You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Компанія AGRID провела навчальний семінар-практикум

19-20 серпня 2019 року, компанія AGRID провела навчальний семінар-практикум для своїх співробітників по продуктам, що поставляються на фермерські господарства України.

Компанія AGRID провела навчальний семінар-практикум

На семінарн ій частині фахівці компанії розповідали про тенденції ринку сільського господарства, обговорювали зміни в асортименті і проводили навчання по новинкам компанії AGRID. На семінарі звернули увагу на:

  • Розширення асортименту тепличних плівок іспанського виробника Sotrafa.
  • Розширення асортименту затінюючих сіток Karatzis
  • Введення в асортимент новинки сезону 2019 - затінюючі сітки Добра сіточка
  • Введення в асортимент новинки сезону 2019 - агрошпалера Polifort
  • Практичний семінар по системам зрошення грецького виробника Agrodrip
  • Обговорення розширення асортименту і вирішення питань з проблематики дезінфекції торф'яних і кокосових субстратів. Фахівці компанії представили рекомендовані схеми дезінфекції субстратів біологічними препаратами і використанням добрив для пролонгації їх дії.

На практичній частині, співробітники компанії Agrid відвідали давнього партнера - фермерське господарство «Агровесна». У польових умовах провідний агроном підприємства Піліпончік Євген продемонстрував роботу матеріалів компанії Agrid вказавши на ті переваги, які вони отримали при використанні даних продуктів. В процесі дискусії обговорили особливості використання мульчуючих матеріалів: агроволокна Greentex, плівки мульчуючої Sotrafa, агротканини Agrojutex. Також обговорили застосування покривного агроволокна Greentex при весняному та осінньому укритті плантацій полуниці. Були порушенні питання застосування розсіюючих плівок Sotrafa і затіняючих сіток Karatzis на блоці вкорінення і дорощування посадкового матеріалу. Особливий інтерес викликало питання зрошення і водопідготовки, так як співробітники ГК Євроізол (в яку входить компанія Agrid) проектували і запускали штучну водонакопичувальну водойму.

На другій частині семінару був відвіданий один з найвідоміших селекційних розплідників на території України - «Брусвяна Україна». На ділянці дорощування і адаптації співробітники ознайомилися із застосуванням затінюючих сіток Karatzis, агротканини Agrojutex. Також ознайомилися з процесом пікірування і перевалки саджанців, з технологією догляду і поливу молодих рослин.

Для компанії AGRID дуже цінно навчати співробітників компанії новим технологіям і тенденціям в процесі вирощування рослин з метою поширення отриманої інформації серед всіх партнерів компанії.