You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
м. Київ. вул. Бориспільська 7а
Колцентр: +38 044 290 96 99
9:00-18:00
Пн-Пт
Вихідні
Сб-Нд

Сітка для огорожі TENAX RANCH

RANCH 1 – це сітка для огородження територій, загонів і т.д. Сітка виготовлена з високоякісного поліетилену, що забезпечує високу міцність і тривалий термін експлуатації конструкції. На відміну від металевих сіток, сітка RANCH 1 не схильна до корозії, що зменшує витрати праці на обслуговування конструкції.

Читати далі
Отримати каталог товарів
Переваги
УФ-стабілізація
УФ-стабілізація
Легкість обслуговування
Легкість обслуговування
Стійка до хімічних агентів
Стійка до хімічних агентів
Міцність
Міцність
Виробник TENAX, Італія
Колір зелений
Розмір рулону, м

2 х 100

1,5 х 50

Розмір вічка, мм 30 х 45
Міцність на розрив, кН/м 9
Матеріал поліпропілен
УФ-стабілізація 5 років

Застосування

Сітку RANCH 1 використовують для огородження територій і загонів. Сітку натягують між стовпами за допомогою тросів і кріплень.

 

 

 

Універсальна сітка для огорожі великих територій TENAX RANCH – це хороша альтернатива металевим зварним сіткам. Адже міцність на розрив у неї 9 кН/м, а це набагато більше, ніж може знадобитися для огорожі при благоустрої та будівництві. А виробник TENAX (Італія) – це гарантія якості, а значить міцності та стійкості до ультрафіолету. Компанія TENAX розпочала роботу у 1960 році і зараз Tenax International B.V. – це міжнародна компанія лідер з виготовлення матеріалів для сільського господарства, будівництва та благоустрою з полімерів. Виробництво компанії TENAX сертифіковане за стандартами ISO 9001 та 9002. Якщо ви вирішите купити сітку TENAX RANCH, то отримайте гарантію високої якості та безпеки від одного з найкращих європейських виробників.

Переваги та особливості сітки TENAX RANCH

При виготовленні сіток для огородження, використовується технологія коекструзії, та двовісної орієнтації полімерних ланцюжків. Завдяки чому сітка TENAX RANCH не має технологічних спайок прутики в місцях перетину, являють собою молекулярно однорідні вузли. А орієнтація полімерних ланцюжків у двох площинах (наперехрест одне одному) дає набагато більшу міцність порівняно з хаотичним переплетенням молекул. У нас можна купити сітку для огорож TENAX RANCH у зеленому кольорі з шириною рулону 1,5 та 2 метри, довжина рулону 50 метрів.

Якщо ви вирішите купити полімерну сітку TENAX RANCH, то отримаєте такі переваги:

 1. Поліпропілен із орієнтованими молекулярними ланцюжками – це надзвичайно міцний та стабільний матеріал. Особливо якщо порівнювати його поліетиленовими сітками.
 2. Міцність на розрив у TENAX RANCH – 9 кН/м, і це високий показник, вищий тільки у надміцної сітки Тенакс Міленіум – 11 кН/м. Сітка для огорожі TENAX RANCH легко утримає удар м'ячем, або падіння людини у спортивних іграх. Також висока міцність і досить дрібний розмір комірки 30х45 мм дозволяє використовувати цю сітку для огородження садів від диких тварин: зайців і козуль.
 3. Гарантія від виробника 10 років.
 4. Пластикова сітка набагато легша за металеву. Наприклад, вага рулону сітки TENAX RANCH 1,5 х50 близько 17 кілограм. Отже ціна доставки буде мінімальною і не виникне жодних проблем з вантажно-розвантажувальними роботами.
 5. Високу гнучкість та придатність до багаторазового використання. Можна купити сітку TENAX RANCH для тимчасових загонів або пташників. Потім демонтувати та перенести в інше місце.
 6. Не іржавіє, та не потребує фарбування. Також стійка до дії розчинників та лугів, на відміну від сталевих огорож.
 7. Універсальність та простий монтаж. В якості опори можуть використовуватися будь-які матеріали:
 • бетонні стовпчики - такі ж, як використовуються для виноградників;
 • сталеві стовпчики, а також зварні конструкції із труб або кутників;
 • дерев'яні каркаси та опорні стовпчики.

