You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Товари для ягідництва відкритого ґрунту

Ягідництво відкритого ґрунту – одна з найприбутковіших галузей сільського господарства України. Кліматичні і ґрунтові зони сприяють вирощуванню найрізноманітнішої ягідної продукції, застосовуючи усі наявні технології. Ягідні культури мають чи не найважливіше значення в раціоні Українців з точки зору вітамінного комплексу. Технології, представлені компанією AGRID дозволяють створювати оптимальні умови для вирощування якісних ягід. Ми пропонуємо мульчуючі і покривні матеріали, системи зрошення, захисні сітки.

Наповнимо ринок якісною ягодою разом!

Ягідництво відкритого ґрунту

В Україні збільшується попит на вирощування таких ягід, як ожина, малина, полуниця, лохина і смородина. Тому сфера ягідництва активно розвивається, дозволяючи бізнесменам отримувати бажаний прибуток. Використовуючи спеціальні товари для ягідництва відкритого ґрунту, можна налагодити сезонний бізнес і продажу готового врожаю.

Як правило, початок сезону припадає на червень-серпень. Полуницю вирощують на продаж в червні, а найбільший прибуток від малини аграрії отримують в липні-серпні. Багато фермерів відмовляються від використання теплиць і вирощування ягід в зимовий період, аргументуючи це тим, що такий бізнес є нерентабельним і дорогим.

Лохина вважається однією з найдорожчих ягід, представлених на українських ринках. Тому аграрії приділяють особливу увагу якісному процесу її вирощування поза теплицями, використовуючи перевірені матеріали і добрива.

«AGRID» - головний постачальник товарів ягідництва відкритого ґрунту, який пропонує перевірену продукцію від європейських брендів. Останнім часом попит на дану продукцію виріс не тільки серед аграріїв, а й також серед власників приватного сектору. Дачники активно вирощують різноманітні види ягід для себе або на продаж.

Купити товари для відкритого ґрунту за вигідними цінами

Величезні агрокомпанії, які займаються вирощуванням ягід, орієнтуються на експорт, а дрібні фермерські господарства спантеличені пошуком внутрішніх ринків для реалізації продукції. Однак, ці компанії мають спільну мету: отримати якісний урожай, на який буде попит у споживачів.

Це можна зробити тільки при створенні оптимальних умов для вирощування ягід на відкритому ґрунті. Тому необхідно купити матеріали для відкритого ґрунту, які допоможуть створити ідеальні умови для росту культур.

«AGRID» - постачальник товарів для ягідництва відкритого ґрунту

Компанія «AGRID» - справжній експерт у галузі сільського господарства, який пропонує високоякісні матеріали. Будучи головним постачальником товарів ягідництва відкритого ґрунту, компанія постійно працює над тим, щоб вдосконалити рішення, які стосуються благоустрою земельних ділянок.

В асортименті представлені популярні види екологічно чистих матеріалів, що відмінно підійдуть для захисту ягід від погодних умов і всіляких шкідників. Таким чином, вдається отримати хороший урожай в заплановані терміни.

Товари для ягідництва відкритого ґрунту: вирощування різних ягід

Для вирощування різних видів ягід потрібно використання допоміжних матеріалів, націлених на захист кореневої системи, листя, стебла і плодів.

Компанія «AGRID» пропонує наступні товари для ягідництва відкритого ґрунту:

● агроволокно;

● аксесуари;

● декоративні огорожі;

● захисні сітки від птахів, від вітру і граду;

● органічні субстрати;

● затінюючі сітки та інше.

Вибрати й купити товари для відкритого ґрунту можна по всій території України.

Особливості вирощування полуниці

Починати висадку полуниці у відкритий ґрунт рекомендується на початку весни або осені. Молоді паростки особливо потребують захисту від погодних умов, а також поживних речовинах. Пам'ятайте про те, що полуниця - це ягода, яка віддає перевагу добре зволоженому земляному ґрунту. Тому вона ніколи не виросте на солончаках або вапняках.

Рекомендується вкривати грядку агроволокном, який створює необхідний мікроклімат для рослин. Таким чином, ягода захищена від різких перепадів температур, а також в спекотні літні дні створюється додатковий захист від сонця.

Особливості застосування товарів для ягідництва відкритого ґрунту:

● Чорне мульчувальне агроволокно перешкоджає проростанню бур'янів, що дає можливість отримати екологічно чистий урожай без використання гербіцидів. Чорний колір агроволокна сприяє ранньому прогріванню ґрунту. Притягуючи сонячну енергію, він створює оптимальний температурний режим для рослин. Мульчувальне агроволокно захищає плоди від бруду, чим покращує їх товарний вигляд. Це все вагомо знижує витрати праці і догляд за рослинами.

