You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Сітки огороджувальні

У цьому розділі можна купити сітки універсального призначення. Деякі краще підходять для огорож, з інших легше зробити пташник або вольєр для дрібних тварин. Усі різновиди сіток поєднує бренд TENAX, підприємство працює з 1960 року. Компанія Tenax International B.V. – це міжнародна компанія, головний офіс та кілька підприємств розташовані в Італії. Компанія спеціалізується на полімерних виробах. Виробничі підрозділи ТЕНАКС сертифіковані за стандартами ISO 9001 та 9002. В Україні добре відомі полімерні сітки TENAX – це сигнальні, армуючі, затіняючі, садові та, звичайно ж, сітки для огорожі. Деякі позиції не мають аналогів за міцністю, стійкістю до агресивних речовин та реальному терміну служби. Вся продукція TENAX має бездоганну якість, служить набагато довше в порівнянні з дешевими аналогами. Перш ніж купити сітку для огорожі TENAX, ознайомтеся з характеристиками та перевагами.

Особливості та переваги сіток для огородження TENAX

Вольєрні та огороджувальні сітки TENAX роблять із поліпропілену – це міцний та довговічний матеріал. При виробництві сіток для огородження використовується технологія двоосної орієнтації, коли ланцюги полімерних молекул вишиковуються вздовж осі навантажень. Це дозволяє отримати високі показники міцності на розрив при малій товщині перетинок. Порвати навіть найтоншу і дрібної сітку TENAX дуже важко.

Також до складу полімерної суміші додані стабілізатори, які дозволяють зберігати міцність та зовнішній вигляд не менше 5 років, а за фактом полімерні сітки TENAX можуть служити і набагато довше, все залежить від умов та навантаження.

Поліпропіленові сітки – це серйозний конкурент металевим сіткам, адже вони:

 1. Не іржавіють, та не потребують фарбування.
 2. Легко монтуються, можна впоратись силами одного-двох людей без особливої ​​кваліфікації.
 3. Мало важать і не займають багато місця при транспортуванні, що вигідно адже ціна доставки теж значний фактор, якщо брати оптом кілька кілометрів сітки.
 4. Гнучкі та можуть використовуватися багаторазово. Можно демонтувати і встановлювати на новому місці без втрати властивостей. Що проблематично для металевих, тому що однозначно виникнуть подряпини на фарбі або цинковому покритті.
 5. Довговічність – лише гарантійний термін на УФ стабільність у сіток для огородження Тенакс – 5 років, а реальний термін служби набагато довший.
 6. Стійкі до лугів та інших агресивних речовин, а це важливо, якщо сітка використовується там, де використовуються розчинники, миючі засоби або утримують тварин.
 7. Універсальність. Одна й та сама сітка може використовуватися і для огорожі, і для вольєра, і як опора для плетучих рослин. Наприклад, для альтанки.
 8. Економічність, навіть враховуючи, що садові сітки TENAX не найдешевші на ринку, вони окупляться за рахунок тривалого терміну експлуатації, та мінімальних витрат на доставку та встановлення.
 9. У нас можна купити сітки TENAX з різною товщиною прутів і розміром вічка, у них немає чіткого поділу або заборони використання, але все ж таки деякі види краще підходять для пташників, інші для квітників та декоративних огорож.

Способи застосування садових сіток із пластику

Відразу обмовимося, що крім перерахованих нижче може бути безліч нестандартних способів застосування. Але основні призначення, для чого можна купити сітки для огорожі TENAX:

 1. Сітки для благоустрою територій – це паркани для розділення ділянок на дачі, або заміському будинку. Огородження квітників та грядок, щоб туди не забігали собаки, а також діти під час спортивних ігор. Для цього підходять сітки висотою 1 або 2 метри. Міцністю від 2,5 до 5,5 кН/м, залежно від типу сітки. Щодо вибору за розміром комірки, то все залежить від конкретного призначення. Наприклад, як опора для плетких рослин краще підходять сітки з великим розміром вічок, наприклад TENAX C-FLEX з вічком 44х49 мм. Така сітка досить міцна, щоб захистити сад та присадибну ділянку від зайців, лисиць та інших диких тварин середнього розміру. А якщо сітка має бути перешкодою для курчат або дрібних тварин, то краще підійде CINTOFLEX D з розміром вічка 21х34 мм.
 2. Вольєрні сітки потрібні для спорудження загонів та вольєрів для птахів, та дрібних тварин. Для захисту птахів від ласок застосовуються сітки з досить дрібним розміром комірки. Також легкі дрібнокомірчасті сітки підходять покриття загонів і вольєрів зверху, в якості захисту молодняку ​​від хижих птахів, і щоб домашній птиці було неможливо перелетіти через огорожу. А найміцніша в класі TENAX MILLENNIUM із міцністю на розрив у 11кН/м підійде і для спорудження вольєрів для собак.
 3. Сітки для огорожі спортивних майданчиків. Для цього рекомендуємо купити сітку TENAX MILLENNIUM, яку можна натягувати навіть без троса, якщо відстань між опорними стовпчиками невелика (до 2-2,5 метрів), але завжди краще з тросом. Або сітку TENAX RANCH її міцність дещо нижча в порівнянні з Тенакс

Міленіум, але вона теж підходить для огородження територій та спортивних майданчиків. Для спортмайданчиків часто потрібні високі огорожі заввишки чотири і більше метрів, і тут особливо помітна перевага у легкості та простоті монтажу пластикових сіток.