Як розтяжку і опору для сітки потрібно купити агрошпалеру, сталевий дріт або трос. Тільки так огорожа буде по-справжньому надійною і простоїть довго, особливо якщо як розтяжка використана поліестерова агрошпалера, яка також не іржавіє і не втрачає натягу.

За співвідношенням ціни та якості сітка TENAX RANCH одна з найкращих. Нехай у перерахунку на квадратний метр вона не найдешевша. Але рішення купити її все одно економічно вигідне. Адже італійська сітка прослужить у 2-3 рази довше порівняно з дешевим аналогом. При цьому TENAX RANCH збереже колір та міцність.

Область застосування сітки для огорож TENAX RANCH

Насамперед TENAX RANCH розроблялася для садівництва та сільського господарства. Але може застосовуватися в різних областях, часто несподіваних.

Але якщо коротко, то найвигідніше купити сітку TENAX RANCH для:

 1. Огородження дачних та садових ділянок, а також площ для заготівлі сіна. Також можна обгородити автостоянку, заправну станцію або СТО, оскільки поліпропілен є стійким до дії нафтопродуктів.
 2. Зонування квітників, газонів тощо.
 3. Спорудження вольєрів для свійської птиці та дрібних тварин. Запас міцності дозволяє використовувати TENAX RANCH і для огорож для утримання невеликих та середніх тварин. А також переносних кліток для птиці та дрібних тварин. Не підходить для кроликів та інших гризунів.
 4. Захист садів, городів та теплиць від диких тварин.
 5. Для декоративної обшивки альтанок та зон відпочинку. Як опора для плетених рослин плющу, декоративного горошку і т.д.
 6. Огородження будівельних майданчиків, огородження проходів та монтажних зон, тощо.
 7. Огородження ігрових та спортивних майданчиків (баскетбольні майданчики, тенісні корти тощо) У тому числі пляжів, оскільки пластик нечутливий до вологи та морської солі.

Чому вигідно купити пластикову сітку TENAX RANCH через нашу компанію

Вибір постачальника не менш важливий, ніж вибір самого товару. Якщо з технічними характеристиками та сферою застосування все зрозуміло, то ось чому ми рекомендуємо купити сітку для огорож TENAX RANCH саме через нашу компанію.

 1. У нас 26 складів та представництв у всіх регіонах України. Крім того, розвинена мережа дилерів та партнерів, які є навіть у маленьких містечках. Якщо вам потрібно купити кілька рулонів садової сітки TENAX, ми знайдемо найближчого дилера, який зможе виконати замовлення. Ціна при цьому не перевищить рекомендовану роздрібну. А якщо ви фермер, представник агрохолдингу або хочете продавати сітки TENAX через власні торгові точки, то заходьте в розділ Співпраця, там вказано коротку інформацію про формати та переваги роботи з нашою компанією.
 2. Ми працюємо безпосередньо з компанією TENAX, а значить, ви отримуєте товар з перших рук. Без націнок, які бувають при довгому ланцюжку дилерів та субдилерів.
 3. Ми підтримуємо складський запас. Але якщо вам потрібно купити кілька кілометрів сітки TENAX RANCH, або зробити нестандартне замовлення, ми розмістимо заявку на заводі та привеземо замовлення безпосередньо під вас.
 4. У нас є інші товари для агробізнесу:
 • агроволокно Greentex;
 • агротканина JUTA (Чехія);
 • сітки для захисту від сонця (затіняючі) та сітки захисту від граду;
 • тепличні плівки SOTRAFA (Іспанія);
 • крапельні трубки, відгалужувачі крапельниці та інші матеріали для систем крапельного поливу.

Якщо виникли питання щодо наявності, або можливості купити сітку TENAX RANCH у вашому регіоні, телефонуйте (044) 290 96 89 і ми зв'яжемо вас з регіональним менеджером нашої компанії.