You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Товари для ягідництва закритого ґрунту

Ягідництво закритого ґрунту, це одна з найперспективніших галузей сільського господарства України. Територіальне розташування України дозволяє отримувати якісні врожаї ягідної продукції в ранні терміни за допомогою застосування технології закритого ґрунту. Керованість і можливість впровадження всього спектру передових рішень, дає змогу ягідництву закритого ґрунту займати гідне місце в структурі сільського господарства України і потребує інтенсивного розвитку в майбутньому. Особливу увагу привертає технологія вирощування ягідних рослин на малооб’ємній гідропоніці, яка дозволяє отримувати ранні і якісні врожаї смачних ягід. За для підвищення ефективності та розвитку галузі, компанія AGRID пропонує тепличні плівки, мульчуючі матеріали, кокосові та торф’яні субстрати, системи зрошення та сітки для затінення для застосування в ягідництві закритого ґрунту.

Забезпечимо Україну ранньою ягодою разом!

Ягідництво закритого ґрунту

Світове ягідництво активно розвивається і стає більш технологічним. Здійснюється інтенсифікація виробництва, використовуються сучасні технології для вирощування культур і переробки ґрунту, тому великі фермерські господарства орієнтуються на світові тренди.

Зміна клімату призводить до того, що збільшуються вимоги до вирощування всіляких ягід. Тому виробництво свіжого ринку поступово переходить в захищений ґрунт. В Україні, а також в інших сусідніх країнах, що спеціалізуються на свіжому ринку, використовують якісні товари для ягідництва закритого ґрунту, що дозволяють вирощувати культури в теплицях, різних тунелях і т.п. Таким чином, вдається забезпечити хороший урожай. 

Також, закритий ґрунт використовується в тому випадку, якщо фермерам необхідно отримати ранній урожай одними із перших. У результаті на ринки потрапляють такі популярні ягоди, як ожина, полуниця, малина і лохина. Завдяки застосуванню високоякісних матеріалів вдається досягти поставлених цілей і виростити необхідну кількість продукції для продажу.

Де купити інструменти для ягідництва закритого ґрунту за вигідними цінами

Компанія «AGRID» є головним дистриб'ютором товарів для ягідництва закритого ґрунту, пропонуючи своїм споживачам високоякісні і надійні рішення, що широко застосовуються в сільськогосподарській сфері. Таким чином, українські фермери, дачники і садівники можуть зовсім по-іншому подивитися на сферу ягідництва.

Щоб зрозуміти, де купити інструменти для ягідництва закритого ґрунту, необхідно ознайомитися з нашою продукцією. На сайті представлені матеріали від перевірених європейських компаній-виробників, що мають міжнародні сертифікати якості.

«AGRID» - постачальник товарів для ягідництва закритого ґрунту

Компанія «AGRID» є учасником величезної групи компаній «EUROIZOL» і активно працює над удосконаленням сучасної сільськогосподарської галузі. Крім цього «AGRID» - це головний постачальник товарів для ягідництва закритого ґрунту, що надає маркетингову підтримку та партнерські програми для активного розвитку бізнесу.

В асортименті запропоновані перевірені і якісні товари, що є екологічно чистою продукцією. Завдяки їх застосуванню вдається вирощувати ягоди в закритому ґрунті, виключаючи негативний вплив ззовні.

Товари для ягідництва закритого ґрунту: великий асортимент продукції

Вибираючи відповідні товари для закритого ґрунту, необхідно звертати увагу на кілька важливих умов, яким повинні відповідати дані матеріали:

 • Захищати рослини від сильних поривів вітру.
 • Захищати від перегріву і від негативного впливу ультрафіолетових променів.
 • Захищати від птахів і різних комах, що можуть пошкодити кореневу систему, достиглі плоди, листя.
 • Захищати від заморозків, коли мова йде про вирощування ягід під час зимового сезону.
 • Захищати від бур'янів, що заважають ягодам розростатися на певній ділянці.

Крім цього, товари для ягідництва закритого ґрунту забезпечують виконання додаткових функцій. Серед таких важливо відзначити підтримку потрібної кількості вологи для швидкого дозрівання врожаю, а також - захист врожаю від пестицидів. Як результат - якісний продукт, який можна використовувати в їжу.

Постачальник товарів для ягідництва закритого ґрунту допоможе підібрати необхідні матеріали для подальшої експлуатації, враховуючи особливості врожаю.

Затінюючі сітки KARATZIS

Затінюючі сітки - одне з найкращих рішень для якісного захисту молодих рослин від сонячних променів. Постачальник товарів для ягідництва закритого ґрунту пропонує новий продукт, який користується особливою популярністю в багатьох європейських країнах. В якості основного матеріалу виробник використовував світлостабілізований поліетилен.

