You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Укривне агроволокно

Покривне агроволокно

Покривне агроволокно — це волокнистий матеріал білого кольору. Воно пропускає достатньо світла для росту рослин. Допомагає зберегти тепло, зберігає вологу під покровом. Завдяки волокнистій структурі воно пропускає повітря і воду. Але такий обмін уповільнений через що створюється ефект ковдри. І на відміну від плівки простір під агроволокном негерметичний тому немає ризику випадання конденсату, перегріву або порушена співвідношення кисню і вуглекислого газу. Покривне агроволокно «дихає».

 

Що таке агроволокно і яке воно буває

Агроволокно роблять з тонких поліпропіленових волокон. Вони витягуються з розплаву і формуються в полотно певної щільності. Процес виробництва укривного агроволокна віддалено нагадує приготування цукрової вати. Волокна в місцях перетину злипаються і виходить досить стабільна і міцна структура.

Поліпропілен сам по собі хімічно нейтральний і не схильний до біологічного руйнування, ні цвіль ні комахи йому не страшні. Головним руйнуючим фактором — це ультрафіолет. Сучасний геотекстиль (агроволокно одна із спеціалізованих різновидів геотекстильних матеріалів) містить стабілізуючі добавки. І термін служби УФ стабілізованого волокна 2-3 роки.

У нас ви можете купити покривне агроволокно Greentex зі стабілізацією на 4 сезони. Це хороший показник, тим більше, що не тільки декларовано на папері, як у деяких недобросовісних виробників.

Форма випуску агроволокна - це рулони і невеликі фасування розміром 1,6 на 10 метрів або 3,2 на 10 метрів. Дрібні фасування купують дачники і приватні домовласники.

Професіонали воліють купити покривне агроволокно в рулонах. Бренд Greentex підтримує наступні розміри на складах:

 

Ширина рулону, м

6,35

Довжина рулону, м

95

1,05

100

1,6

100

3,2

100

4,2

100

6,35

100

9,5

100

10,5

100

12,65

100

15,8

100

3,2

200

6,35

200

6,35

250

1,6

500


 

Це не всі можливі варіанти, при замовленні великої партії укривного агроволокна можливі інші комбінації ширини і довжини рулонів.

Другий важливий фактор щільність укривного агроволокна. Компанія Greentex випускає біле агроволокно в щільності від 17 до 50г / м2. Від щільності залежить міцність і сфера застосування, докладніше про це далі.

 

Особливості та сфера застосування укривного агроволокна

Існує також чорне і чорно-біле агроволокно, але застосовуються вони для мульчування і принциповою відмінністю укривного матеріалу є здатність пропускати світло.

Біле воно ж покривне агроволокно застосовують для:

 1. Укриття грунту з посівами, які ще не зійшли щоб грунт швидше прогрівся і заодно захист від птахів, які можуть склювати зерна. Так можна застосовувати агроволокно на посівах редиски і навіть можна отримати більш ранній урожай картоплі.

 2. Захисту молодих рослин від весняних заморозків. Легкі сорти агроволокна (до 23 г / м2) можна укладати безпосередньо на листя і стебла, але вони можуть захистити тільки від найслабших заморозків не більш -2-5 градусів. Більш щільні різновиди 30-50 г / м2 потрібно кріпити на каркас (дуги парника або стійки теплиці).

 3. Для захисту від «нападів з повітря» комах та інших шкідників. Якщо накрити грядку редиск легким агроволокном, то мушки не зможуть дістатися до паростків і відкласти личинки. В результаті редиска буде чиста, щільна і без черв'яків.

 4. Для створення парників і міні теплиць. В даному випадку це прекрасна альтернатива тепличної плівці. Якщо купити покривне агроволокно замість плівки, то ви отримаєте здоровий мікроклімат і хороший захист від заморозків і палючого сонця. На відміну від плівки, якщо не прибрати на день агроволокно з парника, то катастрофи не станеться. Тоді як під плівкою в яскравий сонячний день рослини загинуть від зростання температури і вологості.

 5. Покривне агроволокно також може використовуватися для створення тіні над листовими рослинами які погано переносять прямі сонячні промені.

 6. І нарешті, воно використовується для укутування теплолюбних рослин на зиму. Само по собі агроволокно звичайно не гріє, але створює прошарок, який уповільнює охолодження і блокує прямий контакт гілок зі снігом або гірше того льодом.

Які види агроволокна можна укладати на рослини без опори або каркаса

Розберемо все різновиди та можливі області застосування:

 1. Щільність 17 г / м2 - найлегше і найменш міцне. Добре підходить для укладання на ніжні паростки. Також підходить для прогріву грунту до того, як щось зійде. Не можна кріпити на каркас через малу міцность. Може створювати помірну тінь для захисту від прямих променів.

 2. Щільність 19 г / м2 - трохи міцніше, область застосування приблизно така ж. Але вже може захистити від невеликого заморозка до - 2 градусів. Все ще не підходить для натягнення на дуги через низьку міцності.

