You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Квіткарство

Квітникарство - це один з естетично приємних видів сільського господарства, який займається селекцією, розмноженням, вирощуванням рослин з декоративними цілями: зрізування рослин для букетів, вирощування горщечних рослин. Впровадження новітніх технологій дозволяє отримувати бажані рослини на протязі всього року, що дає змогу постачати готову продукцію на ринок протягом року. Компанія AGRID займається впровадженням новітніх технологій і пропонує найсучасніші матеріали покликані для отримання якісної та яскравої продукції. Ми пропонуємо сітки для підтримання рослин, мульчуючі і покривні матеріали, торф’яні та кокосові субстрати, тепличні плівки і системи зрощення для квітникарства та декоративного садівництва.

 Зробимо Україну найпрекраснішою разом!

Товари для квітникарства

Організувати правильний і якісний догляд за кімнатними та садовими рослинами можна, якщо мати необхідний комплект інструментів та інших корисних матеріалів. Компанія «AGRID» пропонує великий асортимент продукції від провідних компаній-виробників.

Для вирощування і розвитку квіткових культур потрібні спеціальні комплексні рішення. Спеціалізовані товари залишаються актуальними для садоводів-любителів та справжніх професіоналів. Вони призначені для культур, які ростуть у відкритому ґрунті чи в теплицях. Щоб підібрати товари для квітникарства, необхідно врахувати декілька важливих критеріїв:

товары для цветоводства

● вид певних рослин, за якими потрібно організувати догляд;
● спосіб розмноження рослин;
● основні вимоги до підготовки ґрунту для висаджування квітів;
● наличие/отсутствие определенных удобрений;
● регулярність поливу;
● можливість захистити рослини від різних шкідників та хвороб.

Використання простих матеріалів для рослин дозволяє грамотно облаштувати клумбу чи цілу ділянку, висаджуючи на ній різноманітну розсаду. Щоб квіти не зів’яли в перший сезон, недостатньо організувати постійний полив, також важливо використовувати товари високої якості для догляду за рослинами та їх розмноження.

Товари для квітникарства: вибираємо якісну огорожу від ТМ Тенакс

Створити привабливий зовнішній вигляд газону, клумби з різноманітними квітами, садової ділянки допоможуть різноманітні огорожі. Вибираючи товари для квітникарства, неможливо не відмітити декоративні бордюри і садові огорожі, що відрізняються своєю різноманітністю. За допомогою таких простих, але оригінальних аксесуарів можна створити завершений ландшафтний дизайн.

Всі садові огорожі умовно поділяються на три великі категорії:

● Огорожі декоративного типу можуть бути виконані із різних матеріалів – ковані вироби, пластикові, металеві, плетені чи дерев’яні.
● Бордюрні стрічки ‒ важливий аксесуар, який оберігає рослини від бур’яну. Такі стрічки необхідно закопувати в заздалегідь приготовані траншеї навколо ділянки глибиною 8-10 см.
● Палісади ‒ ще один незамінний матеріал, що виконує захисну функцію.

Компанія «AGRID» пропонує перевірені сітки Тенакс для огорож, виготовлені із екологічно чистих і безпечних матеріалів ‒ поліпропілену і поліетилену. Цей матеріал можна використовувати незалежно від погодних умов, оскільки на нього не впливає корозія, на відміну від металевих огорож.

Купити товари для квітникарства від популярних компаній-виробників

Спеціалісти компанії «AGRID» пропонують не лише високоякісні товари для квітникарства, але і надають всебічну підтримку кожному клієнту. Наш асортимент регулярно збільшується, поповнюється новими матеріалами, якість яких підтверджується європейськими сертифікатами.

Приймаючи рішення вибрати і купити товари для квітникарства, важливо ознайомитися з представленим каталогом:

Купить товары для цветоводства● Клипсы, что используются для надежной фиксации затеняющих сеток.
● Кліпси, що використовуються для надійної фіксації сіток, що затінюють.
● Стрічки для проведення ремонтних робіт в тепличних приміщеннях.
● Вольєрні сітки для огородження певних ділянок.
● Пластикові сітки декоративного призначення для садових ділянок і клумб.
● Органічний кокосовий субстрат для вирощування рослин з використанням методу гідропоніки.
● Квіткова сітка для підтримки рослин, що плетуться, або мають тонке стебло.
● Агрошпалери, що використовуються в якості основного елементу при створенні різноманітних конструкцій.

Щоб купити товари для квітникарства, достатньо зв’язатися з регіональним менеджером за вказаними номерами телефонів.

