You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Тепличне господарство 2016

23-25 ​​лютого 2016 року в Києві проходила щорічна спеціалізована виставка технологій та обладнання

Тепличне господарство 2016

23-25 ​​лютого 2016 року в Києві проходила щорічна спеціалізована виставка технологій та обладнання для теплиць «Тепличне господарство 2016».

Компанія AGRID представила на виставці нові продукти: агроволокно Greentex, тепличні і мульчуючі плівки POLITIV, кокосовий субстрат GrondMeester, а також ремонтну стрічку FIXIT для теплиць.

Незважаючи на те, що масштаб виставки невеликий, вона викликає досить «живий» інтерес як серед професійних тепличників, що представляють великі тепличні комплекси, так і серед приватних фермерів з власними теплицями.

Особливий інтерес серед тепличників викликав новий кокосовий субстрат шріланкійского виробництва, який компанія AGRID представляє в Україні в найбільш повному і широкому асортименті.

Велике враження на аудиторію справили високотехнологічні 16-метрові плівки для теплиць, а також мульчуючі плівки ізраїльського концерну POLITIV, що відтепер ексклюзивно поставляються в Україну компанією AGRID.

Ремонтні одно- і двосторонні стрічки стали одним з найбільш затребуваних продуктів напередодні весни, так як вітер і сніг з льодом зробили свою справу, і покриття на теплицях потребують термінового ремонту. Нові стрічки FIXIT від AGRID допоможуть вирішити цю проблему.

Також в рамках виставки компанія AGRID спільно з представниками GrondMeester організувала проведення круглого столу з проблематики вирощування на малій гідропоніці. Ведучою круглого столу виступила агроном-консультант по вирощуванню суниці на малій гідропоніці Абселямова Ельвіра.