 3. Щільність 23 г / м2 - оптимальний варіант для укладання на сходи і захисту від заморозків до - 5 градусів і комах.

 4. Щільність 30 г / м2 - вже занадто важке для укладання на зелене листя і стебла. Підходить для парників із захистом від заморозків до - 7 градусів, і укутування дерев і кущів на зиму.

 5. Щільність 50 г / м2 - найщільніше з білого укривного агроволокна. Рекомендуємо купити таке для мнінітепліц і парників. Можна використовувати багато сезонів. Прискорює ріст і дозрівання овочів. Захищає від заморозків до - 10 градусів. Також це міцний багаторазовий матеріал для укутування кущів і дерев на зиму.

Від чого залежить ціна на покривне агроволокно

 

Ціни на матеріал зі спанбонду (так теж називають волокнисту геосинтетику) сильно відрізняється від виробника до виробника. У загальному випадку чим вище ціна, тим від більшої кількості неприємних сюрпризів ви застраховані:

 1. Щільність, в загальному випадку чим більша щільність, тим вище ціна укривного агроволокна. Але, якщо порівнюєте кілька зразків і є пропозиція ну дуже вигідної ціни. Перевірте його хоча б на дотик. Щільність дуже важко проконтролювати, тому деякі азіатські виробники на цьому «економлять».

 2. УФ стабілізація. Чим більше добавок і довговічніший матеріал, тим вище ціна на агроволокно. Тут уже на дотик не визначити, але варто орієнтуватися на відгуки і час появи продукції цього бренду на ринку. Стабілізуючі добавки дуже дорогі, тому не можна купити агроволокно хорошої якості за ціною нижче середньої по ринку.

 3. Занижена кількість в рулонах, по ширині або по довжині. Перевірені виробники на кшталт того ж Greentex та інших європейських брендів завжди продають рулони і фасування, точно відповідні кількості, зазначеній на упаковці.

Відгуки про покривне агроволокно

Ми впевнені в якості нашого товару, а, щоб вам було легше прийняти рішення ось кілька відгуків про найпоширеніші різновидах щільністю 30 і 50 г / м2:

 1. Оксана (30г / м2) - досить щільне і міцне, витримало всю весну і залишилося цілим і не розпатланим.

 2. Наталія (30 г / м2) Гарне агрополотно. Шкода, що мало купили. Накрили ним помідори тільки вони заморозок і пережили. Раджу брати з голками для фіксації, а то якщо присипати землею втрачається багато корисної площі.

 3. Ольга (50г / м2) Відмінний варіант, то що доктор прописав. Спочатку купили одну упаковку 3,2 на 10 метрів зробили парник. Потім замовили ще дві.

 4. Владислав (30 г / м2) - щільне однорідне, хоча і всього 30 г / м2 міцне. Хороша ціна і зручна фасовка.

 5. Наталія (30 г / м2) - хороша щільність, не рветься, не парить розсаду. За півтора місяці застосування не порвалося (чого я боялася найбільше). Редиска під агроволокном істотно відрізняється від тієї, що посаджена під плівкою.

 6. Катерина (30 г / м2) - накрили частина черешні, так що була вкрита шпаки НЕ скльювали, зняли без проблем не порвалося.

 7. Ольга (23 г / м2) навесні ростила під ним редиску, на літо зробила навіс над огірками, а то літо спекотне. Листя огірків не сохли, самі огірочки менше гірчать і довше плодоносили.

Чому вигідно замовити покривне агроволокно в Україні від компанії AGRID

Ми велика компанія у нас є 26 складів і філій на всій території України. А це означає, що:

 • можна купити покривне агроволокно можна з найближчого складу і тим самим заощадити на логістиці;

 • не потрібно чекати - підтримується складський запас часто можна забрати потрібний обсяг в день розміщення замовлення;

 • ми на ринку всерйоз і надовго, а значить у нас тільки якісний і перевірений товар, з хорошою УФ-стабілізацією, щільність і розміри рулонів відповідають заявленому, чим можуть похвалитися не всі виробники укривного агроволокна.

Ціна на покривне агроволокно залежить від розміру партії, і умов співпраці. У нас є спеціальні пропозиції для фермерів, агрохолдингів і торгуючих організацій.

 

Але навіть якщо вам потрібно купити пару рулонів ми зможемо запропонувати ціну на агроволокно, нижче ніж в інших точках продажу на продукт такого рівня якості.

Якщо ж потрібно зовсім небагато кілька фасовок по 5-10 метрів, ми порадимо вам найближчого дилера, у якого можна купити покривне агроволокно дрібного фасування.

 

Якщо з'явилися питання по наявності, оптовими цінами і можливості замовити покривне агроволокно в Україні з доставкою телефонуйте. Обов'язково допоможемо сформувати замовлення та поставимо в резерв потрібну кількість. Якщо партії потрібного обсягу в наявності не виявиться узгодимо терміни виготовлення під замовлення.