● Агроволокно допоможе захистити плоди від бруду. Можна зривати ягоди і їсти їх прямо з грядки.

● Чорно-біле мульчувальне агроволокно добре відбиває світло, а це призводить до швидкого дозрівання полуниці.

Для висадки полуниці на відкритому ґрунті використовують різні способи: рядами, гніздами або окремими кущами.

Особливості вирощування малини

Малину найкраще висаджувати на відкритому ґрунті, обираючи ділянки, куди потрапляє достатня кількість сонячного світла, але при цьому є відмінна ізоляція від вітру. Садити цю ягоду найкраще навесні або восени, а зелені живці - в літній сезон. При цьому важливо попередньо подбати про підготовку ґрунту: восени - за місяць, а навесні - потрібно починати ще з осені.

Висаджувати ягоду можна декількома способами:

● Окремими кущами, залишаючи на кожному 10 пагонів.

● Стрічковим способом, коли готують траншеї для висадки рядами.

Для вирощування саджанців малини найкраще використовувати субстрати Grond Meester.

Особливості вирощування лохини

Лохина не тільки смачна, але і дуже корисна ягода. Це одна із самих невибагливих ягід, що швидко адаптуються до різних кліматичних умов. Під час висадки важливо дотримуватися відстані між кущами, що сильно розростаються - 1-1,5 м.

Цвісти кущ починає вже в кінці весни, а перші плоди з'являються в середині липня. Це стосується ранніх сортів. Для пізніх сортів характерна поява ягід в кінці літа або вже на початку осені. Для вирощування лохини потрібно купити товари для відкритого ґрунту, що захистять ягоду від зайвої вологи в ґрунті, так як лохина не переносить перезволоження. Тому потрібно застосування агротканини Agrojutex для мульчування грядок, а також субстратів Grond Meester.

Особливості вирощування аґрусу

Доведено, що в сприятливих умовах кущі аґрусу здатні приносити плоди близько 20 років і навіть більше. Але це за умови, що фермер буде приділяти ягодам належну увагу.

Агрус дуже вимогливий до правильно обраних земельних ділянок. Ця ягідна культура звикла рости на добре освітлених територіях, де досить багато сонця. Тому для вирощування на відкритому ґрунті агрус відмінно підходить. На постійне місце кущі висаджують навесні або восени. При цьому не варто ігнорувати відстань між кущами: для невеликих сортів - це 1 м, а для габаритних - 2 м.    

Товари для ягідництва відкритого ґрунту: агроволокно GREENTEX

Покривне агроволокно GREENTEX представлено в чорному і білому кольорах. Такий матеріал використовують для захисту ягід, висаджених на відкритому ґрунті. Міцність даного агроволокна робить його незамінним під час захисту листя, стебла або плодів від сильних поривів вітру, всіляких шкідників, від граду, сильного дощу, сонячних променів і навіть невеликих заморозків (до -3 градусів).

Важливо звернути увагу на функціонал чорного і білого полотна:

1. Основне призначення білого агроволокна - захист від заморозків, а допоміжна функція - захист від вітру, сонця, птахів і різних комах.

2. Основне призначення чорного агроволокна - захист від бур'яну і створення сприятливого мікроклімату для кореневої системи рослин.

Магазини інструментів ягідництва відкритого ґрунту в Україні пропонують в продаж якісну продукцію за доступними цінами, яка широко затребувана серед аграріїв.

Особливості укладання:

● Біле агроволокно укладають на рослини. За рахунок своєї легкості таке покриття не зашкодить плодам або листю, так як не створює додаткового навантаження.

● У міру зростання рослин матеріал акуратно піднімають.

● Для фіксації країв матеріалу використовуються мішки з піском, труби або цеглини.

Такі покриття для ягідництва відкритого ґрунту можна застосовувати протягом усього року. Після першого використання агроволокно підходить для повторної експлуатації за умови, що будуть дотримані всі правила його зберігання (сухе і темне місце).

Декоративна огорожа TENAX

Обираючи товари для ягідництва відкритого ґрунту, багато дачників і фермерів вважають за краще облагородити і облаштувати власну ділянку. Щоб територія, де висаджені різні ягоди, виглядала акуратною і доглянутою, використовують спеціальну декоративну огорожу. Крім того, така сітка дозволяє захистити рослини від птахів (кури, гуси, качки), від всіляких шкідників, що можуть зіпсувати вже достиглі ягоди, пошкодити листя або стебла.

