You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Сітка для вирощування равликів TENAX ELIX PRO

TENAX ELIX PRO – ткана сітка із мононитки чорного кольору, 100% із поліетилену високої щільності, завдяки двом оборкам сітка запобігає підніманню і виходу равликів за межі ферми і дозволяє захистити їх від хижих птиць. Спеціальна стабілізація полімерів стійка до впливу УФ-випромінення зменшує шкоду, яку наносять сонячні промені, та гарантує довгий період служби. Спеціально розроблена структура сітки забезпечує оптимальні умови вирощування равликів та гарантує якісну вентиляцію ділянки.
Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
Легкість монтажу
Легкість монтажу
Довговічність
Довговічність
Стійкість до хімічних агентів
Стійкість до хімічних агентів
Оптимальні умови вирощування
Оптимальні умови вирощування
Матеріал поліетилен
Щільність, г/м2

90

УФ-стабілізація 5 років
Размір, м
1х100
Цвет Чорний
Виробник TENAX, Італія

 

Застосування
При розведенні харчових равликів на відкритому повітрі, огорожа є найважливішим і необхідним елементом конструкції для правильного та економічного ведення господарства. Вони повинні запобігти втечі равликів, захистити ділянку від проникнення хижаків, розділити різні фази життєвого циклу равликів та сприяти нормальному розвитку молюсків. Структура сітки запобігає перегріву і загибелі молюсків які потрапили на саму сітку, тим самим збільшує економічну ефективність ферми.

Монтаж
Сітка ELIX PRO підтримується агрошпалерою POLIFORT та фіксується кліпсами TENAX, які протягуються у верхні та нижні частини сітки. Рекомендується використовувати легкі стійки із дерева або ПВХ, не варто використовувати металеві та бетонні стійки, так як ці матеріали нагріваються та викликають загибель молюсків.

Супутні товари

Для створення ферми для равликів знадобляться наступні товари:
Сітка для затінення KARATZIS або Добра сіточка
Агротканина AGROJUTEX
Агрошпалера POLIFORT
Торф’яний субстрат GROND MEESTER
Кліпси TENAX