що складається з хаотично переплетених волокон, досить щільний і міцний щоб по поверхні можна було ходити. Відноситься до легкої геосинтетики для сільського господарства. У нас можна купити мульчувальне агроволокно Greentex чорне і двошарове чорно-біле. Завдяки якісній сировині і стабілізуючим добавкам воно може експлуатуватися на відкритому грунті до 4 років, а гарантовано 2 роки (4 сезони) при будь-яких погодних умовах на ґрунті без тіні, посипання соломою та іншого захисту.

 

 

Що таке агроволокно

Агроволокно — це волокнисте неткане полотно із ниток поліпропілену, яке здатне пропускати воду та повітря, але сповільнювати ці процеси. Матеріал залишається умовним бар'єром і фільтром, захищає від занадто різких перепадів температур або розмивання грунту сильною зливою. Існує кілька базових сфер застосування агроволокна:

 1. Покривне агроволокно для теплиць парників для безпосереднього укладання на пагони і рослини. Для укладання на рослини без каркасу підходять різновиди білого агроволокна щільністю від 17 до 23 г / м2, а для теплиць і парників підходять більш щільні і міцні різновиди агроволокна щільністю 30-50 г / м2. Ці різновиди захищають від пересихання, заморозків і просто різких змін температур і навіть від літаючих комах шкідників.

 2. Мульчувальне агроволокно, яке можна купити в цьому розділі, укладають на грунт, а корисні рослини ростуть через отвори, зроблені в полотні. Основні завдання агроволокна для мульчування:

 • захист від бур'янів, під ним темно, а немає світла немає і можливості прорости для бур'янів;

 • збереження вологи у верхніх шарах грунту — волокнисте полотно захищає верхні шари грунту від пересихання, і від утворення щільної скоринки;

 • поліпшення аерації кореневої системи —  грунт під агроволокном залишається пухким НЕ ущільнюється і не спресовується.

 

Ціна на мульчувальне агроволокно зазвичай трохи вища в порівнянні з білим. Хоча все залежить від партії. Ми прямий імпортер агроволокна Greentex, тому ціна буде залежати від розміру партії і від регулярності закупівель. Але навіть при разовому замовленні ми напевно зможемо запропонувати конкурентну ціну.

Що таке мульчування і як тут допоможе агроволокно

Щоб повною мірою отримати всі корисні властивості і використовувати агроволокно на повну розберемо, що таке мульчування взагалі. І яку нішу в цій технологи займає агроволокно.

Мульчування — це покриття поверхні грунту, матеріалом, який покращує його властивості —  мульчею. До винаходу геосинтетичних матеріалів в якості мульчі використовувалася солома, дрібні фрагменти деревної кори, сухе листя, сіно, скошена трава і т.д.

Цей шар допомагає зберегти вологу і збагатити грунт киснем і органічними речовинами з мульчі.

У спекотну погоду пухкий шар мульчі товщиною 7-10 см прекрасно захищає від перегріву і служить деяким накопичувачем вологи, яку поступово віддає кореневій системі.

Мульча з деревної кори виглядає красиво і досі використовується в декоративному садівництві і ландшафтному дизайні.

Мульчувальне агроволокно виконує приблизно ті ж функції, при цьому воно:

 

 • легко укладається і забирається;

 • в ньому не живуть шкідники воно не гниє і не пліснявіє;

 • прекрасно проводить повітря і воду не заважає рослинам розвиватися;

 • може використовуватися кілька років на одному місці.

 

А для захисту від перегріву грунту і рослин у нас можна купити двошарове чорно-біле агроволокно. Темною стороною воно вкладається на грунт, біла сторона відбиває світло і зайве тепло. При цьому плоди з надземної частини рослин легко збирати вони чисті й гарні.

