You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Сушка фруктів TENAX PLURIMA

Сітка PLURIMA призначена для збору різних плодів, таких як кизил, горіхи, оливки і т.д. Цю сітку використовують і для сушки фруктів, ягід, овочів в професійних сушильних камерах і на відкритому повітрі. Сітка PLURIMA виготовлена ​​з чистого 100% поліпропілену. Поліпропілен не вступає в хімічні реакції з продуктами харчування, що гарантує екологічну чистоту. Сітка PLURIMA - це термостійкий матеріал, так як температура плавлення поліпропілену близько 120°С. Що набагато вище температур в сушильних камерах.

Сітка PLURIMA це найбільш підходящий матеріал для застосування в сушильних камерах і при зборі плодів ягід.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Легкість обслуговування
Легкість обслуговування
Стійкість до хімічних агентів
Стійкість до хімічних агентів
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
Термостійкість
Термостійкість
Міцність
Міцність
Екологічність
Екологічність
Виробник TENAX, Італія
Колір помаранчевий
Розмір рулону, м 4х62,5
Площа рулону, м2 250
Розмір вічка, мм 5х6
Міцність на розрив, кН/м 2,5
Матеріал поліпропілен
УФ-стабілізація 5 років

Застосування

Сушка фруктів

Сітку PLURIMA використовують для сушки фруктів, ягід, овочів, в сушильних камерах. Сітку кріплять на заздалегідь виготовлені рамки і встановлюють в сушильну камеру. Достатній температурний запас гарантує збереження сітки під час сушіння. Хімічна інертність поліпропілену, забезпечує екологічну чистоту продукції, що висушується. Сушку можна здійснювати не тільки в сушильній камері, але і на відкритому повітрі. Як і у випадку з сушильною камерою, сітку натягують на заздалегідь виготовлені рамки. Слід пам'ятати, що сушити продукти на сонці не бажано, так як жорсткий ультрафіолет призводить до розпаду корисних речовин і вітамінів. Для сушіння на відкритому повітрі, слід вибрати добре провітрюване, притінене місце. Для цієї мети можна використовувати сітку для затінення.

Збір плодів

Для збору ягід і плодів сітку PLURIMA натягують під деревами на висоті не менше 10 см від землі. Плоди, падаючи на сітку, не травмуються об землю і завдяки гарній вентиляції не загнивають, лежачи на сирій землі. Застосування сітки PLURIMA дозволяє дуже швидко з мінімальними затратами зібрати 100% чистого і якісного врожаю.