У продажу сітка представлена в декількох відтінках: темно-зелена, біла і жовто-синя. Сітки KARATZIS продаються в рулонах для зручного застосування, відрізняються своєю легкістю при максимальних показниках міцності.

Особливості застосування сітки:

Для теплиць

Коли температура повітря підвищується, сітку використовують поверх плівки на теплиці. Таким чином можна зменшити температурні показники всередині теплиці на 5-10 градусів.

В хмарну погоду

За нестачі сонячного освітлення та тепла сітку можна легко зняти.

Захист від негоди

Сітка виконує додаткову захисну функцію, оберігаючи теплицю від граду, сильної зливи, поривів вітру.

Застосування декоративної огорожі TENAX

Пластикова декоративна сітка знайшла своє застосування не тільки для огорожі садових клумб, а й також для огородження теплиць, де ростуть всілякі ягоди. Таким чином, можна захистити теплиці і урожай від птахів та інших шкідників, які можуть проникнути на ділянку.

В процесі виробництва за основу був узятий поліетилен. Це унікальний матеріал, в якому поєднуються необхідні міцнісні властивості, акуратний зовнішній вигляд і надійність. В результаті цей матеріал має такі переваги:

 • Стойкость к резким температурным перепадам, что позволяет его использовать на протяжении всего года.
 • Ограждение не реагирует на увеличенные показатели влажности.
 • Не поддается влиянию коррозии, не гниет и не трескается от заморозков.
 • Не теряет насыщенный цветовой оттенок при постоянном контакте с водой или с солнечными лучами.
 • Не подвергается грибковым образованиям.
 • Не представляет опасности для растений.

Обираючи, де купити інструменти для ягідництва закритого грунту, необхідно звернутися за допомогою в компанію «AGRID». Головний постачальник високоякісної продукції допоможе підібрати ідеальне рішення для вирощування різних видів ягід.

Органічний субстрат GrondMeester

В процесі вирощування полуниці, ожини та інших видів ягід рекомендується використовувати спеціальний кокосовий субстрат. Завдання цього продукту полягає в тому, щоб організувати ідеальні умови для розвитку кореневої системи культур. В процесі виготовлення виробник GrondMeester використовував метод, що дозволяє грамотно переробити кокосову шкірку.

Властивості субстрату:

 • У структурі даного продукту присутні кокосові волокна, а також відзначають ідеальне співвідношення чіпсів і торфу.
 • За рахунок натурального складу субстрат дозволяє збільшити врожайність до 50-100%.
 • Підвищена буферність по вологі і необхідна кількість корисних мікроелементів дозволяє підтримувати рослини протягом 24 годин. Це особливо важливо, коли з певних причин фермер або дачник не має можливості здійснювати полив на закритій ділянці.

У порівнянні зі звичайним торфом, 100% органічний субстрат навіть після висихання з легкістю вбирає вологу. Приймаючи рішення купити товари для ягідництва закритого ґрунту, більшість фермерів віддають перевагу саме цьому продукту, враховуючи його переваги і корисні властивості для рослин.

Кислий торф'яний субстрат GM MIX 3 SOUR для ягід

Для лохини часто використовується спеціальний кислий торф'яний субстрат, що сприяє активному розвитку культур, незалежно від погодних умов. Даний продукт відмінно підійде для вирощування ягід в тепличних умовах, коли рослини не отримують необхідної кількості вологи і сонячного тепла.

До складу продукту входять різні частки сфагнових торфів, розмір фракцій яких варіюється від 0 до 20 мм. В якості додаткових компонентів виробник використовував:

 • Зволожуючий агент Fiba-Zorb.
 • Набір всіляких добрив NPK.

Підвищена структурна стабільність позитивно позначається на способі застосування кислого субстрату і його позитивних властивостях в цілому. Він відмінно справляється з двома важливими завданнями - утримувати необхідні запаси повітря і вологи. Таким чином, коренева система ягід буде правильно розвиватися, що допоможе фермерам і дачникам створювати оптимальні умови навіть в теплицях.

Тепер, купити товари для ягідництва закритого ґрунту може кожен. Належний догляд за рослинами зможуть забезпечити професійні та якісні матеріали від європейських виробників.

Прозорі тепличні плівки SOTRAFA

Для основного або внутрішнього покриття всіляких видів теплиць використовується прозора плівка SOTRAFA. Магазини інструментів ягідництва закритого грунту в Україні пропонують дану продукцію за вигідними цінами від компанії-виробника. Протягом довгих років завод-виготовлювач використовує сучасні технології, експериментує з різними матеріалами для створення високоякісної продукції. В результаті було визначено ідеальний матеріал - поліетилен.