Де продаються товари для квітникарства в Україні

Доглядати за рослинами просто, якщо використовувати всі необхідні інструменти і аксесуари. Компанія «AGRID» робить все можливе, щоб покупці не задавали питання, де продаються товари для квітникарства високої якості.

Кожен потенційний партнер може звернутися за допомогою в нашу компанію для отримання більш детальної інформації для подальшого співробітництва.

Особливості сучасних товарів для сфери квітникарства

Компанія проводить ретельний відбір товарів, довіряючи виключно популярним та перевіреним виробникам. Тому клієнти отримують можливість купити товари для квітникарства від світових лідерів, продукція яких відповідає стандартам ISO.

Серед найбільш затребуваних виробників подібних аксесуарів варто відмітити:

● Greentex ‒ пропонує якісне агроволокно;
● POLIFORT ‒ випускає агрошпалери;
● SOTRAFA ‒ великий асортимент плівок для мульчування і теплиць;
● TENAX ‒ пластикові сітки;
● KARATZIS ‒ міцні сітки для затінення;
● AGROJUTEX ‒ міцна агротканина.

 

Магазини інструментів для квітникарства в Україні

Головне завдання компанії «AGRID» – надати своїм споживачам можливість замовляти товари для квітникарства по всій території України. Тому спеціалісти активно працюють над впровадженням власних ідей щодо розвитку сільського господарства, а також працюють над пошуком нових партнерів.

В результаті українські фермери, садоводи-любителі, дачники і всі, хто пов'язаний зі сільськогосподарською сферою, отримують можливість вибрати і замовити товари для квітникарства в Україні.

Головний постачальник товарів для квітникарства

Компанія «AGRID» не зупиняється на досягнутому і постійно розвивається в даній сфері, надаючи всебічну допомогу своїм партнерам.

Постачальник товарів для квітникарства активно працює, поповнюючи власну базу новими партнерами. Головні критерії для успішного бізнесу:

Кількість точок Спеціалізовані магазини для квітникарства в Україні знаходяться практично в кожній області.
Поповнення асортименту Каталог регулярно поповнюється перевіреними новинками.
Інтернет-маркетинг продуктів Магазини офіційних дилерів здійснюють також онлайн продаж товарів.

Купити матеріали для квітникарства: вибираємо якісну продукцію

Щоб з’ясувати питання, де продаються товари для квітникарства, не потрібно витрачати свій час на пошуки популярних брендів. Компанія «AGRID» сформувала власний список виробників, продукція яких користується особливим попитом серед українських та європейських покупців. На сайті можна вибрати та придбати матеріали для квітникарства, які допоможуть садоводам і городникам вирощувати різноманітні рослини. Адже лише якісний догляд за культурами може гарантувати необхідний результат і можливість розвивати сферу сільського господарства в цілому.

ГК EUROIZOL

Компанія «AGRID» являється одним із учасників групи EUROIZOL. Лідер проектних робіт і використання товарів для квітникарства — компанія «Євроізол». В 1994 році була організована ГК EUROIZOL, куди входить компанія «AGRID». До цієї групи включені одні із найбільш популярних постачальників, що приймають активну участь в розвитку будівельної і сільськогосподарської галузі. Всі постачальники товарів для квітникарства активно працюють над тим, щоб налагодити продаж якісної продукції на території України.

Продаж товарів для вирощування рослин в теплицях

купить товары для теплицТеплиці ‒ це невеликі будівлі, призначені для захисту ґрунту і рослин від негативного впливу зовнішнього середовища. Крім того, такі конструкції допомагають зберегти тепло і організувати ідеальний мікроклімат для розвитку різноманітних рослин. Для побудови подібних споруд важливо використовувати якісні матеріали, які абсолютно безпечні для всіх культур. Саме тому постачальник товарів для квітникарства в Україні зібрав список найбільш затребуваних матеріалів для будівництва теплиць.

Ремонтуємо тепличне покриття

Для виконання якісного ремонту теплиць ми пропонуємо використовувати односторонню клейку стрічку FIXIT П-1. Така стрічка виготовлена із прозорого поліетилену і характеризується вологостійкістю. З її допомогою вдається з легкістю склеїти декілька полотен плівки між собою або ж виконати ремонт тепличних покриттів зі скла чи полікарбонату.

Розсіююча плівка для покриття теплиць

В процесі будівництва теплиць важливо використовувати якісні покриття для вирощування різноманітних видів рослин. Наші дилери і монтажні організації в Україні пропонують кожному покупцеві придбати якісну плівку від бренду SOTRAFA, що може бути використана у вигляді основного чи внутрішнього покриття при створенні цілих тепличних комплексів.