Які різновиди пластикових сіток для огорож можна купити через наш сайт

Розберемо детальніше модельний ряд сіток для огородження TENAX.

 1. TENAX C-FLEX — це поліпропіленова сітка чорного кольору з розміром вічка 44х49 мм. Випускається у рулонах 1х100 м, 1,5х100, 1,8х100 міцність на розрив 5,5 кН/м. Призначена для захисту від диких тварин, огорож, вольєрів та загонів з домашнім птахом. Гарантована УФ стабільність 5 років, реальний термін служби залежить від реальних умов, постійно на сонці або в тіні і т.д.
 2. TENAX CINTOFLEX D – поліпропіленова сітка з дрібнішим осередком у порівнянні з попереднім варіантом (21-34мм) тому підходить для утримання курчат та інших дрібних тварин. Також сітка TENAX CINTOFLEX D випускається завширшки 2 метри, довжина рулону стандартна 100 м. Міцність – 4,5 кН/м, як і УФ стабілізація не менше 5 років.

 1. TENAX MILLENIUM – найміцніша з усієї лінійки. Міцність розриву 11 кН/м. Підходить для огородження територій, спортивних майданчиків вольєрів для великих тварин на зразок собак. Розмір комірки 35х48. Зроблено із стабілізованого до ультрафіолету поліпропілену - стабілізація 10 років. Колір у сітки Тенакс Міленіум сіро-сріблястий.
 2. TENAX RANCH - 1 – друга за міцністю після Міленіум (міцність на розрив 9 кН/м). Випускається у зеленому кольорі, призначена для огорож на присадибних ділянках, для огорожі ігрових та спортивних майданчиків. Зверніть увагу, що вона випускається у двох варіантах ширини 1,5 х50 та 2х50 метра. Також може використовуватися для вольєрів та загонів. Розмір вічка 30х45 мм, УФ-стабілізація 10 років.

Як вибрати садову сітку з пластику

Головне питання, на яке потрібно відповісти навіщо, для якого завдання потрібна сітка. Найчастіше важлива міцність та висота. Наприклад, щоб регулярно витримувати потрапляння м'яча потрібно дивитися у бік TENAX MILLENIUM, RANCH – 1 або C-Flex. Якщо потрібна міцна, тонка й максимально практична сітка, що може бути майже непомітною, то це CINTOFLEX D.

Але якщо з характеристиками та способом застосування все зрозуміло з описаного вище. Залишається ще кілька важливих моментів, які не стосуються безпосередньо вибору сітки, а швидше вибору постачальника. Що не менш важливо, тож крім характеристик самого товару важливо:

 1. Наявність на складі. Якщо потрібно купити сітки для огорожі, та не два три рулони, а кілька кілометрів,то  не у всіх постачальників виявиться потрібна кількість на складі. У нас же регулярні рейси із-за кордону та 26 складів та представництв. І навіть якщо потрібної кількості не буде на регіональному складі, то ми завжди можемо перемістити товар із центрального.
 2. Витрати на доставку – знову ж таки мінімальні, тому що відправимо вашу сітку з найближчого регіонального складу або зарезервуємо під самовивіз, якщо замовнику зручно забрати своїм транспортом.
 3. Реальний термін експлуатації та відповідність характеристикам. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, з кращими з найкращих. У нас є всі сертифікати та протоколи. А пластикові сітки TENAX проходять випробування за стандартами Євросоюзу. А там у характеристики вноситься найгірший результат із партії. Тобто, якщо заявлена ​​міцність 4,5 кН/м, це означає, що такий показник був у найгіршого зразка з партії, решта міцніша. Це кардинально відрізняється від наших стандартів, коли вказується найкращий із отриманих результатів. Та ще часто на перевірку надають особливий зразок, а в серію йде товар, який не покаже таких властивостей. З продукцією бренду TENAX таких сюрпризів не може бути в принципі.

Якщо залишилися питання щодо вибору, або хочете купити сітку для огорожі у вашому регіоні скористайтесь вкладкою співробітництво там є контактний номер та описані умови для фермерів та торгових представників.