You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Сітка для вирощування равликів TENAX ELIX PRO

TENAX ELIX PRO – ткана сітка із мононитки чорного кольору, 100% із поліетилену високої щільності, завдяки двом оборкам сітка запобігає підніманню і виходу равликів за межі ферми і дозволяє захистити їх від хижих птиць. Спеціальна стабілізація полімерів стійка до впливу УФ-випромінення зменшує шкоду, яку наносять сонячні промені, та гарантує довгий період служби. Спеціально розроблена структура сітки забезпечує оптимальні умови вирощування равликів та гарантує якісну вентиляцію ділянки.
Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
Легкість монтажу
Легкість монтажу
Довговічність
Довговічність
Стійкість до хімічних агентів
Стійкість до хімічних агентів
Оптимальні умови вирощування
Оптимальні умови вирощування
Матеріал поліетилен
Щільність, г/м2

90

УФ-стабілізація 5 років
Размір, м
1х100
Цвет Чорний
Виробник TENAX, Італія

 

Застосування
При розведенні харчових равликів на відкритому повітрі, огорожа є найважливішим і необхідним елементом конструкції для правильного та економічного ведення господарства. Вони повинні запобігти втечі равликів, захистити ділянку від проникнення хижаків, розділити різні фази життєвого циклу равликів та сприяти нормальному розвитку молюсків. Структура сітки запобігає перегріву і загибелі молюсків які потрапили на саму сітку, тим самим збільшує економічну ефективність ферми.

Монтаж
Сітка ELIX PRO підтримується агрошпалерою POLIFORT та фіксується кліпсами TENAX, які протягуються у верхні та нижні частини сітки. Рекомендується використовувати легкі стійки із дерева або ПВХ, не варто використовувати металеві та бетонні стійки, так як ці матеріали нагріваються та викликають загибель молюсків.

Супутні товари

Для створення ферми для равликів знадобляться наступні товари:
Сітка для затінення KARATZIS або Добра сіточка
Агротканина AGROJUTEX
Агрошпалера POLIFORT
Торф’яний субстрат GROND MEESTER
Кліпси TENAX

Розведення виноградних равликів —  це бізнес, що набирає обертів. А оскільки 90% виноградних равликів йдуть на експорт, це означає, що закупівельні ціни залишаються високими, а бізнес високорентабельним. Тим більше трудовитрати та витрати на облаштування равликової ферми відносно невеликі, і почати можна з ділянки 6 на 6 метрів обгородженого сіткою. Але не дивлячись на всю неквапливість поголів'я равликів, зупинити їх щоб вони не втекли не так вже й просто. Виноградні равлики легко перелазять через паркани з деревини, металу, агротканини і т.д. Тому спеціально для равликових ферм італійський бренд TENAX розробив сітку для огорожі TENAX ELIX PRO.

Переваги та особливості застосування сітки для равликів TENAX ELIX PRO

Ділянки для розведення виноградного равлика розділяють і огороджують сіткою ELIX PRO від бренду TENAX (Італія). Це складна за конфігурацією сітка зі змінним розміром комірки 2,5х2,5мм в нижній частині та 4х4 мм у верхній. Але найцінніше рішення для равликової ферми — це спрямовані вниз козирки зі смуги тієї ж сітки, див. малюнок нижче. Таке рішення гарантує що равлики не виберуться самостійно.

В результаті досить огорожі висотою всього 80 см. Це набагато економніше ніж робити повноцінний вольєр з високими стінками і натягнутою навіть зверху дрібною сіткою від птахів.

Козирки-волани вплетені в основне полотно, а сама сітка для равликів Tenax сплетена з поліетиленової мононитки методом перехресного плетіння.

Розмір комірки і конфігурація гарантують що равлики виноградні Helix pomatia і Ахатина роду Achatina fulica залишатимуться всередині огородженої території.

Сітка виготовлена з поліетилену високого тиску з стабілізуючими добавками, що гарантує термін служби не менше 5 років.

Легка комірчаста структура і проникність для повітря сприяє вентиляції і повністю виключає застій включаючи вуглекислий газ, навіть якщо з неї зробити повністю замкнутий кубічний вольєр.