Використання саме такого матеріалу зумовлено відразу декількома перевагами:

● Плівка характеризується достатньо високими показниками світлопроникнення ‒ 93%. Це особливо важливо для рослин, що не можуть повноцінно розвиватися без сонячного проміння.
● Покращені показники міцності дозволяють даному матеріалу протистояти сильним вітровим навантаженням.
● Використання спеціальних компонентів в складі плівки, які виключають можливість утворення конденсату.

Враховуючи той факт, що в більшості українських областей високі показники сонячної радіації, використання розсіюючих плівок для теплиць являється ідеальним рішенням для більшості культур. Таким чином, сонячне проміння рівномірно розподіляються по всій поверхні матеріалу.

Агрошпалера ‒ чудова альтернатива сталевого дроту

Агрошпалера ‒ популярне моноволокно, яке активно використовується в сільськогосподарській сфері та в інших галузях. Вона являється ідеальним замінником популярного сталевого дроту під час будівництва теплиць та інших загороджуючи конструкцій. Однією із важливих переваг такого матеріалу вважається відсутність корозії, незалежно від погодних умов. Саме тому агрошпалери стали користуватися значним попитом, змушуючи фермерів відмовлятися від дроту.

Щоб купити матеріали для квітникарства, достатньо визначитися з діаметром і кольоровим відтінком матеріалу. В стандартному виконанні агрошпалера представлена в чорному кольорі. Але кожен покупець має змогу придбати під замовлення моделі різних кольорів:

● зелені;
● помаранчеві;
● прозорі.

В якості матеріалу виробник використав поліестер ‒ міцний, надійний і безпечний, який не має негативного впливу на ріст і розвиток різних культур.

Створюємо штучне затемнення ‒ сітки KARATZIS

Для створення штучної тіні на ділянках прийнято використовувати спеціальні поліетиленові сітки. Перед тим як купити матеріали для квітникарства, необхідно визначитися з конкретним ступенем затемнення. Для продажу представлені різні моделі: 35%, 50%, 65% і 85% затемнення.

Їх можна використовувати для огороджування різних територій, на яких ростуть культури, що не потребують значної кількості сонячного проміння. Цей матеріал використовується на відкритих ділянках, куди проникають ультрафіолетові промені.

Основні переваги представленого матеріалу для сфери квітникарства:

затеняющая сетка● простий спосіб експлуатації;
● високі показники міцності, що виключає розрив чи пошкодження сітки;
● відповідність високим європейським стандартам якості;
● велика кількість розмірів дозволяє користувачам вбирати необхідну модель для різних варіантів огородження.

 

На вибір покупцям запропоновано декілька відтінків затінюючої сітки – білий, біло-блакитний, зелений, біло-зелений, жовто-синій. Це універсальний матеріал, який продається в рулонах. Висока міцність виключає можливість механічного пошкодження сітки під час експлуатації чи в процесі створення різноманітних укриттів.

Мульчуючі плівки для рослин: використання матеріалу на відкритій і закритій ділянці

Процес мульчування передбачає укриття певної ділянки території різними матеріалами. Основне завдання таких матеріалів полягає в якісному регулюванні водних і повітряних режимів у верхньому шарі ґрунту.

Спеціальні мульчуючі плівки сприяють:

● зменшенню амплітуди температурних коливань;
● відсутності ґрунтової кірки на поверхні ґрунту;
● попередженню розростанню бур’янів;
● збереженню необхідної кількості вологи;
● стимуляції розвитку мікроорганізмів.

Компанія «Євроізол» спеціалізується на проведенні комплексу науково-дослідницьких робіт, вибираючи найкращі рішення для мульчування ґрунту. Одним із популярних варіантів вважається перфорована плівка SOTRAFA, що здатна підтримувати ґрунт пухким та зволоженим. Таким чином, рослини можуть розвиватися в ґрунті, насиченому необхідною кількістю повітря і води. Крім того, таке покриття виключає можливість активного розростання бур’янів і оберігає листя від комах. Плівка ‒ універсальний матеріал, який використовується на відкритих ділянках чи в теплицях.

Використання органічних субстратів GrondMeester

Для вирощування розсади різних квіткових культур рекомендовано використовувати різноманітні органічні субстрати. Компанія «AGRID» пропонує відразу декілька видів таких субстратів ‒ торф’яні і кокосові.
Кожен з представлених різновидів має певні переваги:

субстраты купить- Кокосовий субстрат являється органічно якісним і використовується в процесі вирощування культур. Вдається створити оптимальні умови для розвитку кореневої системи. Такий субстрат було створено на основі кокосової шкірки, яка пройшла спеціальну обробку.
 Торф’яний субстрат також призначений для вирощування розсади. Він може зберігати вологу і необхідну кількість повітря в ґрунті, що необхідно для повноцінного розвитку рослин. До складу входить суміш різноманітних торфів різних фракцій, зволожуючий агент та набір добрив.

