You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Кокосовий субстрат GrondMeester UNI

Кокосовий субстрат GrondMeester™ – це високоякісний 100%-во органічний субстрат для вирощування рослин методом гідропоніки, який створює оптимальні умови для розвитку кореневої системи і плодоношення рослин. Кокосовий субстрат виготовлений методом переробки кокосової шкірки.

Перевагою Кокосових блоків GrondMeester UNI є їх якісний склад, наявність в структурі волокон, оптимального співвідношення чіпсів і торфу. Структура субстрату сприяє швидкому та інтенсивному проростанню кореневої системи рослин. Завдяки своїм перевагам, кокосовий субстрат збільшує врожайність рослин від 40 до 100%. Кокосові блоки GrondMeester UNI мають високу буферність як по волозі, так і по мікро- і макроелементах. Завдяки цьому кокосові мати здатні, в разі аварії, забезпечувати рослини вологою до 24 годин. А також вони можуть накопичувати поживні речовини і віддавати рослинам за потребою.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
Гарантований склад
Гарантований склад
100% органіка
100% органіка
Відсутність патогенів
Відсутність патогенів
Тривалий термін експлуатації
Тривалий термін експлуатації
Нейтральний рН, ЕС – 1мСм/см
Нейтральний рН, ЕС – 1мСм/см
Країна-виробник Шрі-Ланка
Розмір, см 30х30х15
Склад 100% кокосового торфу
Вага, кг 5
Об’єм готового субстрату, л 65-70

Застосування

Кокосові блоки GrondMeester UNI використовують для вирощування садової суниці, троянд та інших квітів, салатів і зеленних культур.

Для вирощування рослин в кокосовому блоках GrondMeester UNI необхідно розмочити блок прісною водою, наповнити отриманим субстратом ємності, додати живильний розчин і висадити рослини.

При вирощуванні на гідропоніці, слід пам'ятати про постійний контроль аналізу дренажних вод, а при повторному використанні субстрату його слід продезинфікувати, а при тривалому зберіганні висушити.

На відміну від торфу, кокосовий субстрат після висушування знову легко поглинає воду. При повторному використанні субстрату дуже важливо переконатися, що він вільний від хвороб і шкідників. Якщо такі були виявлені, необхідно зробити парову або хімічну стерилізацію.