Якщо ви вирішите купити сітки для розведення равликів TENAX ELIX PRO, то отримаєте наступні переваги:

 • подвійну кишеню (козирок) на шляху втечі равликів;
 • продувність і вентиляція, немає застою повітря і вологи;
 • не обов'язково знімати на зиму - TENAX ELIX PRO витримує до -35 ° С;
 • пропускає світло створює легкий ефект притінення;
 • гранично простий монтаж - потрібні тільки стовпчики, дріт або агрошпалера, гачки для дроту щоб зафіксувати до стовпчиків і для натягування дроту;
 • термін служби - не менше 5 років без втрати властивостей;
 • верхня кромка має отвір для протягування несучого дроту;
 • при ширині сітки TENAX ELIX PRO в 1 метр, висота готового огородження 80 см, чого достатньо для надійної огорожі місця вирощування равликів.

У нас також можна придбати пристосування для монтажу сітки, а саме кліпси і агрошпалеру Polifort, яка краща і практичніша ніж сталевий дріт.

Якщо порівнювати сітки для розведення равликів TENAX ELIX PRO з альтернативними методами створення бар'єрів, то тут є явні переваги. Адже до того, як з'явилася спеціальна сітка для розведення равликів були популярні огорожі з агроволокна або агротканини. В землю вбивалися стовпчики з поперечиною щоб можна було загнути всередину верхній край агротканини. Метод досить надійний, але верхній край досить часто провисав і заламувати так що по ньому можна було вибратися. Доводилося додатково обробляти край сіллю, солідолом. Деякі фермери навіть пропускали по периметру невелику напругу по сталевому або алюмінієвому дроту.

Очевидно, що, коли серед товарів для равликів з'явилася TENAX ELIX PRO - це вирішило більшість проблем. Ціна навіть відносно дорогої італійської сітки набагато нижча в порівнянні з постійним контролем і обробкою огорож з неспеціалізованих матеріалів.

Коротко про зберігання та встановлення сітки для вирощування равликів

У верхній частині край сітки загорнутий і зафіксований так щоб виходила петля, в яку можна протягнути дріт, шнур або агрошпалеру (діаметр не повинен перевищувати 3 мм).

Навряд чи варто акцентувати увагу, але козирки-волани повинні бути повернені всередину ділянки з виноградними равликами.

Перед установкою потрібно розмітити ділянку і викопати по периметру невелику канавку. Важливо щоб нижні 20 см сітки для вирощування равликів опинилися під землею. Потім закопати або вбити в землю кілочки, так щоб вони надійно трималися в грунті —  зазвичай досить заглибитися на 40-50 см. Рекомендована відстань між стовпчиками близько 3 метрів.

Якщо сітку TENAX ELIX PRO потрібно зберігати тривалий час, то пам'ятайте, що термопластичні матеріали мають схильність до деформації під дією підвищеної температури і сильного тиску. Тому рулони з сіткою потрібно зберігати:

 • строго вертикально;
 • якнайдалі від джерел тепла, включаючи сонячні промені;
 • в сухому вентильованому приміщенні в якому не буває парів розчинників та інших агресивних речовин (гараж не найкраще місце для тривалого зберігання).

Чому вигідно купити сітку для вирощування равликів TENAX ELIX PRO через нашу компанію

По-перше, ми прямий імпортер і за рахунок цього можемо запропонувати хороші умови. Особливо для фермерів і торгуючих організацій яким потрібні великі обсяги товарів для агробізнесу. Щоб дізнатися умови перейдіть у вкладку «Співпраця» там описані принципи побудови партнерських відносин і вигоди, які ви отримаєте. Товари підтримуються на складах на території України, всього у нас 26 складів з представництвами у всіх областях.

По-друге, у нас можна купити і інші матеріали як для вирощування равликів, так і для інших цілей, це:

 • затінюючі сітки;
 • торф'яні та кокосові субстрати;
 • агроволокно і агротканина;
 • пластикова агрошпалера;
 • кліпси для фіксації сіток і агроволокна, а також матеріали для підв'язки рослин;
 • матеріали для систем крапельного поливу.

Якщо є питання пишіть в онлайн чат. А щоб купити натисніть кнопку «Де купити» поруч з фото товару. Ви потрапите на інтерактивну карту, там є рядок пошуку, де потрібно ввести назву вашого населеного пункту. Після чого відкриється список найближчих дилерів.