Кокосові диски здатні накопичувати вологу та поступово віддавати її кореневій системі протягом 24 годин. Це особливо важливо для дачників, у яких немає можливості здійснювати регулярне зрошування ділянок. Разом з вологою рослини будуть отримувати поживні речовини, необхідні для їх активного розвитку.

Декоративні огорожі для квіткових клумб і садових ділянок

Для створення акуратних та доглянутих ділянок в саду чи на городі рекомендовано використовувати спеціальні огорожі. Вони виконують відразу декілька функцій – декоративну та захисну. В результаті вдається не лише створити привабливий екстер’єр садової ділянки біля будинку, але і вберегти рослини від різноманітних механічних пошкоджень.

Серед необхідних характеристик сітки ТМ Tenax відзначають:

● міцність і одночасну м’якість матеріалу;
● поліетиленові сітки відрізняються різним розміром осередків (комірок);
● проста фіксація за допомогою стовбців чи спеціального металевого каркасу.

Виробник використав екологічно чистий і безпечний матеріал, що не несе шкоди здоров’ю людини і рослинам в цілому. Крім того, такі огородження відрізняються ультрафіолетовою стабілізацією і стійкістю до хімічних речовин.

Для рослин, які плетуться, рекомендовано підбирати матеріал з великими комірками. Так можна створити «живу» огорожу на ділянці, по якій будуть розростатися різноманітні культури.

Надійні кріплення для квіткових сіток Tenax

Для створення міцних і надійних конструкцій знадобляться міцні кріплення, що можуть забезпечити якісну фіксацію матеріалів. Широкий асортимент різноманітних кріплень дозволяє користувачам вибрати найбільш практичні варіанти. Одним із найбільш популярних являються спеціальні кліпси. Основне призначення таких кліпс полягає у фіксації квіткових сіток до різноманітних конструкцій, на яких будуть закріплені дані сітки.

Кліпси можна сміливо назвати універсальним кріпленням, оскільки вони використовуються не лише для затінюючих, але і для вольєр них сіток. Матеріал, із якого виготовлені кліпси – ПВХ. Кріплення представлені в зеленому кольорі, як і більшість квіткових сіток. Таким чином, кліпси буквально зливаються з готовими конструкціями, не привертаючи зайвої уваги та не порушуючи екстер’єр.

Це спеціальні аксесуари, що надійно защеплюються. Вони допомагають помітно збільшити площу розміщення сітки, виключаючи можливість її пошкодження в місці приєднання. Конкретний інтервал фіксації кліпс напряму залежить від ширини рулону сітки.

Агроткань для цветочных клумб и оранжерей

В теплицях чи на садових ділянках потрібно створити ефект світловідбиття і налагодити процес мульчування ґрунту. Все це можливо зробити з допомогою всього одного матеріалу ‒ агротканини. Щоб збільшити ефект світловідбиття, краще всього використовувати матеріал білого кольору. Таким чином, плоди будуть значно швидше достигати, рівномірно змінювати колір.

применение агроткани

Чеський концерн JUTA пропонує в продажі тканину Agrojutex, виготовлену із поліпропіленових волокон підвищеної міцності. Такі волокна вважаються безпечними і екологічно чистими, а тому зовсім не шкодять культурам.

В стандартному виконанні агротканина має показники міцності 100 г/м.кв. Однак покупці мають змогу замовити вироби міцністю 90 чи 130 г/м.кв. Все залежить від певного виду квітів, а також умов їх вирощування.

Фіксація тканини достатньо проста ‒ потрібно використовувати заздалегідь підготовлену міцну основу. Агротканина представлена в рулонах різних розмірів, що дозволяє покупцеві вибрати необхідний варіант для кожної окремої ділянки.

Підтримка дилерів ‒ розвиток партнерських відносин

Для співробітництва зі своїми дилерами ми використовуємо уже налагоджену схему роботи, спрямовану на постійний розвиток і удосконалення послуг. Спеціалізовані магазини по квітникарству, садові центри пропонують своїм покупцям змогу вибрати дійсно якісні товари по догляду за садом та городом. Компанія «AGRID» завжди працює над тим, щоб надавати своїм дилерам комплексну підтримку для продажу товару. Це сприяє активному розвитку бізнесу, спрямованому на отримання стабільного прибутку.