Особливості застосування тепличних плівок:

 • Плівка забезпечує пряме і повне пропускання спектру ФАР.
 • На листі рослин відзначають максимальну концентрацію світлової енергії, необхідної для їх розвитку.
 • Навіть в тепличних умовах вдається організувати якісний процес фотосинтезу.

Застосування спеціальних добавок виключає утворення конденсату всередині теплиці, що призводить до збільшених показників вологості. Замовити товари для ягідництва закритого грунту можна по всій території України. Тепличні сітки постачаються у вигляді рулонів, що спрощує процедуру їх подальшої експлуатації.

Агротканина AGROJUTEX в умовах тепличного господарства

Агротканина активно використовується в сільському господарстві, виконуючи відразу кілька важливих функцій: мульчування ґрунту і створення світловідбивних ефектів. В магазинах інструментів ягідництва закритого ґрунту в Україні представлена міцна агротканина від чеського виробника JUTA.

Тканий матеріал пористого типу створений з екологічно чистої і абсолютно безпечної сировини - поліпропіленового волокна. Щільність стандартної тканини становить 100 г / м2.

Матеріал представлений в білому кольорі, завдяки якому теплиця наповнюється необхідною кількістю світла. Таким чином, плоди можуть набагато швидше дозрівати, незалежно від сезону і погодних умов на вулиці. Застосування агротканини особливо актуально для регіонів, де протягом усього року сонячних днів набагато менше в порівнянні з хмарними. В результаті ягоди будуть отримувати необхідну кількість світла навіть взимку.

Щоб замовити товари для ягідництва закритого ґрунту, потрібно визначитися з відповідним ступенем щільності. Можна придбати агротканину щільністю 90 і 130 г / м2.

Обираємо агроволокно GREENTEX

Агроволокно є легким і екологічно чистим матеріалом із «дихаючими» властивостями. Це нетканий поліпропіленовий матеріал, який використовується для різних ягід, що вирощуються в тепличних умовах для отримання раннього врожаю.

Укладання волокон здійснюється на рослини. У міру того, як рослини піднімаються, агроволокно теж акуратно піднімають. При цьому листя, стебла і плоди не ушкодяться під вагою даного матеріалу. Для фіксації агроволокна використовують невеликі кілочки, що допоможуть йому утримуватися на грядці. Після того, як урожай дозрів, матеріал піднімають, очищають від бруду і відкладають до наступного використання. Зберігати агроволокно потрібно в закритому приміщенні, де є оптимальні показники вологості.

Лідер проектних робіт і використання товарів для інструментів - компанія «Євроізол» пропонує споживачам виключно перевірену і якісну продукцію. Для сільськогосподарської сфери були відібрані міцні і надійні матеріали, що можуть бути використані фермерами або дачниками.

Вирощування ягід в теплицях

Вирощування ягід в тепличних умовах на сьогоднішній день вважається одним з найприбутковіших бізнесів. Однак для отримання бажаного прибутку необхідно приділити особливу увагу умовам, в яких буде вирощуватися ягода. Тому бізнесмени-початківці часто цікавляться, де купити інструменти для ягідництва закритого грунту. Виділяють кілька популярних ягід, які активно вирощують українські фермери.

Малина

Незважаючи на те, що малина відноситься до менш вибагливих ягід в плані пошуку ідеального ґрунту, за нею також потрібно організовувати належний догляд. Кущі малини рекомендується висаджувати, дотримуючись певну відстань - 1,5 м. Основна популярність цієї ягоди полягає в тому, що малина багаторічна, тому дачникам і фермерам не потрібно витрачати час на щорічну висадку нових кущів. При правильному догляді ягода зберігає власні плодові якості.

Різні сорти малини дозволяють отримувати урожай один раз на рік або кілька разів на рік. Залежно від сорту підбирається набір інструментів для ягідництва в закритому грунті.

Полуниця

Це ще одна ягода, що відрізняється підвищеним споживчим попитом. Як правило, її висадку починають навесні або в кінці літа. Однак при вирощуванні полуниці в тепличних умовах важливо пам'ятати одне правило: цю ягоду можна вирощувати на одній і тій же ділянці 4 роки поспіль. Збільшити власний прибуток від полуничного бізнесу можна в зимовий період, коли полуниця вважається дефіцитним товаром. Маючи споруджену теплицю і оптимальні умови для росту даної культури, можна заробити на продажу солодкої ягоди.

 

Ожина

Ожина здатна давати набагато більше врожаю в порівнянні з малиною. Крім того, на сучасному ринку ця ягода представлена в невеликому асортименті, так як більшість фермерів віддають перевагу більш відомим видам ягід - полуниці, малині. За рахунок цілорічного дефіциту ожини «ягідні бізнесмени» зможуть отримати бажаний прибуток.

