You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Агроволокно Greentex р-50 чорне

Чорне агроволокно для мульчування перешкоджає розвитку бур'янів, що дає можливість отримати екологічно чистий урожай без використання гербіцидів.

Чорний колір сприяє ранньому прогріванню грунту. Притягаючи сонячну енергію, він створює оптимальний температурний режим для кореневої системи рослин. Завдяки чому якісний урожай вдається отримати в більш ранні терміни.

Мульчувальне агроволокно також захищає плоди і ягоди від бруду, тим самим покращуючи їх товарний вигляд.

Істотно знижує трудовитрати по догляду за рослинами.

Агроволокно Greentex - легкий, дихаючий, екологічно чистий, нетканий поліпропіленовий матеріал для застосування в сільському господарстві та благоустрої.

Створює оптимальний мікроклімат для рослин, що сприяє отриманню більш раннього і високого врожаю.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Рівномірна щільність
Рівномірна щільність
Міцність
Міцність
Європейська сировина
Європейська сировина
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
Довговічність
Довговічність
Німецькі технології
Німецькі технології
Матеріал поліпропілен (PP)
Щільність, г/м2 50
Розміри, м

1,05х100;

1,6х10;

1,6х100;

3,2х10;

3,2х100

Колір чорний
УФ-стабілізація 4 сезони
Країна виробництва Україна

Застосування

Мульчування особливо рекомендується для полуниці, сімейства гарбузових, малинових. Застосовуватися може при вирощуванні всіх овочів.

Укладання

Агроволокно укладається на підготовлений (розпушений і очищений від бур'янів) ґрунт, на місце майбутньої висадки розсади. У полотні робляться розрізи хрест - навхрест в місцях посадки насіння.

Зберігання

Зберігати агроволокно слід в темному і сухому місці.

Це затребуваний на ринку матеріал, який складається з переплетених поліпропіленових волокон. Застосовується в сільському господарстві як ефективний засіб для захисту від бур'янів, поліпшення якості врожаю овочів і ягід. Чорне агроволокно Greentex застосовується для мульчування і оскільки не пропускає сонячні промені, запобігаючи ріст бур'янів, при цьому підвищується врожайність. Також воно пропускає повітря, вологу і рідкі добрива. При цьому воно екологічно безпечне, адже з поліпропілену роблять навіть одноразовий посуд. І ціна р-50 чорного агроволокна Greentex виходить більш ніж виправданою, якщо врахувати приріст врожаю. Купити чорне агроволокно Greentex р-50 особливо вигідно для вирощування овочів в теплиці, розсади, полуниці, лохини. Ви заощадите на гербіцидах, прополюванні та отримаєте чисті від піску і грунту рівні і красиві плоди.

Чорне агроволокно Greentex р-50 — це вигідно, тому що:

 • під ним формуються комфортні умови для кореневої системи рослин за рахунок затримки вологи у верхніх шарах;
 • захищає від бур'янів — вони не ростуть під ним, оскільки чорне агроволокно не пропускає сонячне світло;
 • плоди, особливо ягоди, ростуть чисті без бруду піску і контактної гнилі;
 • мульча запобігає утворенню кірки на поверхні грунту;
 • урожай виходить екологічно чистим без слідів гербіцидів;
 • рослини захищені від слимаків та інших земляних безхребетних.

Також, агроволокно Грінтекс можна використовувати для формування ландшафту, з його допомогою роблять габіони. Часто використовують як мульчу для саду, при цьому, також, можна позбавиться від шкідників плодових дерев, і запобігти зростанню бур'янів.

