You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Виставка Flower Expo 2016

12-14 квітня 2016 в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, м. Київ) проходила одна з найкрасивіших

Виставка Flower Expo 2016

12-14 квітня 2016 в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, м. Київ) проходила одна з найкрасивіших і надихаючих виставок України - Flower Expo Ukraine 2016. Виставка присвячена новим гібридам квітів, а також технологіям їх вирощування, транспортування і зберігання.

Компанія AGRID взяла участь у виставці вперше, представивши матеріали для вирощування квітів.

Родзинкою пропозиції виступив кокосовий субстрат GrondMeester, представлений фахівцями AGRID.

В асортименті компанії також є: шпалерні сітки для підтримки квітів, агроволокно для укриття від заморозків, плівки для теплиць POLITIV, мульчуюча агротканина AGROJUTEX і затінюючі сітки KARATZIS.

Представлені на виставці матеріали компанії AGRID допомагають виробникам квітів швидко і якісно вирощувати гарні квіти, завдяки чому активно користувалися попитом.

Зокрема кокосовий субстрат, про який говорилося вище, - найцікавіший продукт для вирощування квітів на малооб'ємній гідропоніці. Кокосовий субстрат GrondMeester має оптимальне співвідношення повітря-вода для вирощування найбільш примхливих в цьому відношенні квітів (гербери і т.п.). Також він довго зберігає свою структуру, що дозволяє використовувати субстрат неодноразово, кілька років поспіль.