Особливості та властивості сітки:

● Високі показники міцності на розрив.

● Необхідна м'якість і еластичність пластикової сітки.

● Травмобезпечна конструкція в порівнянні з металевими огорожами. Це особливо важливо, коли у дворі постійно грають маленькі діти.

Якщо Ви не знаєте, де купити матеріали для ягідництва відкритого ґрунту, рекомендується звернутися за допомогою в компанію «AGRID». Процес установки декоративної огорожі досить простий: використовують спочатку організований металевий каркас або кілька стовпчиків. В процесі вибору сітки, необхідно звернути увагу на розмір комірок.

Замовити товари для ягідництва відкритого ґрунту: надійний захист від TENAX

Компанія TENAX пропонує різні варіанти сіток для захисту ягід, що ростуть на відкритих ділянках.

Магазини матеріалів для ягідництва відкритого ґрунту в Україні пропонують кілька видів сіток від TENAX:

 

Захист від птахів ORTOFLEX

Завдяки такій сітці вдається створити механічний бар'єр для птахів, які хочуть поласувати уже дозрілими ягодами. Матеріал досить легкий, що виключає додаткове застосування опорних конструкцій.

Захист від сильного вітру MONOTEX

У разі відсутності пристроїв проти вітру, необхідно використовувати сітки, що натягують на опорні конструкції. Такий матеріал виконує функцію розсіювання потоків вітру, зменшуючи їх швидкість.

Захист від граду IRRIDIUM

Антиградова сітка допомагає досягти необхідного фотоселектівного ефекту. Фіксація сітки здійснюється із застосуванням спеціальних кріпильних елементів.

Замовити товари для ягідництва відкритого ґрунту можна по всій території України. В асортименті компанії «AGRID» тільки якісні і сертифіковані матеріали від європейських виробників.

Застосування кокосових субстратів GRONDMEESTER

Розвиток кореневої системи і плодоношення рослин - основні цілі, які переслідує органічний субстрат. Виробник використав екологічно чисту сировину, що дозволяє створювати високоякісний товар. Наприклад, для створення кокосового субстрату була використана справжня кокосова шкірка, що пройшла попередній метод обробки.

Замовляючи товари для ягідництва відкритого ґрунту, а саме - кокосові субстрати, важливо спочатку розуміти їх переваги:

● Швидкий та інтенсивний розвиток кореневої системи.

● Можливість збільшити врожайність до 40-100%.

● Висока буферність за змістом вологи, а також різних корисних мікро і макроелементів.

● Можливість забезпечувати вологою ягоди до 24 годин у разі відсутності регулярного поливу.

У складі даного товару міститься 100% кокосового торфу, що має сприятливий ефект на кореневу систему. Таким чином, ягоди отримують максимальну кількість поживних елементів, що сприяє гарному врожаю. У магазинах матеріалів для ягідництва відкритого ґрунту в Україні можна придбати кокосові субстрати різних обсягів.

Агрошпалера POLIFORT

Агрошпалера являє собою пластиковий садовий дріт, що використовується для теплиць, а також на грядках, в конструктивах огорож. В процесі виробництва було використано синтетичне моноволокно з поліестеру. За рахунок продуманої структури такий дріт став відмінним аналогом стандартного сталевого або нейлонового дроту.

Перш ніж купити матеріали для ягідництва відкритого ґрунту, важливо врахувати основні відмінні риси агрошпалер:

● Дріт з поліестеру в 6 разів легше в порівнянні зі сталевими виробами.

● Простий монтаж, що виключає отримання травм під час виконання монтажних і демонтажних робіт.

● Збереження початкового ступеня натягу протягом усього року, незалежно від погодних умов.

● Стійкість до ультрафіолетових променів.

Щоб виключити процес тертя агрошпалери об бетонний або залізний стовп, рекомендується додатково скористатися спеціальними кріпленнями (гачками).

Затінююча сітка KARATZIS для ягід

Ягідні культури, висаджені на відкритому ґрунті, постійно піддаються впливу негативних факторів ззовні. Одним з таких є сонячні промені. Деякі види ягід не призначені для постійного контакту з УФ-променями, що призводить до сповільненого дозрівання або, навпаки, гниття ягід.

Тому компанія «AGRID» рекомендує обрати і купити матеріали для ягідництва відкритого ґрунту - затінюючу сітку. Особливо ефективним є застосування даного матеріалу для молодих насаджень, які ще не встигли зміцніти і не мають захисту від сонячних променів.