Як застосовують агроволокно Грінтекс для мульчування

Полотно розстеляють на підготовлений грунт. Сенс мульчування в захисті верхніх шарів грунту від пересихання, вивітрювання і утворення кірки. Це важливо для рослин тому що мульчування допомагає регулювати температуру і вологість. А те що воно проникне для рідин допомагає економити на поливі та добриві. Адже рідини просочуються трохи повільніше і розподіляються в грунті більш рівномірно. При цьому грунт залишається вологим, коріння рослин захищені від різких перепадів температури. Збільшується кількість органічних речовин, ну і як ми вже говорили, пригнічується ріст бур'янів. Раніше для мульчування використовували відходи деревини або рослин. Зараз вигідніше використовувати геосинтетику. Для мульчування агроволокном Грінтекс потрібно:

 1. Удобрити і вирівняти грунт перед накриттям.
 2. Розстелити полотно на грунті закріпити краю агроволокна щоб не піднімало вітром.
 3. Зробити прорізи в які посадити рослини.
 4. При використанні довше ніж один сезон, висаджувати в ті ж лунки. Але для багаторічних ягід, наприклад полуниці, цього не потрібно.

Матеріал добре пропускає вологу, тому можна поливати й удобрювати рідкими добривами (хоча вносити добрива через полотно не рекомендується бо знижується строк служби чорного агроволокна).

Чорне агроволокно Greentex для полуниці

Купити Агроволокно Greentex р-50 чорне для полуниці, це один з найпоширеніших запитів, які до нас надходять. Так, воно допомагає зменшити витрати і збільшити врожай овочів — огірків, помідорів, капусти, картоплі. Але для вирощування полуниці - це просто знахідка. Ця культура потребує комфортних умов для свого зростання, а чорне полотно для мульчування дозволяє вирішити відразу два завдання: поліпшити умови для зростання і дозрівання полуниці та полегшити збір урожаю при цьому поліпшується якість самих ягід.

Для застосування потрібно:

 • підготувати землю (перекопати, розпушити, удобрити);
 • постелити агроволокно, зафіксувати по краях вагою (можна присипати грунтом);
 • ножицями або ножем зробити розрізи для висадки рослин;
 • посадити в них саджанці полуниці і полити.

Якщо використовувати чорне Агроволокно Greentex р-50 для полуниці, то ви отримаєте наступні вигоди:

 • ніяких бур'янів, а значить не потрібно полоти і обробляти гербіцидами;
 • підтримка оптимальних умов для росту полуниці (температура, водо- і повітропроникність);
 • збереження вологи в прикореневій системі;
 • рослинам менше шкодять комахи і на ягодах не утворюється гниль;
 • ягоди добре видно коли йде збір;
 • ягоди залишаються чистими і ростуть симетричними, так як лежать і дозрівають на агроволокно, а це плюс до товарного вигляду, а значить можна продати дорожче;
 • агроволокно можна не прибирати на зиму.

Мульчувальне агроволокно для теплиць і розсади

Купити Агроволокно Greentex р-50 чорне вигідно і для застосування в теплицях. Тут його теж стелять на грядки. Чорне полотно допомагає швидше прогріти грунт для посадки розсади та для раннього дозрівання. Також воно допомагає економити на поливі. Всі ці переваги забезпечують такі властивості агроволокна Грінтекс:

 • хороша повітропроникність і при цьому запобігання перегріву рослин;
 • екологічна безпека, оскільки матеріал не містить шкідливих хімічних речовин;
 • висока міцність, агроволокно Грінтекс витримує високе механічне навантаження;
 • захист прикореневої частини розсади від перепадів температур;
 • тривалий термін служби не менше 3-х років.

Чому вигідно купити чорне агроволокно Greentex р-50

У порівнянні з конкурентами тут витримані всі стандарти по щільності і добавкам-стабілізаторів. Ширина і довжина рулонів завжди відповідають заявленим характеристикам. Ви платите за якісний і довговічний матеріал, який окупить витрати в перший же сезон.

У нас підтримується складський запас агроволокна Greentex всіх різновидів не тільки на центральних складах у Львові і Києві, а й в інших філій. Всього у нас 26 складів у всіх областях України та розвинена дилерська мережа. Якщо ж вам потрібні великі обсяги агроволокна, агротканини або тепличних плівок переходьте в розділ "Співробітництво" там ви знайдете умови як для фермерів так і для торгових партнерів.