Мульчувальне агроволокно для полуниці

Мабуть, це наймасовіший сектор агробізнесу куди агроволокно купують кілометрами. Що не дивно з огляду на специфіку росту і плодоношення полуниці. Ця ягода росте низькими кущами любить вологу і тепло. Тому мульча з чорного або чорно-білого агроволокна особливо корисна для полуниці тим що:

 

 1. Не потрібно полоти видаляти бур'яни і розпушувати грунт між кущами

 2. «Вуса» - полуниця розмножується вегетативним способом і намагається виростити довгі паростки і вкоренитися на новому місці. Якби не агроволокно ці вуса потрібно було б часто видаляти і виривати. А якщо грунт укритий мульчею з агроволокна, то, по-перше, ці «вуса» видно, по-друге їм складніше вкорінюватися, а значить зібрати і вирвати їх простіше.

 3. Ягоди не лежать на грунті —  а значить збирати їх простіше вони відкриті, чисті мають хорошу форму, менше асиметрії і дефектів у порівнянні з плодами, які контактують з грунтом. А це хороший товарний вигляд і якість, а значить і дохід можна отримати набагато більшим.

 

Від власників бізнесу побудованого на вирощуванні полуниці і суниці ми регулярно отримуємо хороші відгуки про мульчувальне агроволокно. За способом застосування тут все гранично просто, потрібно на підготовлений і очищений грунт укласти чорне або чорно-біле агроволокно, в ньому виконати отвори з рівним кроком і висадити в них кущики полуниці, а лунки добре полити.

 

 

Мульчувальне агроволокно для теплиці

У теплицях частіше використовують покривне агроволокно як додатковий захист або як основне покриття, але чорне агроволокно для мульчування теж використовують.

Його також укладають на грядки для захисту від проростання бур'янів і для збереження якості грунту. Принцип той же укладається на грунт або грядку з грунтовою сумішшю, прорізуються отвори і в них висаджуються корисні рослини, перець, помідори, капуста і т.д. Основний ефект такий же:

 • збереження вологості;

 • поліпшення аерарії грунтовій суміші.

 

Усередині теплиць використовують і чорне, і чорно-біле агроволокно для мульчування, але чорне частіше. Адже під куполом теплиці все ж менше прямих палючих променів.

Мульчувальне агроволокно для розсади

Перший спосіб прогрів. Щоб прискорити проростання насіння потрібно влаштувати хороший прогрів грунту. Для цього потрібно накрити ділянку або грядку чорним мульчувальним агроволокном під ним грядка прогріється набагато швидше, а мульча захистить від пересихання і вивітрювання.

Після того як з'являться паростки важке мульчувальне полотно потрібно прибрати і при необхідності захищати паростки білим легким агрополотном яке пропускає багато світла і повітря.

Другий спосіб класичний. Висаджування розсади в грядку мульчовану агроволокном. Наприклад, розсаду помідорів. Потрібно зробити розрізи і неглибокі лунки, добре полити водою помістити розсаду - засипати корінці. Зелена частина скоріше за все схилиться на бік, покладіть її на агрополотно. Вона набереться вологи, зміцніє і почне рости вгору.

  

Чому вигідно купити мульчувальне агроволокно через компанію AGRID

Компанія AGRID спеціалізується на продажі матеріалів та інструментів для підвищення врожаю. З нами працюють ті, для кого вирощування овочів і ягід - це прибутковий бізнес. А значить у нас тільки найкращі матеріали для професійного використання. Адже ми зацікавлені щоб наші клієнти ставали постійними покупцями і бізнес-партнерами.

 

У нас можна замовити мульчувальне агроволокно в Україні з 26-ти складів і представництв на всіх підтримується складський запас:

 • чорного і чорно-білого агроволокна для мульчування від бренду Greentex;

 • затінюючих сіток для теплиць і навісів;

 • професійні тепличні плівки;

 • кокосові і торф'яні субстрати для приготування грунтових сумішей;

 • сітки для захисту від граду;

 • компоненти для систем зрошення (крапельний полив).

 

Якщо вам потрібна велика партія або хоча б один повний рулон довжиною 100 метрів, телефонуйте ми допоможемо оформити замовлення і поставимо необхідну кількість в резерв. Якщо потрібні маленькі фасування або ви хочете замовити мульчувальне агроволокно в Україні на метраж теж телефонуйте, ми підкажемо контакти та адресу найближчого дилера, де можна купити мульчувальне агроволокно маленькими фасуваннями.