Особливості застосування:

● Покупець має можливість підібрати певну ступінь затінення, що вказана в процентному співвідношенні.

● Простий монтаж матеріалу.

● Високі показники міцності.

Затінюючі сітки виготовлені з якісного матеріалу - поліетилену. Використовувати сітку можна, коли на вулиці сонячна погода, коли необхідно захистити урожай від комах і птахів. Таким чином, можна контролювати оптимальні умови для розвитку ягідних культур. Адже кожна ягода потребує в певній кількості тепла і сонячного світла. Тому фермер або дачник зможе «регулювати» створення необхідної тіні на ділянці.

Мульчуюча плівка SOTRAFA

Організувати процес мульчування у відкритому ґрунті допоможе спеціальна плівка, виконана з поліетиленового матеріалу. Її основні функції: захистити насадження від бур'янів і поліпшення стану ґрунту для активного зростання ягідних культур.

Плівка розроблена таким чином, що дозволяє надавати такий же позитивний вплив на ґрунт, що і натуральна мульча. За рахунок використання цих матеріалів вдається підтримувати необхідну рихлість і оптимальні показники вологості ґрунту. Мульчуюча плівка особливо ефективно працює в регіонах, де відчувається дефіцит води і опадів.

Крім того, мульчуюча плівка є відмінним «захисником» для ягід від всіляких шкідників, що можуть зіпсувати кореневу систему. Разом з цим матеріал «прогріває» землю, що дозволяє отримати ранній урожай навіть в умовах відкритого ґрунту.

Найчастіше мульчуючі плівки використовують восени і навесні. Такий матеріал застосовують для укриття рівних і досить високих грядок. Це допоможе зберігати в землі необхідну кількість вологи.

Де купити матеріали для ягідництва відкритого ґрунту в Україні

«AGRID» з 2010 року займається продажом всіляких матеріалів для сільського господарства. Для тих, хто не знає, де купити інструменти для ягідництва відкритого ґрунту в Україні, необхідно ознайомитися із запропонованим асортиментом від компанії «AGRID». Компанія «AGRID» входить до групи компаній «EUROIZOL».

На сайті представлені затребувані і популярні матеріали високої якості, без яких не обійтись при вирощуванні різних видів ягід на відкритому ґрунті.

Магазини матеріалів для ягідництва відкритого ґрунту в Україні

«AGRID» - справжній експерт в сільському господарстві, який пропонує різноманітні програми для співпраці. Обираючи, де купити матеріали для ягідництва відкритого ґрунту, фермерські господарства віддають перевагу перевіреним постачальникам.

Компанія надає всебічну підтримку для своїх клієнтів, а також гарантує експертну консультацію щодо застосування тих чи інших матеріалів. Таким чином, клієнт отримує повну інформацію про особливості використання конкретних товарів, а також про ефективність їх регулярного застосування.

Лідер проектних робіт і використання товарів для інструментів - компанія «Євроізол» 

Група компаній «EUROIZOL» працює з 1994 року, спеціалізуючись на дистрибуції промислових і сільськогосподарських товарів. Найбільші компанії, які входять до складу групи: MIZOL, ЄВРОІЗОЛ Geosynthetics, ЄвроТерм, AGRID, ТОМО і ЄВРОІЗОЛ Constructions. Лідер проектних робіт і використання товарів для інструментів - компанія «Євроізол» пропонує високоякісну продукцію з максимальною вигодою для своїх клієнтів.

Купити матеріали для ягідництва відкритого ґрунту від європейських виробників

Компанія «AGRID» представляє в Україні виключно високоякісні і сертифіковані товари. Ми підтримуємо співпрацю з провідними світовими виробниками, продукція яких широко відома в усьому світі. Таким чином, купити матеріали для ягідництва відкритого ґрунту можна по всій території України.

До списку популярних постачальників входять такі компанії: GREENTEX, SOTRAFA, AGROJUTEX, GRONDMEESTER, KARATZIS, TENAX і Polifort. Виробники здійснюють контроль якості своєї продукції на кожному етапі виробництва.

Для мульчування грядок використовують спеціальну агротканину AGROJUTEX від чеської компанії JUTA. Вона може бути використана для тепличних конструкцій або при вирощуванні ягід під відкритим небом. У продажу представлено два кольори - чорна та біла агротканина.

Досить щільний матеріал був створений з безпечних і екологічно чистих поліпропіленових волокон. Чудові показники повітро-і водопроникності допоможуть створити оптимальний мікроклімат для різних видів ягід. Крім того, така тканина запобігає виростанню бур'янів, що спрощує процес догляду за ділянкою.