Обираючи правильні поживні мікро і макроелементи, можна збільшити початкові показники родючості ґрунту. Таким чином, з одного куща ожини вдається зібрати близько 30 кг свіжого врожаю. Крім того, кущі ожини набагато краще переносять посуху в порівнянні з кущами малини, що потребують збереження оптимальних показників вологості.

Смородина 

Більшість сучасних фермерів не відмовляється від вирощування смородини, так як саме ця ягода є головним джерелом мікроелементів і вітамінів. Виділяють два основних види: червона і чорна смородина. Кущі висаджують в теплицях, дотримуючись відстані близько 1,5-2 м., адже смородина має особливість широко розростатися. Однак, не рекомендується висаджувати порічки разом з чорною. Для цього найкраще організувати кілька різних теплиць. Але навіть при дотриманні всіх умов, перший урожай ця ягода подарує тільки через три або чотири роки після висадки.

Обрати й купити товари для ягідництва закритого ґрунту

Найкраще вирощувати ягоди в спеціально облаштованих теплицях. Таким чином, починати посадкові роботи можна набагато раніше, а це значить, що перші результати також не змусять себе довго чекати.

Компанія «AGRID» пропонує всім бажаючим купити товари ягідництва закритого ґрунту, які активно використовуються в сільськогосподарській сфері. Це переважно впливає на збільшення врожайності і поліпшені смакові якості.

Магазини інструментів ягідництва закритого ґрунту в Україні

Компанія «AGRID» пропонує різні партнерські програми для своїх клієнтів, що бажають активно розвиватися в сфері сільського господарства. Всі магазини інструментів ягідництва закритого ґрунту в Україні отримали можливість замовляти високоякісну продукцію для подальшої реалізації в різних областях. Разом з товарами магазини отримують необхідні сертифікати, що підтверджують якість всієї продукції. Крім того, фахівці компанії забезпечують всебічну підтримку клієнтів під час просування товарів на просторах інтернету.

Лідер проектних робіт і використання товарів для інструментів - компанія «Євроізол»

Група компаній Євроізол була створена в 1994 році. Компанії «AGRID», «MIZOL», «TOMO», «ЄвроТерм» також включені в цю групу. Це досвідчені постачальники продукції, які мають величезний стаж в даній сфері діяльності.

Лідер проектних робіт і використання товарів для інструментів - компанія «Євроізол» зібрала справжню команду професіоналів своєї справи. Завдяки цьому українські споживачі мають можливість придбати дійсно якісні, надійні і сертифіковані товари від європейських виробників.

Замовити товари для ягідництва закритого ґрунту

Сфера ягідництва вимагає застосування сучасних матеріалів, які збільшують кількість і покращують якість врожаю. Тому лідер проектних робіт і використання товарів для інструментів - компанія «Євроізол» зібрала кращих фахівців, що надають послуги в сфері промислового та сільського господарства.

Компанія «AGRID» пропонує великий асортимент всіляких товарів, які використовуються під час вирощування ягід в тепличних умовах:

 • агроволокно;
 • декоративні сітки, що виконують функцію надійної огорожі;
 • кокосові і торф'яні субстрати;
 • агротканина;
 • прозорі тепличні плівки;
 • затінюючі сітки;
 • мульчуючі плівки і багато іншого.

Щоб купити матеріали для ягідництва закритого ґрунту, кожен споживач має можливість ознайомитися зі списком компаній-виробників. Це провідні світові постачальники, які налагодили виробництво високоякісних товарів у всіх країнах.

Великий асортимент продукції дозволяє обрати і замовляти товари для ягідництва закритого грунту за демократичною вартістю. В каталозі запропонована продукція для різних ягід, з огляду на основні умови їх вирощування.

Купити матеріали для ягідництва закритого ґрунту: переваги продукції

Завдання якісних матеріалів для сфери ягідництва - захистити плоди, листя і кореневу систему, щоб забезпечити якісний урожай в зазначені терміни. Приймаючи рішення купити матеріали для ягідництва закритого ґрунту в Україні, необхідно врахувати їх основні переваги:

 • Можливість використовувати для різних видів ягід, враховуючи особливості конкретного матеріалу. Всілякі плівки для теплиць можна застосовувати для низькорослих рослин з високою щільністю посадки, для рослин з невеликою кількістю листя, а також для ягід, що особливо вимогливі до рівня вологості.
 • Захист від сонячних променів. Далеко не всі ягоди можуть рости при постійному контакті з УФ-променями.
 • Захист від негоди. Вдається вирощувати культури в теплицях взимку, створюючи для них сприятливий мікроклімат.
 • Тривалий експлуатаційний термін - це заслуга інноваційних технологій, якісної сировини і її правильної обробки.

Тепер, купити матеріали для ягідництва закритого ґрунту можна в Україні, віддаючи перевагу товарам від перевірених постачальників. Вся продукція сертифікована і виготовлена з екологічно чистої сировини.